Skocz do zawartości

Spotkanie starej Japonii.


Buber
 Udostępnij

Spotkanie Starej Japonii '08  

58 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie ma być?

    • Karkonosze (u Bubera)
      33
    • Borki
      12
    • Gdzie indziej
      13
  2. 2. W jaki weekend powinno się odbyć?

    • 26-27.04
      7
    • 17-18.05
      12
    • 14-15.06
      32
    • Inny termin
      7


Rekomendowane odpowiedzi

Demyt, boję się że nie dojadę :bigrazz: Daleko trochę...

 

Dojedziesz, grupą z wawy jechać będziemy, więc jakby co to...lineczka i jazda :buttrock:

 

pozdro

 

to może i ja bym sie zabrał...

jak do tego czasu nie zarżnę pokraka :D

 

pozdro

 

Nie zarżniesz. Tak na marginesie to my chyba na zlocie MZtek się spotkamy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może i macie rację, mi chodziło raczej o komfort jazdy :banghead: Jeśli głowica podczas małych testów po Warszawie nie pocieknie, to jadę. Jeszcze tylko napęd i zapłon

Edytowane przez Greedo

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi w tym roku akurat 20 pykla wiec sie nada :buttrock: , ale jechac 700 km w 1 strone to nie na moje zdrowie :lalag:

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi w tym roku akurat 20 pykla wiec sie nada :flesje: , ale jechac 700 km w 1 strone to nie na moje zdrowie :buttrock:

jakieś dziwne mapy masz Nitomen. Bo jak ostatnio jechałem do Szczecina to było coś koło 400km..... No, ale może po lasach jest dalej.... :lalag:

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy decyzja odnosnie terminu zostala juz jednoznacznie podjeta ? :>

Dobra, to w takim razie róbmy tak - ankieta wisi, niech wisi do końca lutego i to co wyjdzie to będzie miejsce i czas. W ten sposób wszyscy będą mieli czas żeby się ewentualnie przygotować, uczesać, makijaż zrobić, czy co tam.... :icon_mrgreen:

 

Barnaby - dawaj! W końcu ujeżdżasz moje marzenie.... Daj się karnąć, to dobre piwo postawię... :)

 

P.S. Co do make-upu - obserwuję na ebayu wałek rozrządu co mi da 13 koników więcej... :crossy: :crossy:

Edytowane przez Buber

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W związku z niewielką odległością do kol. Bubera powinienem się róenież pokazać, jeżeli oczywiście zdrowie dopisze :lapad:

No kurka, conajmniej! Nawet myslałem czy by w Twoją stronę traski nie puścić, ale wydaje mi się, że dla "gości" traska po Karkonoszach z winklami i widoczkami będzie bardziej atrakcyjna.

A co do zdrowia - ubieraj się ciepło, nie pij tyle, śpij w kalesonach i luuuzik! :flesje:

 

Nawet jakbyś miał wpaśc tylko na rundkę to będzie miło!

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to ja wyleciałam z tematu... :wink:

Revera jest rocznik 94, więc się niestety nie wpasuje w warunek sine qua non....

A CeBuli do czerwca nie bedę trzymała, bo mam za mały garaż......

 

Ehh....... Szkoooda, dużo sobie obiecywałam po tym spotkaniu.

 

Chyba, że przyjadę i bedę głupa rżnąć, że przejeżdżałam przypadkiem i zauważyłam dużo fajnych masznych ;)

Cave tibi a cane muto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czerwcu też jest fuyowy zlot i nie wiem jak wyjdzie z wolnym w pracy ale coś załatwie :icon_razz:

I pogadamy i możemy po moich okolicach pojeździć, np. Pilichowice czy Czocha, też są fajne winkle.

No i bede sie ubierał cieplo :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...