Skocz do zawartości

Jak tłumik do Honda cb 500


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam Honde cb 500 rok 98 całkowicie odblokowaną 58KM ... Chodzi o to ze chcialbym zmienic tłumik na jakis sportowy, basowy . Orginał zdaje sie byc juz cichy... DlATEGO PYTANIE DO WAS! Co polecicie mi do 500ccm motocykla... Czy moze to byc tlumik od wiekszej pojemnosci typu honda cbr 600 f2 lub f3 (naturalnie nie orginały) lub od jakiejs kawasaki zxr?

Na orginalnym tlumiku motor nie wymaga synchronizacji gaźników.. Wszystko jest ok. Czytalem i wiem ze nie którzy zmienili tlumik i nic nie bylo trzeba ustawiac a nie którzy musieli wydac pieniadze na synchronizacje itd... Co mi powiecie na ten temat? (myslalem nad rozwiercaniem tlumika ale chyba nie jest to najlepszy pomysł :icon_razz: ) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEj co do fzr to chodzi mniej wiecej o taki wydech ?

http://moto.allegro.pl/item328064165_yamah..._tanio_fzr.html

 

Co do wydechu IXIL to nie wiem gdzie to sprawdzic... ChCIALBYM ZROBIC COS DOBREGO ALE MALYM KOSZTEM nie koniecznie wydechem typu remus za 400-500zł. PoZDRAWIAm i czekam na jakies rady

 

aaa zerknijcie w ten link

http://www.allegro.pl/item323474818_tlumik...on_przelot.html

ten wydech IXIL to ewidentnie jest zalozony na cb 500 ... szkoda ze nie ma tyle $

Edytowane przez adrian44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle o czym kolo 200zł

To weź nożówkę utnij to co masz i będzie git :crossy: . Tylko potem niedziw się, jak sąsiedzi naslą na ciebie policję. Ja takim "tjunerom" co potem nocami jeżdżą po osiedlach z pustymi wydechami to kołek w szprychy bym wsadził albo jeszcze lepiej przywiązał bym głowę przy wydechu i tak serwował tę "muzykę" na ich uszy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh nie unoś sie bo nie do konca mi chodziło o ucinanie mojego orignlanego wydechu.... :crossy:

Bardziej interesuje mnie to czy jak zaloze wydech od 600ccm motorka do mojego 500ccm czy bedzie wszystko ok? Zawsze moge kupic wlasnie taki owy wydech uzywany ale raczej wiekszosc od 600ccm.

 

A co mysliscie nad własnym pomsyłem tłumika z nierdzewki ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok... rozwiercic mozna mam fotke i bedzie ciezko.. Poniewaz wydech w cb 500 to mala rurka w srodku przez reszte nic nie leci . Tym bardziej ze to przelotówka.

 

Czy mozna zalozyc wydech od 600ccm? do cb 500ccm?

Co do gazników i ich regulacji to wlasnie są odmienne zdania na ten temat.. Zalezy od moto i od wydechu ponoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo strzelala, albo bylo jak nalezy.

 

Adam M.

 

Bylo jak nalezy i strzelalo przy puszczeniu z obrotow. Na seryjnym wydechu tez plula tylko malo slyszalne to bylo. Wiec nic sie nie zmienilo .

A tak to wygladalo :

http://img72.imageshack.us/img72/1485/img3223he2.jpg

Edytowane przez Seba350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos sie orientuje czy wydech od kawaski zxr 400 bedzie pasowal do mojej hondy cb 500 ?? Wydech to jest przelotowy czyli taki jaki potrzeba do tego carbon....

Interesuje mnie to czy mniejsza pojemnosc bo wydech od 400ccm bedzie ladnie chodzil na moto 500ccm ??

Macie jakies doswiadczenia itd ?

Edytowane przez adrian44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...