Skocz do zawartości

Wszystko o Yamaha YZ 125, 250.


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

wie ktoś ile mocy i momentu może mieć yz 490 2t,bardzo stara,bez tarczy z przodu,więc pewnie początek lat 80?jakieś info na temat tego sprzetu mile widziane.

No jak kx 500 ma 72 konie bodajże i 60 momentu więc yz będzie mieć podobnie... napewno ponad 60 koni i doł dość mocy więc słabo to nie jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

To takie pytanie dla mnie odpowiedż na nie jest prosta, ale kolega nie chce słuchać wiec może was posłucha ziomek nigdy nie jeździł biegowym motocyklem tylko skuterem i na 1 motor chce kupić UWAGA yz 125 :banghead: mowie mu ze nawet nie ruszy a jezeli ruszy to na kolo i gleba na plecy ale on mowi ze niby lekkio bedzie to jezeli uda mu sie ruszyc to on takie mocy nawetn ie utrzyma zkomentujcie moze was poslucha z gory dzieki :)))

 

 

Ja też ze skutera przesiadłem sie odrazu na yamahe yz 125.Nigdy nie miałem biegowego motocykla. Swoją yz posiadam jakies 3 miesiące i dopiero była jedna gleba.Nie jest tak źle wystarczy jeździć z głową.A poza tym Yz 125 to naprawdę wyrozumiały sprzęcik :P

 

Witam

Posiadam Yamahe Yz 125 z 2001 roku.Po ostatniej jeździe zauważyłem że przy wejściu świecy do cylindra jest czarna oleista plama.Wydaje mi się że to z powodu iz świeca byłą słabo dokręcona ale nie jestem pewien.

Miał już może ktoś coś takiego w swoim motorze.Jeżeli to nie wina świecy to czym to może być spowodowane.

Z góry dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

 

Chcialem sie dowiedziec cos o swiatlach do mojej YZ 125 :) Przerobiona jest na supermoto.. wiem wiem cross i asfalt.. :) No ale to teraz niewazne .. :) A mianowicie jak rozwiazac problem zasilania tych swiatel .. :) dokladniej kupilem owiewke polisporta z lampa. Mam akumulator 4AH swiatla swieca i wszystko jest ok.., ale akumulator szybko pada .. czy istniala by mozliwosc dorobienia ladowania do tego akumulatora ? prod ladowania musialby miec 0,4 Ampera i ok 13,5V z tego co sie orientuje .. :) I teraz czy mozna ukrasc troche pradu od przewodu do swiecy ? Wiem ze moga byc klopoty.. dlatego pytam czy da sie to jakos wszystko ogarnac ? Swiatla sa uzywane tylko gdy jezdze po zmroku.. wiec nie bylo by obawy ze akumulator zuzywal by wiecej niz mialby ladowania .. :) Jesli istania by taka mozliwosc to jak to rozwiazac ? cewka przed modulem ? za ?

 

Z gory dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam wszystkich dla ktorych zima nie straszna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prąd od samej świecy to nie bardzo :D ale da się coś ogarnąć....

Jak masz kostkę wychodzącą od magneta i jest tam 6 przewodów to pod jeden z nich można się podczepić. Jedną lampę dałoby się pod to podczepić, ale czy ładowanie akumulatora ajjj nie bardzo... Zawsze byś odciążył aku.

Z instalacji YZtki nic dobrego nie zdziałasz, gdzie regulator napięcią, bezpieczniki, przekaźniki lepiej zainwestować w WRke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

jesli chodzi o ilosc oleju to niestety ale musisz sciągnąć sobie serwisówke z neta a uszczelniacze kupisz na sto procent w OLEKMOTOCYKLE jesli zamierzasz długo jeżdzic sprzętem kup firmy ALL BALLS przeważnie mają dwie sprężynki i trzy wargi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...