Skocz do zawartości

Kto zaczął od sporta 600 lub więcej


Lukers
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Taaa... Zafascynowani jazdą 200 kmów na kole w ruchu ulicznym... a później płaczą, że puszkarze to puszkarze tamto i w ogóle społecznośc nie rozumie motocyklistów i jest wrogo nastawiona... Po występach takich kozaków, nie ma co się dziwic, że dla normalnego człowieka motocyklista do ostatni kretyn na 2oo. Nie należy mylic odwagi z bezmyślnością i głupotą. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mianowicie Panie ks-rider czy widział Pan kiedyś motocykle profesjonalnie przygotowane do ekstremalnej jazdy jaką jest stunt?

 

Nie no zkad, zyje na ksiezycu a motocyklizm znam jedynie z gazet i troche z forum :crossy:

 

Pfeifer, Jonez, Schwarz i wielu innych mowia Ci cos te nazwiska ?

 

gdzie można tak zajechać oponkę w ruchu ulicznym

 

na terenie zabudowanym i na niezabudowanym. Wystarczy ? To, ze Ty czy Twoje " Leszcze " nie maja, czy nie potrafia, nie zmienia postaci rzeczy, ze inni zamykaja. :biggrin: Popytaj na forum jest ich wieksza czesc, tylko oni moze nie rzucali sie na poczatku z motyka na slonce i nie zaczynali od GSX 600 R. :biggrin:

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to wczoraj miałem za swoje :)

Jeżdzę od półtorej miesiąca, prawie dwa tysiące nawinięte, jestem w trakcie jazd doszkalających, moto nie za szybkie i co ?

 

Pociągnąłem wczoraj za jakimś GTI, pojawił się lekki łuczek w łomiankach a moto nie skreca, bariera się zbliża i już moszczę sobie w którym miejscu najlepiej przyziemić, zerknąłem jeszcze na licznik i się przeraziłem. Nie wiem jak to zrobiłem że się tam nie wysypałem ale wiem jedno że jakbym leciał czymś szybszym to bym miał w łomiankach zgrabny kurchanik.

 

Uważasz, czytasz, przejmujesz się a to i tak na nic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to wczoraj miałem za swoje :banghead:

Jeżdzę od półtorej miesiąca, prawie dwa tysiące nawinięte, jestem w trakcie jazd doszkalających, moto nie za szybkie i co ?

 

Pociągnąłem wczoraj za jakimś GTI, pojawił się lekki łuczek w łomiankach a moto nie skreca, bariera się zbliża i już moszczę sobie w którym miejscu najlepiej przyziemić, zerknąłem jeszcze na licznik i się przeraziłem. Nie wiem jak to zrobiłem że się tam nie wysypałem ale wiem jedno że jakbym leciał czymś szybszym to bym miał w łomiankach zgrabny kurchanik.

 

Uważasz, czytasz, przejmujesz się a to i tak na nic :banghead:

 

Mógłbys coś wiecej o tym napisać, jaką miałeś prędkość, bo napisałeś że się przeraziłeś a wiesz jeden miał by 80 a drugi dopiero przy 140 by się przeraził.

Dlaczego moto nie chciało skręcać.

A jesli chodzi o mnie to ja myślalem nad sportem F4(F4i) ew jeszcze ZZR600 oraz ZXR400.

Trochę jednak zwolniłem z tego tonu i jak już to kupilbym raczej Jajko600.

Serce mowi bierz Jajko, a rozumiem bierz poczciwego GS500 (no cokolwiek tylko w 500cc i 2 garach)

Pozdro :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie przestrzega przepisów drogoqych to mozna i lytra brac

 

A jak sie ma olej w glowie i jest sie rozsadnym it zaczyna sie od ZZR 1400 model 08. ( nowy maping ) :biggrin:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę jednak zwolniłem z tego tonu i jak już to kupilbym raczej Jajko600.

Serce mowi bierz Jajko, a rozumiem bierz poczciwego GS500 (no cokolwiek tylko w 500cc i 2 garach)

 

zaczynalem od GSX +600 F ( 86 KM ) i powiem Ci, ze na poczatek sie nie nadaje, "jajko" zreszta rowniez ( model mozniejszy ).

 

:notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisz pan ze GSX 600F na początek sie nie nadaje tylko :Nie uważam żeby to był dobry pomysł na początek, bo sam osobiście sobie z nim nie radziłem ....

Komar 2320 > WSK 125 > CBR 600F2 > CBR F4I SPORT > Kymco Active > YBR 125 > CBR 600RR PC 40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczynalem od GSX +600 F ( 86 KM ) i powiem Ci, ze na poczatek sie nie nadaje, "jajko" zreszta rowniez ( model mozniejszy ).

 

:)

 

Rozumiem. Jednak czy mógłby mi Pan to bardziej wyjaśnij dlaczego nie, oczywiście nie neguje tego co Pan mowi, widze ze ma Pan duże doświadczenie mam szacunek do Pana i zawsze uważnie czytam to co Pan pisze,

Jednak wiem że każdy ma inne predyspozycje do prowadzenia moto, dla jednego 50 koni może byc dużo, a drugi jak mój znajomy zaczął po simie od F2 ponad 90 koni, teraz jeździ XX-em ma się bardzo dobrze.

Niektórzy nawet od lytra zaczynali jednak ten przypadek pomijam. Ja osobiscie chciałbym zacząć od Jajka600, no chyba ze z kaską bedzie krucho to coś w 2 garach i 500cc pewnie bedzie.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy o ktorym jajku mowimy??

 

Tym do rocznika 97 -mniejsze...lzejsze i mocniejsze -86KM(mniemam ze o tym modelu jest rozmowa) czy modelu po liftingu(98 rok i wyzej) ktory ma 78KM jest cięższy i ma wiekszy rozstaw kół??

 

Tak czy inaczej temat sie wyczerpal...

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...