Skocz do zawartości

Jazda na jednym kole, jak dać na koło


Michał
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

endurowiec, poszukaj na forum, było już o tym ;)

 

filmik elegancki, tylko szkoda że nie było pokazane jak używac tylnego hamulca przy jezdzie na gumie

 

[ Dopisane: 11-03-2006, 23:44 ]

speed72 , masz inne odcinki ?

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej.. jazda na jednym kole jest niebezpieczna po co sie jej uczyc ??

tak Igla ma racje,wiem bo mi raz przypadkiem koło podniosło do góry przy starcie i zauwazyłem,ze to niebezpieczne jest i jak sie przewrócisz to sie poobijasz i motor tez mozna uszkodzic a ten cały frestyle to o dupe rozbic bo on impotecje powoduje szczegulnie stoppe bo krew spływa do mózgu i wogule to denerwuje policje i ludzi i .........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np zwiedzajac wieliczke

 

Co masz do wieliczki ;)?? jeszcze tam nie byłem' date=' ale ponoć samie miejsce robi wrażenie, szczególnie wjazd pod ziemię.[/quote']

 

To co? Jadziem jak się ociepli? Też tam nie byłem... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezpieczne czy nie, kazdy wie jak jest. Ale powiedzcie szczerze ze kazdy znas chcial by umiec spokojnie, na luzie uniesc kolko do gory i przejechac okolo 100m. To robi wrazenie i zawsze bedzie robic bez wzgledu co mysla inni.

 

do 100 metrów nie trzeba umieć za wiele- dwója, klama i praktycznie reszta dzieje sie sama (troche prób i każdemu sie uda...). :)

Za to zrobić 300metrów na pierwszym biegu jakąkolwiek 600ta czy litrem to już wygląda poważniej i moze zrobić wrażenie... ;)

 

A tak serio- jak już sie w to bawić i chcecie robić na kimkolwiek pozytywne wrażenie to patrzcie nie na dystanas ale na jakość(styl) tej jazdy. Jeśli wygląda jakby to była bułka z masłem tzn. że jest dobrze a dystans... z czasem sam przyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam, mam takie pytanie do specow - jak lepiej uczyc sie jeździc na kole

 

jak przekrece manetke do konca to nie idzie na kolo, trzeba kombinowac ze sprzeglem

 

i teraz jak to dobrze wykonac ?

 

ja robilem tak ,ze pierw lekko gaz a potem puszczam sprzeglo - moto idzie na kolo bez problemow ale jakos tak "gwaltownie" <- cos źle robie czy tak ma byc ?

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie pytanie do specow - jak lepiej uczyc sie jeździc na kole

 

jak przekrece manetke do konca to nie idzie na kolo, trzeba kombinowac ze sprzeglem

 

i teraz jak to dobrze wykonac ?

 

ja robilem tak ,ze pierw lekko gaz a potem puszczam sprzeglo - moto idzie na kolo bez problemow ale jakos tak "gwaltownie" <- cos źle robie czy tak ma byc ?

specem nie jestem, ale wg mnie tak ma byc - im szybciej do balansu tym lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...