Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie rzec by można że strata niewielka bo od drgań w lusterkach i tak prawie nic nie widać ;)

Ja teraz planuję zmienić moje rizomy na coś montowanego na końcach kierownicy. Z tego co wyczytałem na zagranicznych forach, wreszcie powinien być jakiś pożytek z takich lusterek :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej a macie jakiś patent na odizolowanie termiczne fotela od wydechu i tylnego cylindra?
Jeździłem po izdebkach z dwie godzinki czuli drugi bieg góra i dół po serpentynach.
Nie przesadzę pisząc, że parzył mi prawe udo buell. I to nie był już tylko lekki dyskomfort :/

Edytowane przez BuchuOEM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Istnieje tzw "comfort kit" - mam takowy zainstalowany jednak w gorące dni przy wolnej jeździe (korki na przykład w Chorwacji) i tak udo nieco podgotowane.

Można również stosować ceramikę lub owijkę bazaltową na kolektor co również skutkuje mniejszą emisją ciepła od kolektora.

Tak czy inaczej należy się przyzwyczaić i zaakceptować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Hej.
I jak w tym temacie nie pisać postu pod postem skoro jest "martwy".
No cóż zlinczujcie mnie jeśli to problem ;)

Mój buell ma dziwną przypadłość. Mam go krótko i od zakupu zrobiłem 1500 mil.
Pierwsze 1000 jak nówka (oczywiście po uprzedniej wymianie wszystkich płynów i filtra oleju tylko).
Później też było ok ale czasem w trakcie jazdy na sekundę zapalała mi się kontrolka silnika.
Pomyślałem nic strasznego przy zapalaniu też się zaświeca, pompa podaje paliwo i szybko gaśnie.
Pomyślałem, że w trakcie jazdy gdy potrzebuje więcej wachy to mi się zaświeca kontrolka abym wiedział i gaśnie.
Ale dzisiaj po miesięcznej przerwie i zrobieniu dosłownie 80 mil zgasiłem motocykl na 5 minut i jak do niego wróciłem po odpaleniu zaświeciła się kontrolka silnika i nie zgasła.
Przejechałem tak z 10 mil do stacji, zatankowałem po korek. Z racji tego, że to rocznik 2008 zresetowałem na miejscu TPS.
Kontrolka już się nie paliła. Wróciłem do domu 15 mil i się nie zaświeciła.

I teraz taka losowa przyjmijmy zapalająca isę kontrolka czy to normalne?
Dlaczego ni z tego ni z owego teraz nagle zaczęła świecić a po zresetowaniu TPS i zatankowaniu zgasła?
(w promieniu 200 km nie ma komputera do buella więc diagnostyka bd problematyczna - ale może macie doświadczenie z takim przypadkiem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to normalne.

Po prostu trzeba to sprawdzić. Inaczej to będzie wróżenie z fusów.

Co możesz zrobić to jedynie sprawdzić wszystkie połączenia elektryczne, ewentualnie potraktować je jakimś "kontakt sprejem".

Jak nie śmigasz to wyślij mi ecm - sprawdzę czy pozostał jakiś ślad w historii. Oczywiście za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam towarzyszy niszowej marki, jestem na tym forum nowym użytkownikiem, oraz szczesliwym posiadaczem xb9sx z 2006 roku.

Przeczytałem caly dział i trochę mnie martwi ze tematy sa tylko odnośnie problemów z bulkami. Pochodze z Lubelszczyzny i pierwsze moje pytanie czy ktoś jest z mojego regionu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.
To tylko pozory - ludziska latają z uśmiechniętymi gębami na bułach i dobrze się mają.
A o problemach piszą bo "boją się egzotyki"? :-P
Nie...

O problemach piszą jak w każdym innym dziale po prostu ludzi tu mniej i jak latają to nie ma czym się chwalić.
Można temat wrzucić na ogóle forum wyprawy etc.
Jak się nauczysz swojego sprzętu tonie bd musiał pytać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, w zasadzie to jest chyba moje pierwsze forum wiec moge byc zagubiony, czyli rozumiem że o dupie marynie sie tu nie pisze. W takim układzie zeby nie było tak na pusto to zadam pytanie: czy macie jakies namiary albo pomysly skad wziac cos takiego jak fender eliminator lub jak kto woli tail chop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...