Skocz do zawartości

Odpowiedzialnosc zbiorowa


Earl77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dokladnie. Kazdy stojacy w korku tak samo chce juz jechac. Dlaczego zatem, motocykl ktorego gabaryty uniemozliwiaja wygodne dla wszystki jego przeciskanie sie meidzy stojacymi samochodami ma objechac korek chodnikiem. Mniejsze samochody tez tak moga? ....

 

 

Zaraz, zaraz... mówimy przecież o CZYSTEJ PODŁEJ ZAWIŚCI!!!! Czy ten gość na chopku wstrzymał płynność ruchu? Zajechał komuś drogę? Nie, ułatwił sobie życie NIE PRZESZKADZAJĄC W JEŹDZIE NIKOMU INNEMU NA DRODZE!!!

 

Taksiarz zachował sią jak ostatnia zawistna ku*wa! Jak mu przeszkadza, że ktoś jeździ ścieżką rowerową i uważa że to niezgodne z przepisami NIECH TO ZGŁOSI NA POLICJE (jak już jest taki "święty" niełamiący przepisów obywatel...jego mać). A to co zrobił to TYPOWA LUDZKA ZAWIŚĆ LUDZI MAŁYCH..." Dlaczego ktoś ma mieć lepiej...". Welcome to Poland.

 

A najzabawniejsze, że są na tym forum goście którzy go rozumią... Żal mi Was!

Edytowane przez maniek_7

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze wiekszosc z was wjedzie na taksowkarza bo z gory wiadomo ze jest wrogiem publicznym nr 1 i najlepiej ich wszytskich, wariatow wsadzic, niz na motrocykliste na H-D, o ktorym( a wlasiwie jego postepowaniu i jego wplywie na postrzeganie nas wszystkich przek kierowcow samochodow) jest temat :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten gość na chopku wstrzymał płynność ruchu? Zajechał komuś drogę? Nie, ułatwił sobie życie NIE PRZESZKADZAJĄC W JEŹDZIE NIKOMU INNEMU NA DRODZE!!!

Po 1. Nie widzielismy tego, ale wiadomo chodnik jest miejscem gdzie przemieszczaja sie piesi, wiec nie wykluczone ze i tak byli.

Po 2. Wyobraz sobie jak takim kredensem koles wbijal sie na poczatek korka. No chyba, ze akurat mial zielone i plynnie sie wbil z chodnika przed jadace fury :icon_razz:

Po 3. Sa motocykle, ktorymi plynnie przeciskasz sie w korku. Sa tez motcykle-kolosy. Kupujesz takiego, zapominasz o przeciskani sie w korkach, no chyba ze ktos ci zrobi wystarczajace miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie....jak czytam ze kazdy jezdzi po TAKSÓWKARZACH to poprostu sie zalamuje :lalag: Zachowanie taksowkarza zostalo opisane,a wy juz go zabijac chcecie i generalizujecie...a jak kierowcy samochodow mysla o nas??Tak samo jak wy teraz...jeden cos powie ze motocyklista to i tamto a reszta juz jedzie po kazdym napotkanym motocykliscie i zajezdza droge.Dziwimy sie pozniej ze jest taka nienawisc pomiedzy puszkami a motocyklistami.

 

Ja rozumiem sytuacje bo tez bym sie wkurzyl..ale ze zrobil tak jeden taksowkarz na drodze to nie obwiniajcie kazdego i nie jezdzijcie po nich.

WSZYSTKO ZALEZY OD CZŁOWIEKA a nie tego czym sie porusza lub jaki zawod wykonuje.

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1. Nie widzielismy tego, ale wiadomo chodnik jest miejscem gdzie przemieszczaja sie piesi, wiec nie wykluczone ze i tak byli.

Po 2. Wyobraz sobie jak takim kredensem koles wbijal sie na poczatek korka. No chyba, ze akurat mial zielone i plynnie sie wbil z chodnika przed jadace fury :lalag:

Po 3. Sa motocykle, ktorymi plynnie przeciskasz sie w korku. Sa tez motcykle-kolosy. Kupujesz takiego, zapominasz o przeciskani sie w korkach, no chyba ze ktos ci zrobi wystarczajace miejsce.

 

Ad. 1 - jasne, ale to wcale nie usprawiedliwia takiego zachowania jak przedstawił kierowca auta (taksówkarz czy nie nie ma znaczenia)!!!

 

Ad.2 Może miał - "kierowca auta" nie widział.

 

Ad. 3 To jaki masz motocykl nie ma najmniejszego znaczenia. Jak zmuszony byłem jechać enduro po mieście nie było dla mnie problemu aby jechać po schodach, trawnikach, chodnikach. Miałem taki kaprys. Mam też rejestracje - jeśli komuś przedszkadza taka jazda jako niezgodna z prawem - telefon na Policję - od tego są i zrobią ze mną porządek. A zachowanie opisanego "kierowcy auta" świadczy o tym, że SWOJĄ FRUSTRACJĘ ŻE STOI W KORKU A INNY SOBIE PORADZIŁ wyładował na innych. I to jest czysta, bezinteresowna zawiść.

