Skocz do zawartości

Kawasaki VN 800 - Vulcan 800 (temat zbiorczy)


Szafir
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Nie , nie odpuściłem tematu, zamówiłem cały kit czyli koła pasowe i pasek + zapasowy pasek + osłona w stanach (USA bo tylko tak to wyczaiłem), więc trzeba 2-3 miechy poczekać aż to do mnie dotrze. Myślę że zostawię sobie to jako zadanie na zimę. Jasne że jak zrobię to się pochwalę :icon_mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie mysle, ze bez sensu jest taka przerobka, bo - jak dla mnie- cala zabawa z lancuchem to nie takie pieklo. A mowie to jako doswiadczony motocyklista napedu na wal, bo wszak moja byla Princessa miala takowy. Jak dla mnie zaden problem prysnac smarem co 600 km lancuch i co jakis czas wkrecic nakretki regulacyjne, a co do wymiany, to wszystko sie zuzywa, nawet pasek. Za to naped lancuchowy mniej brutalnie oddaje moc w stosunku do walu, a pasek, no coz.powodzenia Waldi :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

czesc

poprostu wyciągnij jedna sekcje z wydechu , sam tak zrobiłem i gada jak należy wielkiej roboty nie ma a efekt murowany , przewierć nity na osłonach i wyciąg potem wierć dziurka przy dziurce poprzecinaj i wyciągni taka tam rure kanty wydechu opiłuj kamieniem na wiertarce tylko tak coby nie przegrzać i wszycho

tak to wygłada

a jak nie to tylko vansy nie ma nic lepszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

moje kawasaki vn 800 slychac jak dla mnie troche zamalo

czy ma ktos moze jakis sprawdzony patent na glosniejsze brzmienie tego sprzeta

pozdr

 

 

 

Kurcze >> gdyby moje pasowały do twojego hmmm bo mój ryczy jak jasna cholera i już mnie to na nerwa działa >>> a jak psiarskie się czepiają >>>koszmar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kletnie pare kilometrow za krasnalem jechalem

szok tak po uszach dostalem... :D

Aaaaa tam, wydech nie jest za głośny, czasami tylko lubi sobie postrzelać :D

 

Co do VN800 to kumpel wypruł oba wydechy i dzwięk był extra :smile: Jednak po zrobieniu dłuższej trasy (~400km) stwierdził że coś wsadzi z powrotem do rur bo uszy nie wyrabiają :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...