Skocz do zawartości

Egzamin dla instruktorów nauki jazdy kat A


cabaniero
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

45000-najmniej :flesje: wiem ze dla was moze sie to wydawac dziwne i wiedziałam ze taka bedzie reakcja...człowiek uczy sie przez całe zycie wiec nie śmie twierdzic ze jestem dosw w 100% ale poprostu mam taki plan i chce go zrealizowac jak tylko bedzie mozliwy.

Teraz nie mam mozliwosci z 2 leetnim starzem,gdyz mozna dopiero po 3-taki jest m.in warunek kursu.

jurijusz twoim zdaniem ilosc lat posiadania prawa jazdy odzwierciedla umiejetnosci??

znam osoby które maja 10 lat prawko i ,,nie jeżdża płynnie" nie potrafią podjąc szybkiej decyzji w niebezpiecznych sytuacjach itp.

Mowie tu tylko o kursiena B

Edytowane przez KingRider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie uważacie, że instruktor powinien bezbłędnie posługiwać się językiem polskim w mowie i piśmie?

:icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45000-najmniej :biggrin: wiem ze dla was moze sie to wydawac dziwne i wiedziałam ze taka bedzie reakcja...człowiek uczy sie przez całe zycie wiec nie śmie twierdzic ze jestem dosw w 100% ale poprostu mam taki plan i chce go zrealizowac jak tylko bedzie mozliwy.

Teraz nie mam mozliwosci z 2 leetnim starzem,gdyz mozna dopiero po 3-taki jest m.in warunek kursu.

jurijusz twoim zdaniem ilosc lat posiadania prawa jazdy odzwierciedla umiejetnosci??

znam osoby które maja 10 lat prawko i ,,nie jeżdża płynnie" nie potrafią podjąc szybkiej decyzji w niebezpiecznych sytuacjach itp.

Mowie tu tylko o kursiena B

Oczywiście, że nie uważam, że ilość lat posiadania ma znaczenie ale instruktor to ktoś, kto powinien wzbudzać zaufanie kursanta a 2 - 3 lata to w niczyjej opinii nie jest wiele. Trudno Ci będzie, to chciałem powiedzieć.

Też znam takie osoby, które mają i 20 lat prawko i robią głupoty, znam tez takiego co kupił litra na pierwsze moto i od 5 lat nie zaliczył nawet parkingówki, ale ty tylko przykłady a "na przykłady" się nie dyskutuje.

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie uważacie, że instruktor powinien bezbłędnie posługiwać się językiem polskim w mowie i piśmie?

:D :icon_razz:

 

Powinien. Dobrze, że to ma być bezbłędnie, a nie "ładnie", bo co w sytuacji wykrzykiwanych przez instruktora przerywników "#$%@&*" !!! ( nie będę cytować :icon_razz: ) :evil: ? Teraz już wiem, że to motywatory albo kursant sobie na to zasłużył :evil:

 

Na poważnie, to instruktor to jednak nauczyciel i nie chciałabym, mieć trudności z jego zrozumieniem lub odczytaniem. Może być ciężko z zaufaniem czy szacunkiem, kiedy robi rażące błędy albo przekręca nicki :( ( bez obrazy KingRider :crossy: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym chciała zostać w przyszłości instruktorem i życzę Ci jak najlepiej KingRider, ale na razie muszę zebrać więcej doświadczenia, bo uważam, ze instruktor powinien przekazywać wiedzę płynącą z sytuacji, których sam doświadczył, a im dłużej jeździsz, tym takich sytuacji jest więcej.

No i nikomu nie życzę takiego instruktora jak mój - "to ty sobie pośmigaj, tak, za plac na pole też możesz sobie pojechać, a ja się zdrzemnę godzinkę.Obudzisz mnie?" :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinien. Dobrze, że to ma być bezbłędnie, a nie "ładnie", bo co w sytuacji wykrzykiwanych przez instruktora przerywników "#$%@&*" !!! ( nie będę cytować :flesje: ) :bigrazz: ? Teraz już wiem, że to motywatory albo kursant sobie na to zasłużył ;)

 

Na poważnie, to instruktor to jednak nauczyciel i nie chciałabym, mieć trudności z jego zrozumieniem lub odczytaniem. Może być ciężko z zaufaniem czy szacunkiem, kiedy robi rażące błędy albo przekręca nicki ;) ( bez obrazy KingRider :) )

No tak rzeczywiscie,przekręciłam nick,nieszczesne ,,i"...trudno juz nie moge zostac istruktorem...buhahaha! :notworthy:

 

Też bym chciała zostać w przyszłości instruktorem i życzę Ci jak najlepiej KingRider, ale na razie muszę zebrać więcej doświadczenia, bo uważam, ze instruktor powinien przekazywać wiedzę płynącą z sytuacji, których sam doświadczył, a im dłużej jeździsz, tym takich sytuacji jest więcej.

