Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szukałem topiców tego rodzaju i nic nie znalazłem

 

A mianowicie pytam jaki motocykl do 3,5 tys nadawałby sie na 1 motocykl...

Wcześniej jeździłem tylko motorowerami...

Mam 182 cm wzrostu

Kocham jeździć bo podmiejskich drogach czasem jakieś drogi gruntowe ale bez ostrego terenu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thx ale ETZ odpada , miałem Simsona wiec w Tym kierunku iść nie chce bo ETZ to w gruncie rzeczy wiekszy simson

Z tego co wypisaliście to GS500 i CB450s mi sie podoba

A co myślicie o takim enduro ale z tego co mu sie przyjrzałem to lekko wchodzacym w funbike Honda NX Dominator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam nic... dopiero w kwietniu zamierzam zrobić prawko a w maju kopic cos...

Słyszałem ze w tej cenę mozna kupic sprawna(kupuje i jeżdze bez remontu odrazu) GS500 -prawda to ?

 

czy prawda? popatrz na ogłoszenia, będziesz miał przegląd tego, na co cię stać. później zapuszczasz wyszukiwarkę i czytasz co o poszczególnych modelach ludzie mówią

jak nie masz nic, to odlicz jeszcze kasę przynajmniej na kask, rękawice, jakąś kurtkę i pas nerkowy. opłacenie podatku, rejestracji, wymiany przynajmniej oleju... coraz mniej zostaje na motocykl. jak już było parę razy powiedziane: nie sam koń, jeszcze na rząd i obrok musi kasy wystarczyć. przykre, ale prawdziwe

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisze Jeszua powyżej - jak nie masz żadnego "osprzętu" to lipa. Od razu zapomnij o kaskach typu Tiger za 65PLN z Motozbytu bo one pekają razem z czaszką w razie wyapdku. A jeśli chcesz tylko moto to polecam Suzuki GS500E jesli znajdziesz w takiej cenie. Sam smigam GS-ką na kurierce od 1.5 roku, moto ma nasmigane ok.120 tys km i zadnych problemów. mozesz tez patrzeć na Yamahe XJ600 ale tam są juz 4 cylindry więc koszty serwisu rosną, spalanie też.....

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z jednej strony macie racje ze mozna popatrzeć na giełde a potem wyszukac info o modelach konkretnych

ale zakładajac topic'i takie odrazu tworza sie gotowe odpowiedzi o motocyklach w danych przedziałach cenowych co jest pomocne dla nowych userów

 

Kask mam bo w wakacje sprzedałem Simsona którym wcześniej jeździłem

O kurtce pomyśle później przy kolejnym przypływie gotowki i bedzie to zapewne jakaś tekstylna z kilkoma protektorami w cenie do 250 zł

Motocykl używany kupowany w mjaku na ogół na ubezpieczenie do końca roku a to podlega cesji

przerejestrowanie to wydatek o ile wiem 100zł jeżeli nie zmieniamy blach

3500 to już jest max

bo mam 1600 swoich , czekam na kolejny 1000 z osiemnastki + wkład brata(kupujemy tak mniej wiecej na pól)

a od całości muszę odjąć cenę prawa jazdy

 

 

http://www.allegro.pl/item307231445_suzuki_gs_500_e.html

http://www.allegro.pl/item311554594_honda_..._s_cb450_s.html

 

Takie ceny moga byc :icon_rolleyes:

Bo jednak patrząc na to ze bede jeździł głownie w weekendy bo na tygodniu szkoła , a nawet przez weekend więcej jak 100km nie zrobie to płacic duzo za motor jakos dziwnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...