Skocz do zawartości

Spotkanie starej Japonii.


Buber
 Udostępnij

Spotkanie Starej Japonii '08  

58 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie ma być?

    • Karkonosze (u Bubera)
      33
    • Borki
      12
    • Gdzie indziej
      13
  2. 2. W jaki weekend powinno się odbyć?

    • 26-27.04
      7
    • 17-18.05
      12
    • 14-15.06
      32
    • Inny termin
      7


Rekomendowane odpowiedzi

Na dobrą sprawę do i DRem mógłbym przyjechać :D Ma 21 lat. Ale to nie to samo chyba co GSem.

 

BTW bury_wilku, wrzuciłbyś fotki swojego GPZeta? Zawsze mi się one podobały

Edytowane przez Greedo

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja też śledzę cały czas temat, zobaczę jak termin bedzię wyglądał w odniesieniu do sesji... mam nadzieję że uda się to wszystko pogodzić i pojawię się na spotkaniu. Jeśli będzie taka opcja chętnie zabiore się z "grupą warszawską"

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rozważam. śledzę temat, zobaczymy co to z tego będzie :)

Jak się pojawisz, to moja luba będzie miała troszkę bardziej "z kim" pogadać i pojeździć :icon_razz: Choć jej moto nie takie stare, ale lepsze od Virażki którą miała :D

 

no ja też śledzę cały czas temat, zobaczę jak termin bedzię wyglądał w odniesieniu do sesji... mam nadzieję że uda się to wszystko pogodzić i pojawię się na spotkaniu. Jeśli będzie taka opcja chętnie zabiore się z "grupą warszawską"

pozdr

W czerwcu to już po egzaminach, a jak jeszcze coś bedziesz mieć, to akurat się przewietrzysz i naładujesz baterie w górach ;)

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pikny! też rozważałam zakup takiego. ale jednak padło na yamaszkę :flesje:

 

Buber-czy sugerujesz, że obgadamy wszystkie sposoby depilacji, nowe trendy w modzie oraz to, która odżywka do włosów jest najlepsza? :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buber-czy sugerujesz, że obgadamy wszystkie sposoby depilacji, nowe trendy w modzie oraz to, która odżywka do włosów jest najlepsza? :wink:

Well, to na ogół dobre na początek, ale uważaj, bo ostatnio moja lepsza połowa wzięła się za inne rzeczy i może chcieć poznać twoje poglądy na sposób zmiany uszczelniaczy, czy motażu tylnego koła.... Poważnie.

 

A zasadniczo to pewnie by wam raźnie było w 2 "rodzynki" jeździć. Zawszeć to w kupie raźniej.... jeszcze jak CeBe się pojawi, to w ogóle będzie sub-spotkanie babozlot... :flesje:

Czego Wam i sobie życzę.... :cool:

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Well, to na ogół dobre na początek, ale uważaj, bo ostatnio moja lepsza połowa wzięła się za inne rzeczy i może chcieć poznać twoje poglądy na sposób zmiany uszczelniaczy, czy motażu tylnego koła.... Poważnie.

 

 

ja jestem dopiero na etapie pucowania, przykręcania lusterek i dolewania olejui benzyny, ale chętnie dowiem się nowych rzeczy :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhem... no to może ja swoją wife wezmę w charakterze plecaczka...

jak będzie tak porządnie to może zmieni zdanie o dwukółkowcach :clap:

 

Liczba osób rośnie, zdałoby się może jakiś ośrodek upatrzyć z noclegami.

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhem... no to może ja swoją wife wezmę w charakterze plecaczka...

jak będzie tak porządnie to może zmieni zdanie o dwukółkowcach :offtopic:

 

Liczba osób rośnie, zdałoby się może jakiś ośrodek upatrzyć z noclegami.

Polecam (zabieranie drugiej połowy). My jesteśmy bardzo porządni ludzie :icon_evil: (znaczy moja żona, bo ja to już nie wiem....)

Co do ośrodka - j.w. - mam za płotem, muszę podejść i zobaczyć ostatnie ceny. Zresztą - to jest to http://www.borowik.com.pl/

 

Jeszcze troszkę czasu jest żeby dogrywać finalne listy obecności, czy wręcz szukać innych miejsc. Aha, i jakby Borowik był za drogi, to są tańsze alternatywy, tylko że albo dalej, albo bliżej (pod namiotem na moim ranczo, bo pojemność chaty jest limitowana, chyba że podłoga jest OK :icon_evil: ).

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji wydawania w nocy w trakcie snu RZEKOMO głosnych dźwięków (rzekomo bo nigdy się nie słyszałem hehe) skazany jestem na miejsca odludne więc chata odpada, namiot też chyba że powyżej 1km od chaty :P

Borowik wygląda nieźle, do czerwca cuś się wymyśli.

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... jeszcze jak CeBe się pojawi, to w ogóle będzie sub-spotkanie babozlot... :icon_biggrin:

Czego Wam i sobie życzę.... :crossy:

 

Aaaale oossssooooooo choozzii?????

Mam to rozumieć jako kompliment czy jako przytyk???? Hę????

Bo ja naprawdę bardzo poważnie myślę o tym spotkaniu, ale teraz nie wiem czy jestem mile widziana ??

Proszę o pilną odpowiedz! :clap:

Cave tibi a cane muto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...