Skocz do zawartości

Spotkanie starej Japonii.


Buber
 Udostępnij

Spotkanie Starej Japonii '08  

58 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie ma być?

    • Karkonosze (u Bubera)
      33
    • Borki
      12
    • Gdzie indziej
      13
  2. 2. W jaki weekend powinno się odbyć?

    • 26-27.04
      7
    • 17-18.05
      12
    • 14-15.06
      32
    • Inny termin
      7


Rekomendowane odpowiedzi

W związku z padnięciem modułu w mojej ABSOLUTNIEBEZAWARYJNEJ Sabrze Browarny wpisuje się na 99,9%.

Jako istota zupełnie niekłopotliwa zadowolę się dwoma metrami kwadratowymi pod namiot lub też osobną miejscówką (będę załatwiał sam) w Borowiku w przypadku przywleczenia rodzinki.

 

pzdr

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc ja też. Z żoną , bo samego nie puści :icon_mrgreen: Na 100% o ile jakieś gówno nie wpadnie w wentylator. Niewymagający wynajmą kawałek trawnika, bądź cokolwiek w suchym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cebe tez. Jeśli sama to na Reverze, ale obiecaliście jej, że się nie czepicie tych brakujących paru lat :biggrin:

Jeśli nie sama, to z BartkiemJ , i tak sobie myślę, że pod namiot, byle dostęp do sanitariatów był :icon_mrgreen: .No chyba, że w Borowiku ceny bedą tak atrakcyjne, że nie bedzie się opłacało namiotu ze sobą targać. Chcę dodać na marginesie, że oboje z Bartkiem nie mamy tyłków miodem smarowanych, co oznacza, że pięciogwiazdkowe hotele nie są nam potrzebne do życia, za to dobre towarzystwo jak najbardziej. Może się uda ( mam nadzieję, że się uda ) uchować do tego czasu moją ukochaną CB , i w takim układzie przyjechalibyśmy dwoma sprzętami, z których jeden spełniałby warunek określony w temacie spotkania :icon_mrgreen: .

Mam tylko jedną , malusią prośbę.....Taką bardzo malusią...

Do Piaffe.

Czy to ciasto mogłoby być bez rodzynek?????????????????????????????

:)

Edytowane przez cebe450

Cave tibi a cane muto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piaaaaffffeeeee! Ta pani do ciebie!!!!

W końcu masz zarezerwowane miejsce pod kominkiem - tylko nie radzę w nim rozpalać, bo zdechniecie z gorąca! :icon_mrgreen: Ale jeszcze raz nazwiesz ulubioną łazienkę Piaffe (do której dobierała kafelki i projektowała ich ułożenie!! :) ) sanitariatem, to cię chyba pod ten płot wyślemy....

 

Co do cen Borowika - Wyżywienie HB, dobry standard (naprawdę dobry), oficjalnie 70zeta za twarz za noc. Ale (jak pisałem) będziemy jeszcze kombinować. W każdym wypadku, pod namioty, właśnie łąka za płotem została kupiona przez znajomych, więc miejsca jest aż nadto!

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, no teraz nie wiem jak to odebrać... jaja sobie robisz? No dobra, możesz nie wiedzieć... Oficjalnie to Jagniątków jest dzielnicą Jeleniej Góry. W praktyce to wioska w górach, ale dla Niemców bardzo ważna - jest tutaj dom Gerharda Hauptmanna, niemieckiego pisarza co dostał Nobla przed wojną. Jak Buzek był premierem to u nas graby sobie ze Schreoderem ściskał. Godzinę drogi na piechotę ode mnie jest Zamek Chojnik z XIV wieku, bardzo ładnie zachowany. A 2 godziny do góry są śnieżne Kotły.

A znaleźć? Najprościej w mapie googli wpisać Jagniątków. Jak nie, to na południe od Jeleniej, w kierunku gór pomiędzy Podgórzynem a Piechowicami.

 

A do wszystkich pytanie - co myślicie o założeniu polskiej wersji VJMC (Vintage Japanese Motorcycle Club)?

Tak mi po głowie chodzi......

 

Buber nie denerwuj się... nie wiedziałem, "nie bij już" :icon_twisted: Ostatni raz w tych okolicach byłem, gdy miałem 10 lat.

Co do klubu to jestem na tak :) Stara Japonia to niepowtarzalny klimat.