 

PS - pokrecony wariat, a co Ciebie by wkurzało? Że koleś złamał przepis (telefon- policja- po problemie) czy że sobie poradził? Bo jeśli ten drugi argument, to ... żal mi Ciebie i ludzi którzy muszą mieć z Tobą kontakt.

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to rowniez oznacza ze motocyklisci tez nie sa swieci. a odkad czytam forum, to zauwazam dziwny trend bluzgania kazdego kto tylko cos powie, bądz zrobi motocyklistom. czyli generalnie "puszki", "złotówy" autobusy i inne takie (mniej cenzuralne) są naszymi najgorszymi wrogami a na moto jezdza same anioły i nietykalni.

WEŹCIE SIE OGARNIJCIE TROCHE! zachowujecie sie jak przedszkolaki ze swiadomoscia zbiorową.

motocyklisci tez sa zobowiazani do przestrzegania przepisów ruchu drogowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to rowniez oznacza ze motocyklisci tez nie sa swieci. a odkad czytam forum, to zauwazam dziwny trend bluzgania kazdego kto tylko cos powie, bądz zrobi motocyklistom. czyli generalnie "puszki", "złotówy" autobusy i inne takie (mniej cenzuralne) są naszymi najgorszymi wrogami a na moto jezdza same anioły i nietykalni.

WEŹCIE SIE OGARNIJCIE TROCHE! zachowujecie sie jak przedszkolaki ze swiadomoscia zbiorową.

motocyklisci tez sa zobowiazani do przestrzegania przepisów ruchu drogowego.

 

Dokladnie tak. Nie chodzilo mi zeby w tym poscie bluzgac taksiarzy tylko o proste spostrzezenie: czesto WSZYSCY jestesmy postrzegani tak jak ci co sa najbardziej widoczni.

 

Zaraz, zaraz... mówimy przecież o CZYSTEJ PODŁEJ ZAWIŚCI!!!! Czy ten gość na chopku wstrzymał płynność ruchu? Zajechał komuś drogę? Nie, ułatwił sobie życie NIE PRZESZKADZAJĄC W JEŹDZIE NIKOMU INNEMU NA DRODZE!!!

 

Taksiarz zachował sią jak ostatnia zawistna ku*wa! Jak mu przeszkadza, że ktoś jeździ ścieżką rowerową i uważa że to niezgodne z przepisami NIECH TO ZGŁOSI NA POLICJE (jak już jest taki "święty" niełamiący przepisów obywatel...jego mać). A to co zrobił to TYPOWA LUDZKA ZAWIŚĆ LUDZI MAŁYCH..." Dlaczego ktoś ma mieć lepiej...". Welcome to Poland.

 

A najzabawniejsze, że są na tym forum goście którzy go rozumią... Żal mi Was!

 

Jezeli uwazasz ze Jazda po chodniku jest sposobem na poprawienie plynnosci ruchu a Typ na HD wykazal sie zaradnoscia to generalnie zal mi Ciebie (uzywajac twojego nazewnictwa). Kocham taka zaradnosc: z pasa do skretu jedziemy prosto zeby ominac frajerow w kolejce albo na odwrot (mowa o jezdzie samochodem), skret w prawo z lewego pasa bo mu sie spieszy, wyprzedzanko na podwojnej ciaglej pod gorke itd. To jest wlasnie WELCOME TO POLAND

Edytowane przez Earl77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzialność zbiorowa to debilizm aczkolwiek jeszcze większą głupotą jest jeżdżenie po chodniku bo komuś nie chce się stać. Ja się nie dziwię puszkarzom, że ich to irytuje. Co innego jechać w korku między furami a co innego pchać się chodnikiem...

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym sie troche zagotowal gdyby mi taksiarz zajechal droge i z takim teksem wyjechal... ja jechalem poprawnie, co mnie obchodzi co robi inny kierowca motocykla. zaj**** fredzla z taryfy. Od robienia porzadku jest policja a nie fredzel taryfiarz zajezdzajacy droge przypadkowym motocyklistom :P

Edytowane przez Unix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaj**** fredzla z taryfy.

 

chlopie wez ty sie zastanow co ty piszesz? nawet 10% niekulturalnych potrafi skutecznie zepsuc opinie o calej grupie spolecznej. jakby ktos "z zewnatrz" przeczytal ten temat, to odniosl by wrazenie ze wieszosc z uzytkownikow 2oo z forum to nieogarnieci niekulturalni frustraci

Edytowane przez jerryisback
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ronda wierzchem? eee, chyba żadna różnica, nie wiem czy coś szybciej będzie :icon_rolleyes: .

 

Co do nie nawiści, to sory ale w całym moim krótkim życiu nie spotkałem normalnego taryfiarza... może mają wlepy, może nie którzy jeżdzą na moto, ale u mnie większość to stare zgredy którym wiecznie coś sie nie podoba, bo oni są na pierwszym miejscu i to oni mają być zawsze pierwsi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...