Skocz do zawartości

Jazda na jednym kole, jak dać na koło


Michał
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ale bardzo chciałbym się nauczyć jeździć na kole, nie chodzi tu o jakieś cyrkle czy nie wiadomo co, tylko poprostu przy znajomych postawić i przejechać te 10metrów a nie tylko przód podnieść, stąd moje pytanie

Lepiej uczyć się stawiać na koło na niskim biegu - u mnie ktm to bedzie 1 i 2 bieg, czy lepiej power wheelie czyli 3 i 4 bieg ? i lepiej na jakims parkingu się uczyć czy na trawce (bo enduro..) ?

To tu, gdzie się błękit splata z betonem..

http://bikepics.com/members/grebur/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbym miał duże 4t enduro to z gazu na niskim biegu i na trawie.....

 

 

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam zumico gr500 (50 ccm) :bigrazz: Dam rade postawić go na koło ? Możecie mi powiedziec jak to mam zrobić bo nie mam zielonego pojęcia. :icon_mrgreen:

 

Może i da rade tylko po co ? Chcesz potem płakać komunii już nie będziesz miał drugi raz :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak z klamki. Tylko jak to mam zrobić w czasie jazdy wsisnac klamke sprzegla wkrecic go na wysokie obroty i puscic klamke i staje ??

 

 

tak tylko się nie nakryj.

i pamiętaj o balansie ciałem, jak będziesz już leciał na gumie to kontroluj tylnym heblem zebys nie poleciał na plecy :crossy:

 

i nie zapomnij nagrać filmiku i wstawić go tutaj ;]

Edytowane przez Szynka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale bardzo chciałbym się nauczyć jeździć na kole, nie chodzi tu o jakieś cyrkle czy nie wiadomo co, tylko poprostu przy znajomych postawić i przejechać te 10metrów a nie tylko przód podnieść, stąd moje pytanie

Lepiej uczyć się stawiać na koło na niskim biegu - u mnie ktm to bedzie 1 i 2 bieg, czy lepiej power wheelie czyli 3 i 4 bieg ? i lepiej na jakims parkingu się uczyć czy na trawce (bo enduro..) ?

 

 

Widzisz, jechać na gumie szybko wcale nie jest trudno, uczyłem się gsx-r'em 1000 i szybka guma to pestka, w porównaniu z wolną gumą (którą aktualnie ćwicze) i cyrklami ( kiedyś może się naucze). Stawianie ze sprzęgła? "wery izi" - dużo gazu i sprzęgło od razu. (90% to psychika, 5% sprzęt i 5% umiejętności) i ćwiczyć ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć, w internecie sie nie nauczysz.

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...