Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam kufer z Motodetail, wraz z oparciem. Od kappy różni się tylko nazwą.

Nie ma żadnej płyty tylko stelaż z Luisa - jak jade bez kufra to stelaż staje się wygodnym bagażnikiem.

Wygląda profi i fajnie, a dodatkowo nie był drogi. Plecaczek chwali sobie oparcie. zamykanie na monokey system....

 

Kolega ma komplet w Hajce razem z bocznymi i spisują się świetnie, Chorwacja zaliczona w tym roku.

 

Polecam.

 

Możesz powiedzieć coś więcej o tym stelażu? Gdzie i za ilę można taki kupić i jak wygląda jego mocowanie. Sam zastanawiałem się nad kuferkami MotoDetail więc musiałbym myśleć odrazu o stelażu do mojego Banditka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

za ile kupić to dokładnie nie pamiętam...musiałbym sprawdzić w rachunkach bp na pewno mam paragon ale to nie teraz rano.

Najlepiej zapytać o aktualną cenę u jakiegoś dostawcy gratów z Luisa.

Ja pamiętam, że kufer był prawie połowę tańszy od Kappy, zatrzask an stelaż kosztował ok. 6 eur, a sam stelaż jakieś kilkadziesiąt eur...ale to z głowy podaje i mogę sie mylić.

 

tutaj foty stelaża, napisz na PW mejla to podeśle tez foty kufra bo są za wielkie.

http://img526.imageshack.us/img526/3777/dsc00080zn1.jpg

http://img403.imageshack.us/img403/3871/dsc000811hl6.jpg

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę jutro oglądać (do sklepu) kufer Givi wraz z mocowaniem do B6 2002r., dowiadywałem się już sam stelaż kosztuje 170 pln, jeśli chcesz to daj namiary co Cię interesuje (mają tylko Givi) to się zapytam.

 

no to chyba po ptakach bo dopiero przeczytałem ;)

szukam top case czyli stelarz + kuferuży+płyta duży bandzior 02r

W sklepie ścigacz pl zestaw wychodzi coś kole 1000-a a że nie bardzo mi się spieszy szukam

czegoś okazyjnego i może tańszego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam top case czyli stelarz + kuferuży+płyta duży bandzior 02r

W sklepie ścigacz pl zestaw wychodzi coś kole 1000-a a że nie bardzo mi się spieszy szukam

czegoś okazyjnego i może tańszego

 

Witam byłem i tak:

 

1. Mocowanie monokey - kufer E460 płyta w zestawie cena 520 + stelaż 180 + oparcie 100,

 

2. Mocowanie monolock - kufer E450 płyta w zestawie cena 450 + stelaż 180 + oparcie 105,

 

Ponieważ nie byłem zwolennikiem montowania kufra, ale kilkakrotnie był potrzebny więc się zdecydowałem na zakup, oba oglądałem zamontowane na moto ten pierwszy na B6 i powiem, że wyglądał nieźle zarówno sam stelaż bez kufra jak i z kufrem, to taki mały mój wywód z powodu ogromnej radości jaką uczyniła mi moja żona zapalając zielone światło na zakup tego pierwszego zestawu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam byłem i tak:

 

1. Mocowanie monokey - kufer E460 płyta w zestawie cena 520 + stelaż 180 + oparcie 100,

 

2. Mocowanie monolock - kufer E450 płyta w zestawie cena 450 + stelaż 180 + oparcie 105,

 

Ponieważ nie byłem zwolennikiem montowania kufra, ale kilkakrotnie był potrzebny więc się zdecydowałem na zakup, oba oglądałem zamontowane na moto ten pierwszy na B6 i powiem, że wyglądał nieźle zarówno sam stelaż bez kufra jak i z kufrem, to taki mały mój wywód z powodu ogromnej radości jaką uczyniła mi moja żona zapalając zielone światło na zakup tego pierwszego zestawu :)

 

też nie lubię z tym jeździć :P ale niestety bardzo się przydaje (czasami)

nie widziałem jak to wygląda na moto ale chyba będzie o.k

do wiosny trzeba nabyć :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra BANDITOWCY :) - poradźcie mi czy zakupić 1200 czy 1250 - myślę,że macie już jakieś porównania... (nie biorąc pod uwagę ceny) - zastanawiam się czy nowy Bandit jest tak dobry jak sprawdzony stary...

:) dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra BANDITOWCY :) - poradźcie mi czy zakupić 1200 czy 1250 - myślę,że macie już jakieś porównania... (nie biorąc pod uwagę ceny) - zastanawiam się czy nowy Bandit jest tak dobry jak sprawdzony stary...

;) dzięki ;)

 

 

Ja bym bral 1250 - wg mnie o wiele ladniejszy. Jesli chodzi Ci o silnik to musisz sprecyzowac, czy chodzi Ci o 1250 od 2007 roku na wtrysku czy 1250 pomiedzy 2005 a 2006. W tych pierwszych nie ma zasadniczych roznic tylko troche silnik powiekszony :)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym bral 1250 - wg mnie o wiele ladniejszy. Jesli chodzi Ci o silnik to musisz sprecyzowac, czy chodzi Ci o 1250 od 2007 roku na wtrysku czy 1250 pomiedzy 2005 a 2006. W tych pierwszych nie ma zasadniczych roznic tylko troche silnik powiekszony ;)

pozdro

 

 

Stary przecież ten silnik jest zupełnie inny od grzechotnika ze starego bandyty. 1250 ma zupełnie nowy silnik z płaszczem wodnym.

 

Przemku moje zdanie znasz, więc się nie wypowiadam :P

 

Pozdrawiam

Januszm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary przecież ten silnik jest zupełnie inny od grzechotnika ze starego bandyty. 1250 ma zupełnie nowy silnik z płaszczem wodnym.

 

Przemku moje zdanie znasz, więc się nie wypowiadam ;)

 

Pozdrawiam

Januszm

Fakt zle napisalem, chodzilo mi o te drugie (05-06) to tam nie ma wiekszych zmian, procz lekkiego powiekszenia pojemnosci. Od 2007 srebrny silnik, wtrysk i chlodzenia ciecza :P. Szkoda tylko, ze ten silnik wlasnie taki srebrny ni w gruszke ni w pietruszke przy najladniejszym czarnym modelu :)

Edytowane przez Truemaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno zeby coś sie dzialo w nówce :] A mój stoi juz tyle czasu... Ki czort.. Zalany na pełno, ale odpalać na moment szkoda kurka... Aleeeee...w pierwszy ciepły dzień pokażemy co potrafimy z moją nową....... czarną...... orginalną...... markową.......

 

 

 

 

 

.... torba na zbiornik Metro :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno zeby coś sie dzialo w nówce :] A mój stoi juz tyle czasu... Ki czort.. Zalany na pełno, ale odpalać na moment szkoda kurka... Aleeeee...w pierwszy ciepły dzień pokażemy co potrafimy z moją nową....... czarną...... orginalną...... markową.......

.... torba na zbiornik Metro :lalag:

Czyli wszystko ustalone wpadasz do Konina :biggrin: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...