Skocz do zawartości

terminy na egzamin kat A


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Byłam sie dzisiaj zapisać na ponowny egzamin na prawko B w poznańskim WORD-zie i pani mi wpisała termin na 10 PAŹDZIERNIKA :) :lalag: :icon_exclaim: :lapad: Czy u Was w innych miastach tez są takie batalie o terminy :cool: :banghead: :banghead: U nas nawet juz zaczeli o tym mówić w wiadomościach - bo mozna to chyba nazwać tragedią :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no bez sensu. Coś czytałem, że brakuje egzaminatorów a jest coraz więcej chętnych na kursach - no i robią się 'bottle-neck'i. A poza tym wiele osób zdaje po kilka razy (no bo ile osób zdaje za 1 razem? 10%?). Więc oni też robią 'nadfrekwencję'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam sie dzisiaj zapisać na ponowny egzamin na prawko B w poznańskim WORD-zie i pani mi wpisała termin na 10 PAŹDZIERNIKA :icon_exclaim: :icon_exclaim: :icon_exclaim: :lapad: Czy u Was w innych miastach tez są takie batalie o terminy :bigrazz: :) :icon_question: U nas nawet juz zaczeli o tym mówić w wiadomościach - bo mozna to chyba nazwać tragedią :icon_eek:

Bardzo długo się czeka teraz na egzamin. Wydaje mi się że co rok to dłużej...

 

Dziwna sprawa tutaj jest mówisz że się zapisałaś w poznańskim WORD-dzie a w profilu masz warszawa (czyżby jakieś tu przekłamanie :icon_mrgreen: )

 

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na prawko możesz sie zapisac gdzie tylko chcesz, tylko musisz wcześniej wypisac wniosek o przesłanie dokumentacji gdzie masz zamiar zdawać egzaminy...

Wiem że można. Tylko poco bo ja ogólnie sensu nie widzę. Akurat w twoim przypadku wypadło tak że dłużej czekasz niż w Warszawie.

 

A to że szybciej się zda w mniejszy mieście egzamin to bajka.

 

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez prawko robie od lutego... Pierwszy egzamin 24 maja, oblane auto "bo tak". Zdecydowałem, że nie pisze rezygnacji z B (dzięki czemu mógłbym odebrać zdane za 1-szym razem prawko motocyklowe :icon_eek: ) i poczekam na następny egz. Kolejny termin 18 lipca, auto znów oblane (tym razem z mojej winy) i nie wiem co robić... Narażać się nadal i egz. na początku września, czy napisać te rezygnacje, wybulić z tego powodu 300 zł, mieć egzamin pod koniec wrzesnia i uprawnienia na motocykl w kieszeni...

 

BTW. Jesteś z okolic Piotrkowa Tryb.? Chcesz zdawać motocykl? Daruj sobie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam sie dzisiaj zapisać na ponowny egzamin na prawko B w poznańskim WORD-zie i pani mi wpisała termin na 10 PAŹDZIERNIKA

Czy u Was w innych miastach tez są takie batalie o terminy :biggrin: :biggrin: :D U nas nawet juz zaczeli o tym mówić w wiadomościach - bo mozna to chyba nazwać tragedią :biggrin:

 

Spoko, po prostu podzwoń po kraju.

 

Ja miałem perspektywę:

1// 3 tyg. oczekiwania w Waw-ce na egzamin teoretyczny a potem 3 tyg. na praktyczny :banghead: ,

albo

2// trzeba pokombinować.

 

I właśnie podzwoniłem. Efekt? Info, że po 2 tyg. w : Przemyślu i Płocku, możesz zdawać w jednym dniu egzamin teoretyczny , a jak przejdziesz, to w tym samym dniu praktyczny. Wybrałem Płock. Trudność trasy? Nie pytaj. Nie wiem jak dzisiaj, ale była w charakterze teoretycznym a nie praktycznym. W porównaniu do warszawskiej, to możesz ją przejechać "z palcem w nosie". I tyle.

Nie poddawaj się fali losu, szukaj sama rozwiązania o którym marzysz. To właśnie reszta Świata ma się dostosować do Ciebie :D (a nie na odwrót :P ).

Edytowane przez johny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narażać się nadal i egz. na początku września, czy napisać te rezygnacje, wybulić z tego powodu 300 zł,

Ale za co masz płacić ? Ja w Wawie miałem taką samą sytuację (tzn. zdałem od razu A, a B się przeciągało), więc w końcu poprosiłem o przesłanie papierów do UK w celu wydania prawa jazdy. Po odebraniu już prawka napisałem podanie (w UK) o ponowne przesłanie dokumentów do WORDu i teraz znowu czekam na egzamin :icon_exclaim: Będę tylko musiał drugi raz zapłacić za wydanie prawka (80 plnów chyba). W Wawie aktualnie czeka się koło 3tyg. na teorię i 5-6 na praktyczny.

 

pozdrawiam, Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam sie dzisiaj zapisać na ponowny egzamin na prawko B w poznańskim WORD-zie i pani mi wpisała termin na 10 PAŹDZIERNIKA :lalag: :icon_exclaim: :icon_exclaim: :lapad: Czy u Was w innych miastach tez są takie batalie o terminy :icon_biggrin: :buttrock: :lalag: U nas nawet juz zaczeli o tym mówić w wiadomościach - bo mozna to chyba nazwać tragedią :icon_exclaim:

A potem dziwią się, że tyle osób jeździ bez uprawnień... :banghead:

 

Coś czytałem, że brakuje egzaminatorów

Czyżby powyjeżdżali na zmywak? :lalag:

 

Ja tez prawko robie od lutego... Pierwszy egzamin 24 maja, oblane auto "bo tak". Zdecydowałem, że nie pisze rezygnacji z B (dzięki czemu mógłbym odebrać zdane za 1-szym razem prawko motocyklowe :) ) i poczekam na następny egz. Kolejny termin 18 lipca, auto znów oblane (tym razem z mojej winy) i nie wiem co robić... Narażać się nadal i egz. na początku września, czy napisać te rezygnacje, wybulić z tego powodu 300 zł, mieć egzamin pod koniec wrzesnia i uprawnienia na motocykl w kieszeni...

Ja bym dla świętego spokoju odebrał motocyklowe prawo jazdy.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...