No i nikomu nie życzę takiego instruktora jak mój - "to ty sobie pośmigaj, tak, za plac na pole też możesz sobie pojechać, a ja się zdrzemnę godzinkę.Obudzisz mnie?" :icon_eek:

 

Dzieki! ja tez sobie życze,choc dluga droga przede mną i wielu niedowiarków bedzie ,że sie nie uda!

Moj instruktor mial 24 lata na A i bylam w 100% zadowolona,profesjonalne podejscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak rzeczywiscie,przekręciłam nick,nieszczesne ,,i"...trudno juz nie moge zostac istruktorem...buhahaha! :icon_exclaim:

Nie chodzi o przekręcenie nick'a, ale o Twój sposób pisania, z pominięciem spacji, polskich liter i interpunkcji, o składni zdania nie wspominając. Nie chcę najeżdżać na Ciebie, bo nie o to mi chodzi. Jedynie rzuciłem aluzję, na którą odpisała trafnie Katja75. Jeżeli chcesz być instruktorem jazdy, czyli nauczycielem, to nie możesz sobie pozwolić na takie błędy. Jesteś młoda osobą, więc język polski poprawny w piśmie nie może być Ci obcy.

Dzieki! ja tez sobie życze,choc dluga droga przede mną i wielu niedowiarków bedzie ,że sie nie uda!

Moj instruktor mial 24 lata na A i bylam w 100% zadowolona,profesjonalne podejscie.

Czy Twój instruktor jeździł z Tobą na jednym motocyklu w roli pasażera? Bo jeżeli jeździł autem za Tobą, to wykazał podejście czysto amatorskie. Pytam z czystej ciekawości.

 

Tomek

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co skoro ma tylko uczyć jeździć :icon_exclaim:

 

Ano po to, ze jest ustawa o czystości języka polskiego, bo ma takie obywatelstwo, bo itd itd. Dziwię się Tobie, że nie rozumiesz, sądząc po wieku niebawem powinnna być matura. Wstydź się i siedź w kącie.

 

Tomuś, jeżeli jechał z tyłu to widać życie mu miłe i brak zapędów kaskadersko-samobójczych. Nie kazdy musi być taki komandos jak Ty. Z drugiej strony, jeśli kursant ma 195 cm wzrostu lub więcej i waży tak ze 130kg, a instruktor jest kurduplem 163cm i waga równie nikczemna to co ma zrobić??? Zdrowaśki i drugie spodnie na zmianę. A tak w ogóle to Cie pozdrawiam.

Edytowane przez jagroski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o przekręcenie nick'a, ale o Twój sposób pisania, z pominięciem spacji, polskich liter i interpunkcji, o składni zdania nie wspominając. Nie chcę najeżdżać na Ciebie, bo nie o to mi chodzi. Jedynie rzuciłem aluzję, na którą odpisała trafnie Katja75. Jeżeli chcesz być instruktorem jazdy, czyli nauczycielem, to nie możesz sobie pozwolić na takie błędy. Jesteś młoda osobą, więc język polski poprawny w piśmie nie może być Ci obcy.

 

Czy Twój instruktor jeździł z Tobą na jednym motocyklu w roli pasażera? Bo jeżeli jeździł autem za Tobą, to wykazał podejście czysto amatorskie. Pytam z czystej ciekawości.

 

Tomek

 

Przykro mi ale studiuje inny kierunek a nie polonistyke :buttrock: po za tym pisze zawsze z pracy i nie mam czasu na pisanie pieknym jezykiem polskim ,czesto spacja nie wchodzi itd po za tym chyba nie musze sie tłumaczyć! :wink: to jest chyba luzne forum?ale sie mnie uczepiliscie :icon_mrgreen:

Skoro piszę , że gościu podszedł profesjonalnie to chyba logiczne ,że na jednym sprzęcie w roli pasażera :clap: :icon_mrgreen: choc bylo mi ciezko ,poniewaz mam mała mase a on troszke wieksza-ale dalam rade

Edytowane przez KingRider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W UK kilka razy widziałem kursantów na motocyklach a za nimi instruktorów...też na motocyklach... Czy u nas praktykuje się taki sposób prowadzenia zajęć na kursach kat A ?

 

u nas w firmie :icon_mrgreen:

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...