Skocz do zawartości

junak z silnikiem kawasaki gpz500


canibal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie zakładamy silnik do starej ramy od junaka kupiliśmy tanio dobry silnik prawie kompletny pasuje prawie idealnie i szukamy jakichś instrukcji do kawasaki gpz 500 s brakuje nam paru części do silnika i przydała by sie jakąś instrukcja wtedy było by łatwiej pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieśmiało proponuję skupić się na hamulcach i zawieszeniu...

Trzymam kciuki i czekam na fotki z oblatania prototypu.

Powodzenia :biggrin:

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da radę , nie na takie drgania ją liczyli , a to niszczy ramę

twin 500 z Kawasaki dużo mniej drga , ja bym zminieł wałki rozrządu

na te z EN -a moc mniejsza będzie o 10 KM , ale za to lepszy

przebieg momentu do powiedzmy 5 tys. obr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rama od junaka jest wytrzymała, canibal jak byłeś na zlotach w Komarówce to parę lat temu bywał tam koleś na białym janku z silnikiem kawasaki, chyba gpz ale nie pamiętam dobrze. Z tego co kojarzę to nawet długo tym pomykał tylko hamulce miał za słabe ale design niezły, budziło to niemałą sensację wśród ludzi :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rama od junaka jest wytrzymała, canibal jak byłeś na zlotach w Komarówce to parę lat temu bywał tam koleś na białym janku z silnikiem kawasaki, chyba gpz ale nie pamiętam dobrze. Z tego co kojarzę to nawet długo tym pomykał tylko hamulce miał za słabe ale design niezły, budziło to niemałą sensację wśród ludzi :)

 

znam ten motocykl, mi srednio podobal sie... aczkolwiek ciekaw jestem efektu koncowego prac w tym przypadku. chetnie tez obejrzalbym fotki robione w trakcie trwania prac :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotki będą z całego przebiegu prac tylko jeszcze nie wiem gdzie je umieścić ale coś znajdę najważniejsze w tym motorku ma być dobre prowadzenie nawet przy dużych prędkościach jakby ktoś chciał przycisnąć będzie to niski dragsterek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wrzucac fotki, to najlepiej na http://www.bikepics.com

ewentualnie mozesz sobie zalozyc konto na http://www.google.com i wrzucic za pomoca programu Picasa.

ale bikepics prostrzy :lalag:

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki mozna tez dac na chocby http://imageshack.us/ albo www.fotosik.pl :P Tez jestem ciekaw jak takie cudo bedzie wygladac :lalag:)

 

Pzdr

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki mozna tez dac na chocby http://imageshack.us/ albo www.fotosik.pl :P Tez jestem ciekaw jak takie cudo bedzie wygladac :icon_eek:)

 

Pzdr

 

zgodze sie, ale nie polecam.

fotosik.pl to najwieksze gówno jakie kiedykolwiek widzialem... masa reklam, jakis pie**ol itp.

a imageshack jest dobry do wrzucania pojedynczych zdjec, gdyz nie tworzy tzw albumu nadrzednego.

czyli majac np 20 fotek motocykla musisz wrzucic 20 linków.

bikepics.com jest wygodniejszy, bo po prostu zakladasz kategorie "mój motór" i tam pakujesz nawet 500 zdjec, ktore mozna dowolnie przegladac

 

fotosikowi mowimy stanowcze bleeeeeeeee :buttrock:

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...