Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba nawet dziś przytaczałem w innym wątku porzekadło, że biednych nie stać na oszczędzanie. Jest jeszcze drugie, mówiące, że chciwy traci dwa razy. :icon_eek:

 

znam to powiedzenie bardzo podobnie, nas biednych nie stac na kupowanie byle gó.na.

 

Byłem i w motomotion i w Aso u Andrzeja Słomy i nikt nie wie co z moim bandziorkiem, może sprzęgło, może alternator ... a stuka coraz bardziej :] we wtorek będziemy go rozbierać do nygusa i może coś się znajdzie :flesje:

 

 

eee ... jak ktoś nie lubi bandziorków z owiewkami i 1200 to jeszcze jest mój bandziorek w głosowaniu ;) troche szkoda, że weszły 2 bandity do jednego głosowania :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i słusznie !! bo to najsłuszniejsza wersja :icon_exclaim:

 

 

---------------------

 

no i stało sie, ..... była gleba!!

i to z konsekwencjami , bo przetarłem na wylot lewy dekielek.

dziura jest , że chu....!!

 

wie ktos może ile to kosztuje , dlaczego tak duzo i gdzie to sie załatwia.

na allegro jakis szaleniec wystawił taki za prawie 5 stów:(

zaczynam obawiać sie ze to prawda....

bede wdzieczny za podpowiedzi

 

 

a co ze spawaniem??

da sie to zalepic? macie jakies doswiadczenia?

spawałem w argonie rozne czesci samochodowe wiec moze tu tez ........?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i słusznie !! bo to najsłuszniejsza wersja :icon_mrgreen:

---------------------

 

no i stało sie, ..... była gleba!!

i to z konsekwencjami , bo przetarłem na wylot lewy dekielek.

dziura jest , że chu....!!

 

wie ktos może ile to kosztuje , dlaczego tak duzo i gdzie to sie załatwia.

na allegro jakis szaleniec wystawił taki za prawie 5 stów:(

zaczynam obawiać sie ze to prawda....

bede wdzieczny za podpowiedzi

a co ze spawaniem??

da sie to zalepic? macie jakies doswiadczenia?

spawałem w argonie rozne czesci samochodowe wiec moze tu tez ........?

 

pozdrawiam

Współczuję. Ja bym w pierwszej kolejności skontaktował się z ASO Suzuki (może wcale nie będzie dużo drożej niż na Allegro).

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym się chetnie zjawił ale mam problemy z palącym sie bezpiecznikiem :)

 

 

 

 

Właśnie wróciłem z jazdy próbnej, jeszcze siedze w motocyklowej kurtce i mam banana od ucha do ucha :icon_razz: Wszystko jest już w porządku więc jeżeli bede miał piniontse to w Borkach sie zjawie :wink:

Pozdro :bigrazz:

Romet Kadet -> Wsk 125 -> Bandit 600 -> Intruder 1400 -> Dr 800

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mialem okazję przejechać się VFR 800, zamieniłem się ze szwagrem, jechałem na jego motocyklu z Modlina do Warszawy, w zeszłym sezonie miałem okazję kilka razy nią pojeździć, teraz jednak mogę ją porównać bezpośrednio do Bandita 1200 S.

 

Na plus:

+ wspaniałe hamulce

+ lekkość składania w zakręty

 

Na minus:

- by dogonić ze startu XX i Bandita, musiałem kręcić do odcięcia, faktem jest, że silnik niesamowicie szybko się wkręca.

- przy moich ponad 190 cm, VFR 800 jest mała, miałem pozycję ala koci grzbiet, na nierównościach obijałem sobie męskość.

 

Szwagier stwierdził, że Bandit ma moc, a jego silnik chodzi niczym samochodowy :icon_eek:

 

Pozdrawiam

Januszm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest zle :cool:

jutro montuje dekiel

 

ale jak mam tam nalać olej ??

i jaki wybrać ??

z góry dziekuje za podpowiedzi :lalag:

pozdrawiam

 

Niektórzy spawają dekle... ale jak już masz to ok.

Olej lejesz normalnie - przez dziurkę po prawej stronie nad okienkiem kontroli poziomu oleju. Odkręcasz zatyczkę i jazda. 3300 ml jeśli bez wymiany filtra oleju.

 

Olej powinien być 10W40. Ja leję Motul 5100 półsyntetyk i koleś w sklepie mi poradził, że do B lepszy Motul niż Castrol. Castrol niby jest do bardziej wysilonych silników wyścigowych i jest bardziej mokry czy coś bla bla, że w bandicie może się sprzęgło ślizgać. Ale ekspertem nie jestem i się dalej nie wypowiadam, tylko powtarzam co słyszałem. Niech się inni wypowiedzą jeśli źle gadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich posiadaczy Banditów ja posiadam B12 od 2 miesięcy jest to moje pierwsze tak poważne moto i wiecie co to był chyba a raczej na bank najlepszy wybór jeśli chodzi o moto. PS widze że grono bardzo tematyczne tego szukałem pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich posiadaczy Banditów ja posiadam B12 od 2 miesięcy jest to moje pierwsze tak poważne moto i wiecie co to był chyba a raczej na bank najlepszy wybór jeśli chodzi o moto. PS widze że grono bardzo tematyczne tego szukałem pozdrawiam!!!

 

 

Witaj :clap: gratulacje dobrego wyboru :banghead: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich posiadaczy Banditów ja posiadam B12 od 2 miesięcy jest to moje pierwsze tak poważne moto i wiecie co to był chyba a raczej na bank najlepszy wybór jeśli chodzi o moto. PS widze że grono bardzo tematyczne tego szukałem pozdrawiam!!!

 

 

Siemasz brachu. Witaj w rodzinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za przywitanie, Bandziorkiem(1999r) latam już 2 miesiące z każdym km przekonuje się że jest to moto którego szukałem (miał byc gsxr 750), przede wszystkim wygoda podczas jazdy mimo braku owiewek, elastyczność (ciągnie od samego dołu) i to co mnie najbardziej zaszokowało; jadąc na zamkniętym pasie startowym byłego lądowiska koło Sieradza cisnę na maxsa i po dosłownie chwili 180,200,220,230 km/h myślę pewnie koniec a tu 240,250,255 chyba wskoczyło 260km/h dla mnie jak na nekeda coś nie do pomyślenia, kolega na gsxr 1000 K2 niedowierzał tak samo jak ja. Ta maszyna jest po prostu cudowna, co mnie jeszcze zdziwiło to spalanie przy spokojnej jeździe 6,5-7l/100km a przy ostrej nie przekroczyło mi 8,5l/100km, (może silnik jest w bardzo dobrej kondycji??) a słyszałem że B12 lubią sobie łyknąć. Pozatym moto uczy powściągliwości, jeździłem już kilkoma motorami (GSXR 750, GSXR 1000 K2, Yamaha TDM, Honda Fireblade 954RR) i najbardziej mi przypadł do gustu Bandziorek. Jako pierwsze moto polecał bym B6 choć w sumie to zależy jak patrzeć dla mnie B12 jest idealne pod względem mocy osiągów i gabarytów, myślę że po B6 pozostał by pewien niedosyt. Czy innym posiadaczom Banditów też nasuwają się podobne sugestie???Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...