Skocz do zawartości

Kto zaczął od sporta 600 lub więcej


Lukers
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jajko to model po 98r.

Kupowanie sportowego(więc za wygodne to nie jest itp)litra do jazdy takiej do 6tyś obr. to trochę kojarzy się z kupowaniem terenowego samochodu z wielkim silnikiem żeby tylko po mieście jeżdzić. Bo ok. rozumiem że nie trzeba pałować ale żeby jeżdzić spokojnie po co 170KM motocykl ?!

 

Zeby piekne i ladnie przyspieszal do tych 120 km/h i zeby gladko sie wyprzedzalo autka ? a nie po to zeby krecic non stop do czerwonego ?

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale idiotki kręcą tylko jaskrawe kolory na plastikach;

 

Producenci przedstawiają szeroki wachlarz dostępnych modeli, i tylko przez ludzkie ograniczenie najczęściej sprzedawanym typem jest jednoślad sportowy - przeznaczony na tory wyścigowe, których w Polsce jest.. jeden; Głównym faktem, który wpływa na nasz wybór jest to, że sąsiad gdy zobaczy nas na nowej maszynie stwierdzi, że to "TEN" jest prawdziwym dawcą, bo motocykl szybciej przyśpiesza do setki, niż kierowca sięga do dźwigni hamulca.

 

pijackie przemyślenia; przynajmniej prawdziwe.

Edytowane przez Saltus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby piekne i ladnie przyspieszal do tych 120 km/h i zeby gladko sie wyprzedzalo autka ? a nie po to zeby krecic non stop do czerwonego ?

Ale do 120km/h potrzebne jest 170KM?? Hmm miałem XJ i 120 nie stanowiło problemu, mam 92KM w GSXF teraz i 120 pojawia się w chwilke.Rozumiem jakbyś powiedział 220 to faktycznie wtedy się zgodze :)

Edytowane przez Domel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja powiem wam tak...że gdyby jakaś 500-600cc (80-90KM, V-MAX 180-200km/h) wyglądała i brzmiała jak Honda CBR 600 RR, to bym brał :banghead:...Ale ja po prostu jestem zakochany w tym motocyklu, i nie chodzi tu wcale o osiągi tylko po prostu to ma coś w sobie :biggrin:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja powiem wam tak...że gdyby jakaś 500-600cc (80-90KM, V-MAX 180-200km/h) wyglądała i brzmiała jak Honda CBR 600 RR, to bym brał :biggrin:...Ale ja po prostu jestem zakochany w tym motocyklu, i nie chodzi tu wcale o osiągi tylko po prostu to ma coś w sobie :rolleyes:.

 

BLACHARA!!! Ups, BLACHARZ!!! :banghead:

Edytowane przez PeKaWu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja powiem wam tak...że gdyby jakaś 500-600cc (80-90KM, V-MAX 180-200km/h) wyglądała i brzmiała jak Honda CBR 600 RR, to bym brał :)...Ale ja po prostu jestem zakochany w tym motocyklu, i nie chodzi tu wcale o osiągi tylko po prostu to ma coś w sobie :).

 

Wyglad Ninja 250 , tylko brzemienie troche inne. Pozatym to sluchasz brzmienia czy jezdzisz ?

 

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglad Ninja 250 , tylko brzemienie troche inne. Pozatym to sluchasz brzmienia czy jezdzisz ?

 

:crossy:

 

Rozumiem Lukersa ponieważ... Nie obraźcie się ale taka NSR'ka to jak sama stoi (nie ma obok sprzęta innego) to jeszcze jakoś wygląda, ale jak stoi obok nawet jakiejś 600'tki to już wygląda na motorower :wink: A jak jak odpali to odgłos jest zabójczy... :icon_mrgreen:

 

Przepraszam ale nie mogłem się powstrzymać... :) I mam trochę tak się prawo wypowiadać bo moje moto jak się postawi obok Fazerka nawet i spojrzy na opony to.... Mój ma jak rowerową szerokość nawet w porównaniu z Fazerkiem :) I też to trochę mało poważnie dla mnie wygląda... :) Ale za to reflektor mam (cytjąc Pawła Borutę w artykule o FZ'cie... ) jak "Telewizor Rubin" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BLACHARA!!! Ups, BLACHARZ!!!

 

to nie tak :(, no moze troche :icon_mrgreen:.

