Skocz do zawartości

Kawasaki VN 800 - Vulcan 800 (temat zbiorczy)


Szafir
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Milek, wlasciciel salonu pewnie uruchomilpiecyk bez ssania i dlatego praca silnika byla kiepska.

 

jan kalin, wskocz na strone http://www.vroc.org/ to wszystkiego sie dowiesz o miedzynarodaowym klubie vnowcow :) Poza tym, ja na swoim vn (jak juz wczesniej wspomnialem) SPOKOJNIE pieke 140, 150 km/h i wcale to nie jest walka z wiatrem jak napisales. A i przyjemnosc z zjazdy wystepuje rowniez przy predkosciach wyzszych niz wspomniane. Wystarczy miec odpowiednia szybe ktora daje komfort :)

Pewnie, ze mozna pyrkac stowka jak po miescie - tez tak lubie, ale odkrecic tym sprzecikiem, to najwieksza przyjemnosc.

Zgadzam sie co do bezawaryjnosci vn. W tym sezonie zrobilem Dandim jakies 14 tysiakow i nic sie nie wydarzylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, ze mozna pyrkac stowka jak po miescie - tez tak lubie, ale odkrecic tym sprzecikiem, to najwieksza przyjemnosc.

 

:D chopper to nic inneog jak sportowa maszyna sprzed 40 lat :)

 

A co do niezawodności to pewnie sa motocykle lepsze pod tym względem ale za to nie tak ładne i dużo wolniejsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze vn jest górą to dobrze , najlepiej panowie spotkać się na wiosenke w jakims fajnym miejscu

tylko na vn pogadać pooglądac pomacać wymienić doświadczenia to by była fajna sprawa , a co do 180 na godz. VN nie ma takiego problemu nawet z szybą!!! jest tak jak piszą koledzy idzie jak głupi dopóki jest petrol w baku hehehh . łańcuch też spoko bo był jest i będzie wszystkie staruchy bez bmw jeżdziły na lańcuchu i dawały rady pozdro :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

czy obniżony to nie wiem taki był , ale na to wychodzi że jest bo błotnik tnie opone przy pełnym obciązeniu jedno jest pewne niemiec coś skombinował z zawieszeniem bo vn kolesia jest wyższy , porównując oba doszliśmy do wniosku że mój sie lepiej prowadzi po winklach więc coś jest z amortyzacją tyłu zrobione chyba troche krótrzy amortyzator , napisze jaki bo będe go utwardzał więc bedzie okazja go obejrzec

pozdro :banghead: ps. co do spacerówek to racja już mam zamontowane troche droższe niż 100 ale to pikuś poszedł byk niech idzie ciele heheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nullek - do VN jest LoKit /lowering kit/ - czyli zestawik do obniżenia skoku sprężyny tylnego amora :flesje: - podejżewam, że w ten sposób ktoś obniżył Twoją maszynę... Jeżeli chcesz powrócić do oryginalnej wysokości, wystarczy zdemontować to cudo i sprzedać ... najlepiej mi :banghead:

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema szafir

jakoś niebardzo chce to zrobić bo zajefajnie sie prowadzi niech tak zostanie :cool: myśle sobie że trza sie kiedyś spotkać i pogadać o naszych maszynkach pozdro :flesje:

ps. do wrocka mam 200 km z wolsztyna wiec jakby tak po 100 na srodku co o tym myślisz?? :banghead:

Edytowane przez nullek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema szafir

jakoś niebardzo chce to zrobić bo zajefajnie sie prowadzi niech tak zostanie :P myśle sobie że trza sie kiedyś spotkać i pogadać o naszych maszynkach pozdro :flesje:

ps. do wrocka mam 200 km z wolsztyna wiec jakby tak po 100 na srodku co o tym myślisz?? :banghead:

może po zimie / i przeróbkach/ ...jakieś spotkanie wczesnowiosenne przy ognisku. Pomysł dobry bo na 1. dniowe przejażdzki nie mam już gdzie jeździć :cool: , a w tamte rejony nie zapuszczam się często...

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

 

Pod koniec sierpnia kupiłem na niemieckim ebayu puste wydechy do moto. Niemiec chciał się ich pozbyć ponieważ policja go zatrzymała i kazała zdjąć :bigrazz:

Wydechy dziś dotarly w końcu do mnie. Są faktycznie w świetnym stanie i teraz sedno. To wyrób firmy Jardine. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z wydechami tej firmy?

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doświadczenia nie mam ale to dobra firma - zresztą spójrz na ceny to stwierdzisz, że się nieźle cenią.:D

Pozdrawiam.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zresztą spójrz na ceny to stwierdzisz, że się nieźle cenią.smile.gif

 

Ceny mają niezłe... a do tego jaki szeroki wybór.

 

W przyszłym tygodniu może uda mi się te cudeńka założyć :D to powiem jak chodzą. Szkoda tylko, że już śnieg leży..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...