Skocz do zawartości

co to jest warte??


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem nowym uzytkownikiem i planuje zakup pierwszego motoru.

Prosze o kilka rad. Moze jest ktos z bydgoszczy kto chcialby mi pomoc??

Co myslicie o tym

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M644933

 

 

jak ocenicie stan i tp...

 

zastanawiam sie nad suzuki 600 lub 750.... podpowiecie?? :icon_rolleyes:

 

 

dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze poczytaj, co na tym forum mówi się o pierwszym motocyklu. w skrócie: ciut duże i ciężkawe, IMHO, na początek też raczej zaleciłbym coś o niższej mocy

życzę udanej lektury...

 

temat przenoszę do bardziej odpowiedniego działu

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny sprzęt naprawdę i z klasą.

Ja swoją Sevenfifty kupiłem jako pierwszy motocykl i muszę powiedzieć, że nie taki diabeł straszny. Co prawda wcześniej miałem doświadczenie na ponad 200kg sprzętach, ale z automatem.

GSX jes podobny w charakterze chciaż nieco mocniejszy od Sevenfifty. No i podobno ma spory apetyt na paliwo. Nie mniej maszyna piekna. Sądzę, że nie masz się czego obawiać. Bardzo dobrze pracuje na niskich obrotach przez co nie musisz go mocno kręcić, co jest ważne dla początkujących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i podobno ma spory apetyt na paliwo.

kto Ci to powiedział?

 

sam jestem użytkownikiem tego sprzęta, w zeszłym roku zrobiłem nim pod 20tyś km i mogę wypowiedzieć się samych superlatywach, ale nie jako o pierwszym moto :icon_eek:

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto Ci to powiedział?

 

sam jestem użytkownikiem tego sprzęta, w zeszłym roku zrobiłem nim pod 20tyś km i mogę wypowiedzieć się samych superlatywach, ale nie jako o pierwszym moto :icon_eek:

 

ile chleje Twoj przy roznych stylach jazdy i z zroznym obciazeniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...miałem i użytkowałem, nie uważam GSX 750 za specjalnie trudny motocykl dla początkującego, bliżej mu w oddawaniu mocy do 600 bandita niż 1200... Jest elastyczny, dobrze sie prowadzi na zakrętach i pali raczej mniej niz więcej...

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otorek niezły. na fotkach wygląda spoko. Ciekawe jak w rzeczywystości. A moto samo w sobie nie nalezy do małych ani lekkich ale jesli masz dość wzrostu i nie ważysz 40kg to powinno być ok. Moto jest ladne w porównaniu do np. CB750 która jest swoistym bazyliszkiem w tej klasie i kosztuje wiele więcej neiwiadomo czemu.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otorek niezły. na fotkach wygląda spoko. Ciekawe jak w rzeczywystości. A moto samo w sobie nie nalezy do małych ani lekkich ale jesli masz dość wzrostu i nie ważysz 40kg to powinno być ok. Moto jest ladne w porównaniu do np. CB750 która jest swoistym bazyliszkiem w tej klasie i kosztuje wiele więcej neiwiadomo czemu.

 

seven fifty bazyliszkiem, ja wiem, że o gustach się nie dyskutuje, ale dawno się tak nie ubawiłem i myślę, że nie jestem jedyną osobą która uważa sevenke za jeden z piękniejszych nakedów z motocykli dostępnych za rozsądną cenę.

 

http://www.bikepics.com/pictures/552565/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seven fifty bazyliszkiem, ja wiem, że o gustach się nie dyskutuje, ale dawno się tak nie ubawiłem i myślę, że nie jestem jedyną osobą która uważa sevenke za jeden z piękniejszych nakedów z motocykli dostępnych za rozsądną cenę.

 

:biggrin: ;) POPIERAM W 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otorek niezły. na fotkach wygląda spoko. Ciekawe jak w rzeczywystości. A moto samo w sobie nie nalezy do małych ani lekkich ale jesli masz dość wzrostu i nie ważysz 40kg to powinno być ok. Moto jest ladne w porównaniu do np. CB750 która jest swoistym bazyliszkiem w tej klasie i kosztuje wiele więcej neiwiadomo czemu.

 

????? hmm ja również uważam że jest zajefajny i obieram go sobie na następny sprzęt a co do ceny sf i suzuki...hmm Honda... no i opinie jaką ma ten motocykl... bezawrayjność, bezobsługowość

 

Suzuki 750 na pierwszy sprzęt, hmm dla mnie 58 KM w mniejszej CB to było piekło hehe

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile chleje Twoj przy roznych stylach jazdy i z zroznym obciazeniem?

 

6-6,5l/100, niezaleznie od tego czy z bagażem czy bez, tyle że z pasażerem mało co jeździłem

przy pałowaniu ok 7/100

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem inazume 1200. uwazam ze to najlepszy sprzet jakim do tej pory dane mi bylo jezdzic. na pewno wroce do niej. 750 prawie niczym sie nie rozni z wygladu. jesli masz olej w glowie to polatasz dlugo i szczesliwie. moim zdaniem linia nadwozia to polaczenie klaski gatunku z nowoczesnoscia. o silniku typu olejak nie bede wspominal. wszyscy wiedza co to jest- silnik z gsxr'a.

polecam moto i nie boj, dasz rade . osiagi sa wystarczajace zeby starczyl ci na wiele wiele sezonow.

 

a moto z linka fajne , luknij na zywo ,nie przejmuj zbytnio sie jakimis szmerami z silnika bo olejaki takmaja hehe. jesli moto nie wyglada na reanimowane po dzwonie i bedzie sie spoko prowadzilo to bedzie git.

 

cena mpoim zdaniem za wysoka i to duzo. gosc pewnie widzi po ile chodza na alegro takie sprzety, moze uwaza ze jego sprzet jest wart zaplacenia wiekszej sumy. moze ma racje i warto wydac wiecej i miec pewnosc ze jest ok. ale to trzeba sprawdzic organoleptycznie niestety.

powodzenia

:icon_mrgreen:

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...