Po prostu mi sie podobają ścigacze, co nie oznacza że gardze innymi motocyklami. Bo frajde sprawia mi nawet jazda Gn250 czy YBR125. Ale każdy ma swój gust. No i mi sie na przykład podobają plastiki, i czy to oznacza ze jestem BLACHARZEM?? Dla niektorych pewnie tak :icon_biggrin:. Zreszta kazdy kto kupuje motocykl robi to chociaz w 0,000001% dla szpanu, by sie odróżnić od innych. I nie piszcie mi ze nie

 

Wyglad Ninja 250 , tylko brzemienie troche inne. Pozatym to sluchasz brzmienia czy jezdzisz ?

 

jezdze i slucham. Po to wymyslaja tyle motocyli zeby trafiac w gusta roznych ludzi. Dla mnie np. dzwiek jest wazny, bo jak widze np. te Aprille na miescie ktore chodza chyba jeszcze gorzej od skuterow no to troche mnie to bawi (nic nie mam do tych ludzi). A ja szukam motocykla ktory bedzie spelniaj jak najwiecej moich oczekiwan.

 

P.S: a tak pozatym to chyba troche zboczyliśmy z tematu :biggrin:

Edytowane przez Lukers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo jak widze np. te Aprille na miescie ktore chodza chyba jeszcze gorzej od skuterow no to troche mnie to bawi

Wiele bym dał co by mieć naprawde dobry i nie zajechany sprzęcik ---> RS125, która to tak pierdzi, ale chodzi po winklach bajecznie, gdybym chciał sporta i stać by mnie było żeby kupić sobie teraz już nawet przy doświadczeniu to nie była by to 600 a właśnie RS bądz ZX4R.

 

RS125+owiewki torowe+dobrze utrzymany tor=> bezcenne.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość psikus89

jezdze i slucham. Po to wymyslaja tyle motocyli zeby trafiac w gusta roznych ludzi. Dla mnie np. dzwiek jest wazny, bo jak widze np. te Aprille na miescie ktore chodza chyba jeszcze gorzej od skuterow no to troche mnie to bawi (nic nie mam do tych ludzi).

Posluchac to sobie mozna stojac obok takiego sprzeta lub jak pracuje na wolnych obrotach lub jak jedziesz 30 km/h. Wierz mi, jadac powyzej 80-90 km/h (a to jest raczej najczesciej wystepujaca sytuacja) slyszysz juz tylko wiatr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega z pracy kupił ostatnio na pierwszy motor (świeżo po kursie i przy zerowym doświadczeniu) sporta 600. Po pierwszej dłuższej przejażdzce zadzwonił do mnie i przyznał, że ma porządnego stracha i obawia się nim jeździć. W chwili obecnej pyrka nim nie więcej niż 90 km/h....

Jak na razie (po ~2 tygodniach) moto i on całe :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam zx6r to mój pierwszy sprzęt,i też miałem strach tym na początku jezdzić,ale teraz idzie mi coraz lepiej im więcej sieę jezdzi tym wiekszej nabieram pewności do siebie i sprzętu,no i oczywiście bariere 90km/h mam za sobą :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam zx6r to mój pierwszy sprzęt,i też miałem strach tym na początku jezdzić,ale teraz idzie mi coraz lepiej im więcej sieę jezdzi tym wiekszej nabieram pewności do siebie i sprzętu,no i oczywiście bariere 90km/h mam za sobą :(

Moje pierwsze maleństwo to rf 900 r .. reszta jak wyżej.. :(

Może jedna moja uwaga , jadąc po ulicy zakładam , że ten w katamaranie mnie nie widzi i nie słyszy..

90.. powiadasz , no ja już 190 mam za sobą.

Nowa trasa Serock -Wyszków a z Wawy to tylko 30 min jazdy.. można tam zdrowo latać ,ale trzeba uważać na tiry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega z pracy kupił ostatnio na pierwszy motor (świeżo po kursie i przy zerowym doświadczeniu) sporta 600. Po pierwszej dłuższej przejażdzce zadzwonił do mnie i przyznał, że ma porządnego stracha i obawia się nim jeździć. W chwili obecnej pyrka nim nie więcej niż 90 km/h....

Jak na razie (po ~2 tygodniach) moto i on całe :icon_eek:

 

to czytajac takie posty coraz bardziej sklaniam sie do tezy ze na pierwsze moto legendarny gs500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...