Moje zgłoszenie zostawiam na czas gdy będę pewny na 100%.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cebe nie łam się będzie i z rodzynkami i bez. Zapytaj Bubra:) Nie chce wyjść na chwalipiętę ale powie Ci, że moje ciasta to są pyszne niezależnie od tego co do nich dorzucę:biggrin:.

A propos zupki chmielowej mam pomysł taki: Mianowicie zakupimy z Bubrem w hurtowni przywieziemy autkiem na górę i będzie je można pić partycypując w kosztach odpowiednio do ilości spożycia (tylko jakaś orientacyjna ilość by się przydała). Podobnie możemy zrobić z kiełbaską grilową czy jakimś karczusiem, boczusiem czy na co tam kto będzie miał ochotę. Trzeba będzie mi tylko pomóc to wszystko przygotować. Czekamy na opinie i propozycje. Ale fajnie!!! Chyba zacznę odliczać dni:))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba będzie mi tylko pomóc to wszystko przygotować. Czekamy na opinie i propozycje. Ale fajnie!!! Chyba zacznę odliczać dni:))))

 

Stoi mi tu za plecami taka jedna i mówi że pomoże . Polecam bo w temacie kuchennej logistyki jest naprawdę niezła. Ja już odliczam :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się chętnie grillem zajmę ;)

 

 

A ja się dostosuję do ostrzeżenia zawartego w przysłowiu " gdzie kucharek sześć etc.etc. " i zajmę strategiczną pozycję w pobliżu , jednakowoż nie za blisko i bedę głośno chwaliła wszystkie przygotowane potrawy, ale pod warunkiem, że nie będą zawierały rodzynek ( rodzynków??? cholera, jak to się odmienia?? ) , sałaty i serka topionego :) ;) :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

Cave tibi a cane muto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezzzuuu... Jakbym już po tych pagórkach się pokręcił. Ale w towarzystwie wiekowych japsów. Różne inne to codziennie mam wkoło.

Pewnie mnie zaczniecie kamieniować, ale uważam, że wiekiem uprawniającym do udziału powinna być magiczna bariera - ćwierć wieku. Chociaż nawet nie, raczej rok produkcji - do roku 80-tego. Kurcze, nie łapię się, mam '81...

Chodzi mi o to, że z końcówką lat 70-tych skończyła się pewna epoka, styl czy szkoła budowania motocykli (przez Japończyków). Wiadomo, istotne są kwestie techniczne, ale dla mnie nie tylko o to chodzi. Popatrzcie na Hondy serii CB K-ileś, Kawy z cyklu Z czy HK... Dla mnie to bajka... I kiedyś będę takie miał!!! Dużooooo :notworthy:

 

No, tym optymistycznym akcentem żegnam się, do zobaczenia u Bubera :crossy:

 

ucio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pewnie mnie zaczniecie kamieniować, ale uważam, że wiekiem uprawniającym do udziału powinna być magiczna bariera - ćwierć wieku. Chociaż nawet nie, raczej rok produkcji - do roku 80-tego. Kurcze, nie łapię się, mam '81...

Chodzi mi o to, że z końcówką lat 70-tych skończyła się pewna epoka, styl czy szkoła budowania motocykli (przez Japończyków). Wiadomo, istotne są kwestie techniczne, ale dla mnie nie tylko o to chodzi. Popatrzcie na Hondy serii CB K-ileś, Kawy z cyklu Z czy HK... Dla mnie to bajka... I kiedyś będę takie miał!!! Dużooooo :D

 

 

no mi do ćwierćwiecza ledwie 3 latek brakuje :D

 

co do motocykli z lat 70tych, to owszem, pikne są. ale mi osobiście jakos lata 80. bardziej przypadły do gustu. i jak Bozia da, to kiedyś będe miała własną kolekcję tych ślicznotek. drugi w kolejce jest gpz 550. o dokładnie taki http://www.bikez.com/pictures/kawasaki/198...ay%20Mohnen.jpg ;) właśnie w tym malowaniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zaczęło sie nerwowe przebieranie nogami, a tu jeszcze 3 miechy oczekiwania...Tylko nie spalcie wszystkich tematów bo o czym będziemy rozmawiać w czerwcu? :)

żartowałem ;) przecież wszyscy wiemy że o motorach można bez końca i wiele razy (trochę odwrotnie jak z sexem w średnim wieku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...