Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

a czymś się różnią opony do buły i pozostałych motocykli? bo jeśli nie, to wątków o oponach z omówieniami jest w dziale co, jak kupić na kilogramy...

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czymś się różnią opony do buły i pozostałych motocykli? bo jeśli nie, to wątków o oponach z omówieniami jest w dziale co, jak kupić na kilogramy...

jsz

 

Ja rozumiem bezposrednie pytanie do uzytkownikow danego modelu.

Z oponami i motocyklami czasami jest tak, ze ow model gorzej wspolpracuje z dana opona od innych modeli, w druga strone tez to dziala.

Ale czy my zwykli motocyklisci wyczujemy roznice, czy nam sie tylko bedzie wydawalo, ze jest lepiej badz gorzej? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej witam piekarnie...

 

Mam duzy problem ze swoim Ulysessem ktory od lipca AD 2014 stoi w roznych serwisach i nic z tego nie wynika...

Otoz po wymianie oski przepustnicy (pekla) moto krztusi sie i nie ma mocy na wolnych obrotach. W Liberatorze robili podobno cuda wlacznie ze zmiana oski przepustnicy na oryginalna, resetowali wtrysk, zmienili kable od swiec etc. I NIC. Pytalem kol. Maarwa ale zarobiony byl jesienia a ja transportu do niego nie posiadam (jestem z Wawy). Wlasciwie w gre wchodzi juz chyba tylko modul zaplonowy (jest tam jakas wersja RACE ONLY - nie wiem po co :D ). Czy ktos ma Ulyssesa w Wawie i za jakas gratyfikacje moglby podjechac ze swoim modulem do serwisu zeby sprawdzic czy to wlasnie to? Bo kupowac nowy w ciemno to raczej droga impreza... Ewentualnie czy ktos podjalby sie doprowadzic moto do porzadku, nie chcialbym tracic drugiego sezonu.

 

Szerokosci!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drobne uszkodzenia elektryki są bardzo trudne do wykrycia. Kabelek na wolnych obrotach może nie łączyć, na wyższych od drgań potrafi działać - i znajdź tu taką usterkę. A niestety się zdarza...

A wymieniali lub czy obserwowali odczyty czujnika położenia przepustnicy?

A może zalałeś olej napędowy do baku? Haha! To też się ludziom zdarza! Serio! ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Chcę wymienić oponę przednią, zastanawiam się jaka marka/model. Może jakies sugestie co do wyboru ogumienia do XB12S???

 

Ja w zeszłym roku wymieniłem gumy na komplet Pirelli Angel GT. Opony zebrały mnóstwo dobrych opinii w kategorii sportowo / turystyczne i przynajmniej z tego co piszą ludzie w necie, powinny wytrzymać ze dwa razy tyle co sportowe. Moto kupiłem z Pirelli Diablo Corsa i szczerze mówiąc jakichś wyraźnych różnic w prowadzeniu po zmianie nie zauważyłem. Zależy jak jeździsz. Jak cały czas ostro odkręcasz to bierz typowo sportowe bo przyczepność na pewno lepsza. Ja traktuję swoją bułę typowo po harleyowskiemu bez pałowania i odkręcania pod czerwone pole więc zdecydowałem się na dobre turystyki które przy mojej weekendowej jeździe rzędu ok 3tys.km rocznie powinny styknąć na około cztery latka kręcenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam, potrzebuję pomocy.

Dzisiaj pojezdzilem w duzych korkach przy temperaturze 20+, silnik zaczął szarpać, gasł, problem z odpaleniem, jak opdpalil to nie trzymal obrotów po czym się wylączał, zerowa możliwosc dalszej jazdy, po odstaniu mniej wiecej 30 min moze dłuzej - opalil, trzymal obroty i normalnie reagował na manetke. Niewiem czy to przegrzanie czy cos innego, moze ktos ma jekies porady. Chciałbym na przyszlosc wiedziec co i jak zrobic zeby uniknac przymusowych postojów. Z góry dzieki za wszelkie uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...