Skocz do zawartości

Serwisowanie ER 5


Rekomendowane odpowiedzi

Za linka dziękuje, a z tymi pajacami nie wyjeżdrzaj, bo wiesz...przez internet każdy mocny w gębie, okaż odrobine kultury.

 

Za linka dziękuje, a z tymi pajacami nie wyjeżdrzaj, bo wiesz...przez internet każdy mocny w gębie. Ciekawy jestem czy w rzeczywistości jesteś taki hardy, okaż odrobine kultury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

w ogóle witam po prawie dwuletniej nieobecności na forum,

Tak przejrzałem post - bo szukałem informacji o użytkowaniu ER 5 i trafiłem. No poprostu kopara mi opadła ! Ortografia taka że nic tylko isc sie powiesic. A chamstwo takie ze brak słów, nic tylko recznie mu zasady kultury osobistej wytlumaczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

?????Chłopie, o co ci biega??????Co na tacy???????Chciałbym znać odpowiedź na te 3 pytania, wiec jak nie masz nic ciekawego do napisania, to po prostu nie pisz...Jak sie nudzisz, to poczytaj sobie ksiązke, a nie za przeproszenie wpierdzielasz sie, i robisz zamiesznaie.

Ty na prawde masz 50 lat, czy to pomyłka prz wpisywaniu danych do profilu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie strasz nie strasz bo...nie będe kończył,,,nie miałem dostępu do neta przez pare dni,,,Profil poprawiłem, a jak możezsz mi udowodnić że nie mam tych 50lat?? jajca jak berety...

 

Sam jesteś jajco jak beret. Jak nie potrafisz znaleźć manuala i zrozumieć go po angielsku to jesteś zwykłym ćwokiem, z którego nic niestety dobrego nie wyrośnie.

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gredo, jak już wspomniałem w którymś z postów(nie do Ciebie)każdy jest mocny w gębie,,,uspokój sie, z takimi wyzwiskami to możesz do kolegi z podworka. Nie będe rzucał żadnych wyzwisk, bo i tak mi Cie szkoda, zakończmy to bo robi sie już conajmniej smiesznie. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A właśnie jakby ktoś byłby tak życzliwy i przesłał mi linka do instrukcji po angielsku ( po niemiecku mam ale jedynie obrazki rozumiem ) To będzie miał Dozgonną Wdzięczność Motocyklową ;)

Z góry dzięki ( na forum lub na priv )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey Dzięki wielkie :icon_question: Ale niestety nie moge tego sciagnac ? Jakiś błąd wyskakuje, ze konflikt IP czy cos, nie mam pojecia, nigdy tego na rapidshare nie mialem. Moglbys to na mojego gmaila podeslac ? [email protected] Z góry wielkie dzieki :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...