Skocz do zawartości

Ile trzeba dac za Junaka M10?


Buber
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie pytaj ile chce tylko weź 5tyś zł gotówki i rzuć na stół. Nie będzie się zastanawiał tylko zawoła starą żeby długopis i papier przyniosła.

 

 

Pozdro all :flesje:

Chcesz porozmawiać z fachowcami, zamiast mitomanami..?

www.kolyaska.fora.pl

Obecnie: K-750, Ural M-67, ZX-9R C2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co od razu 5 tys.? :biggrin: Jak nie znają się na rzeczy ( a raczej napewno sie nie znaja jak chcą go dać katować jakims małolatą :icon_twisted: ) to wystarczy 1500zł :biggrin: Wudaje mi się,że na takie coś napewno by się skusili:)Ale najlepiej mecz gościa ile chce za to...powie sobie 1000 zł to mu dorzucisz jeszcze stówe na dobrą flaszke i wszyscy bedą happy :icon_mrgreen:

 

P.S: Ja bym nawet swój samochód za takiego junaczka oddał :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co od razu 5 tys.? :biggrin: Jak nie znają się na rzeczy ( a raczej napewno sie nie znaja jak chcą go dać katować jakims małolatą :icon_twisted: ) to wystarczy 1500zł :biggrin: Wudaje mi się,że na takie coś napewno by się skusili:)Ale najlepiej mecz gościa ile chce za to...powie sobie 1000 zł to mu dorzucisz jeszcze stówe na dobrą flaszke i wszyscy bedą happy :icon_mrgreen:

 

P.S: Ja bym nawet swój samochód za takiego junaczka oddał :icon_mrgreen:

To nie te czasy... 1,5k zł nic w domowym budżecie nie zdziała i nie sądzę że niezdecydowany właściciel by na to poszedł :wink:

 

Pozdro all :flesje:

Chcesz porozmawiać z fachowcami, zamiast mitomanami..?

www.kolyaska.fora.pl

Obecnie: K-750, Ural M-67, ZX-9R C2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S: Ja bym nawet swój samochód za takiego junaczka oddał :icon_mrgreen:

Nie wiema jaki masz samochód ale przed nabyciem Junaka zastanów sie 10 lub nawet 20 razy zanim kupisz tego dziada. Kilkanaście lat temu nabrałem sie na to jaki "fajny motor" i teraz momentami żałuje że zdecydowałem się na niego, ale już za daleko to zaszło żeby zrywać z tym. W gruncie rzeczy nie jest tak kolorowo z tym złomem. Jak się sypie to raz a porządnie :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... przed nabyciem Junaka zastanów sie 10 lub nawet 20 razy zanim kupisz tego dziada... :wink: .

Witaj.

Dobrze, że dałeś "winka" na końcu :wink:

Junak jaki jest każdy widzi, jak o niego dbasz tak masz ;)

Pozdro

K54

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że dałeś "winka" na końcu :wink:

Junak jaki jest każdy widzi, jak o niego dbasz tak masz ;)

Nie należe do osób które NIE dbają o własny sprząt, wręcz przeciwnie lubie jak wszytko prawidłowo "chodzi". Junakiem ganiam praktycznie w każdej wolnej chwili jak potrzebuje coś załatwić, mimo to od jakiegoś czasu Junak skutecznie przekonuje mnie do tego że nie nadaje się do codziennej jazdy. :bigrazz: Krzychu czasami największe starania nie przynoszą zamierzonego skutku i człowiek chcąc czy nie chcąc traci zapał i chęci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radze ci porozmawiac z Krzyskiem na ten temat dokladniej - wiele junakowych problemow rozwiazal sam, czy na spolke z kolegami i potrafi doradzic jakie podejscie w twoim konkretnym przypadku bedzie dobre i jednoczesnie z torbami nie puszczajace :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

JP nie ma i żal, ale Ludziska są i to jest radocha. Można pisać na DJ, można i tutaj, Adam wie :wink:

A można i bezpośrednio :biggrin:

Junak jest Junak, taki sam jak Triumph czy Royal. Zabytek i z tym trzeba się pogodzić. Zrobisz porządnie wał, komplet almota z uczciwymi pierścieniami, zdystansujesz skrzynię, ustawisz sprzęgło po "Stefanowemu" pamiętając o nalaniu olejku do bowdenów, wymienisz przepustnicę / wytulejujesz PeGaźnika, sprawdzisz jakie dysze naprawdę wkładasz, prądniczka z Tucholi, do tego zwykły remoncik iskrowniczka ...

I wierzaj. Wsiadasz, kopiesz, jedziesz. Odległość czy warunki nie grają roli :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Junak daje radę, człowiek czasem już nie ...

Grunt to wiedzieć o co "kaman" w tej zabawie, a skoro ujeżdżasz Junacka na codzień to nic Ci tłumaczyć nie trzeba :wink:

Pozdro

K54

http://dzikijunak.cba.pl/gallery/ZL_Jun-27b/DSCN7932

http://dzikijunak.cba.pl/gallery/ZL_Jun-27a/IMAGE_03726

http://dzikijunak.cba.pl/gallery/ZL_Jun-17

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobisz porządnie wał, komplet almota z uczciwymi pierścieniami, zdystansujesz skrzynię, ustawisz sprzęgło po "Stefanowemu" pamiętając o nalaniu olejku do bowdenów, wymienisz przepustnicę / wytulejujesz PeGaźnika, sprawdzisz jakie dysze naprawdę wkładasz, prądniczka z Tucholi, do tego zwykły remoncik iskrowniczka ...

Wsiadasz, kopiesz, jedziesz...

Możliwe, że wtedy będzie idealnie chodził, w co ja osobiście nie wierze. Prawdę mówiąc niema to dla mnie na dzień dzisiejszy większego znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niema to dla mnie na dzień dzisiejszy większego znaczenia.

 

Witaj.

I to by było na tyle :wink:

Szerokości życzę i do zobaczyska na trasie.

Ja będę na Junaku :wink:

Pozdro

K54

Edytowane przez K54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Powiedzice mi koledzy czy warto dać 1000zł za junaka z pociętą ramą, alternatorem, brakiem papierow i nie na chodzie?

 

Kusi mnie taki jan jako dawca podzespolow dla mojego przyszłego junacka :)

Romet Kadet -> Wsk 125 -> Bandit 600 -> Intruder 1400 -> Dr 800

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...