Skocz do zawartości

RET BIKE - opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Mam portki Retallround, generalnie bylo ok , fajnie sie w tym jezdzilo, nie rozumiem skad opinie ze sie gotujesz, (no chyba ze latem jezdzisz w wewnetrznych spodniach). Po 1,5 sezonu pekly mi na szwie, okazalo sie ze nici sa ok , ale material nie byl podwiniety, czy obrabiony ( tak powiedzial krawiec) i byl przeszyte 3 mm od samej krawedzi. Calosc sie rozlazla na odcinku 7cm. Czyli typowe partactwo czy niedorobka. Firmie nie mowie nie, ale mocno sie zastanowie, nowe kurteczko baardzo mi sie podobaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po drugie .. wole żeby moje ciężko zarobione sianko zostało w Polsce a nie uciekało np. na zachód.

 

Skoro ciężko zarobione to chyba trzeba dobrze wydać i być zadowolonym z zakupu.

Dobra jakość wykonania za taką cenę? Kupując Retbike chyba oszukujesz samego siebie, cóż- niektórzy uczą się na błędach, ja również się kiedyś nadziałem i nigdy więcej nic od nich nie kupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem ich rekawice kupione w innym sklepie. Po 3 dniach rzep odprul sie od paska spinajacego rekawiczke w nadgarstku. Naprawi za free ale czekalem na to miesiac. Zastanawialem sie nad zakupem ich ciuchow, ale kupilem inne w sklepie bo chcialem je najpierw przymierzyc. Jestem bardzo z tego powodu szczesliwy. Ciuchy to IXON. Sa bardzo dobre. Tylko spodnie maja jedna wade. Membrana jest tak szczelna ze nie przepuszcza powietrza i z tego powodu przykleja sie do skory. Co sie dzieje dalej to nie mosze opowiadac. Ciuszki juz mi raz uratowaly lewy bark i kolano. Mala rada. Jesli nie masz kasy by kupic Rukke, to cokolwiek bedziesz kupowal to niech spodnie maja wypinane wszystkie membrany a nie tylko ocieplacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kumpel przejeździł sezon w ich kurtce i nie narzekał na nic, ja też myślałem kupić kurtkę od nich jak będę w styczniu na motobajzlu ale widzę tyle negatywnych opinii na ich temat, że muszę się nad tym poważnie zastanowić, jaką kurtkę byście polecili za niewygórowaną cenę tak ok. 400 zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze ... Są coraz lepsi i następne moje ciuchy na 100 % będą od nich.

A po drugie .. wole żeby moje ciężko zarobione sianko zostało w Polsce a nie uciekało np. na zachód.

tez mi "patriota" sie znalazl...

jak widac po Twoim profilu, nie kierowales sie wcale ta zasada przy kupnie motocykla....

 

kupuje sie to , co jest dobre, a jak retka sprzedaje knoty (co tez potwierdzam, jesli chodzi o spodnie) to chociazby i z naszytym orzelkiem czy flaga polska sprzedawal, to nie kupie juz zadnego g*wna od niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie wypowiedź na temat ich skór :)

 

trudno spodziewać się zalewu, skoro szyją skóry od (chyba) roku. owszem, widziałem, rozmawiałem z użytkownikami po kilku/ -nastu tygodniach korzystania i nawet sobie chwalili; z zastrzeżeniem, że "za tą kasę" to niezłe

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc. kupilem skorzane kombi retbike retraptor we wrzesniu. doklanie takie :

 

http://www.retbike.pl/odziez/kombinezony_s.../retraptor.html

 

jezdzilem w nim tylko 2 miesiace ze wzgledu na sprzedaz motorka. w sumie na jakosc za ta cene nie narzekam. jedyne co mnie wkurza to to ze jak sie juz ubiore w calosc: kombi, buty, rekawice itd. to sie ku... nie moge za bardzo ruszyc. ledwo wlazilem na cbr f4. wiec za cholere nie wiem jak to mozliwe ze ludzie normalnie w tym funkcjonuja nie mowiac juz o stuncie. mierzylem tez hein gericke i powiem ze troszke lzejsze bylo ale gorzej wykonane, do tego nie bylo sliderow w komplecie. kombinezon ktory kupilem jest 2 czesciowy ale jak sie go zepnie do kupy to nic nie wieje. ma w spodniach 2 kieszenie, w kortce tez jest kieszonka wewnatrz. czasem przy zakladaniu kortki ochraniacz z jednego z barkow mi sie przesowa jakby byl nie przyszyty wewnatrz, no i garb na plecach fajnie wyglada ale w porownaniu do FLM do mu duzo brakuje. poprostu zwykla gapka. jak ktos bedzie mial jakies pytania odnosnie tego kombunezonu to chetnie odpowiem. dodam tez ze dalem za niego 1130 nowego a FLM kosztowal okolo 3000 wiec chyba nie ma co narzekac. jak przetestuje go w nowym sezonie dokladniej to cos napisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez sie zastanawiam nad RETBIKE. Od razu mówie, że w grę wchodzi tylko skóra. Najbardziej odpowiadałby mi ten kombi: Retchopper. Z tego co opowiadają kurtka jest super, spodnie nieco gorsze, ale na poczatku lutego mają mieć nowe modele, także na chopperki i bez tej wielkiej naszywki RETBIKE na nogawce. Szukałem podobnych zestawów w innych firmach, znalazłem chyba w Arlenie, ale cena :/......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja też z tego powodu celuję w skóry retbike. Znaleźć coś fajnego i całego czarnego jest ciężko. W tarborze mają fajne ubrania, ale np. w spodniach nie mają protektorów ani nawet kieszeni na biodrach. W dodatku cena znacznie wyższa. Kroje chopperowe też nie bardzo pasują do klasyka z rodziny demoludów, co dalej zacieśnia wybór. A skoro jakość retbike wzrasta z roku na rok, to nowe modele powinny być całkiem w porządku, taką mam nadzieję :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:flesje: :clap: :clap: Hm w sumie można się było spodziewać takich różnych i skrajnych opinii, bo to przecież polacy :P .

 

Od 2 sezonów mam komplet Retallround. Zakupiłem na motobazarze za 800 zł, cena jak najbardziej przystępna. Z góry zakładałem że nie kupuję ubrania za kilka tysięcy więc i podejście do nowej rozwijającej sie firmy było odpowiednio stonowane.

Po pojawieniu się z zakupami w domu okazało się że w spodniach nie ma jednej kieszeni na ochraniacz kolanowy (krawcowa zapomniała :-)), ale spoko bez mrugnięcia okiem wymienili na nowe spodnie. Potem po pierwszym sezonie w spodniach na biodrach zaczęły puszczaś szwy. Zadzwoniłem, podjechałem do Łomianek i również wymienili bez problemy z przeprosinami że to była wadliwa partia (za mały zapas materiału), dostałem nowy model spodnii też Retallround ale już na 2007 rok i faktycznie lepiej wykonane, lepsze ochraniacze na kolanach i dodatkowo pojawiły sie wstawki piankowe na biodrach, lepsza mambrana i generalnie szczelniejsze i cieplejsze od modelu 2006.

Moja opinia o RetBike jest jak najbardziej pozytywna, bo faktycznie widzę, że firma cały czas sie rozwija i usprawnia swoje wyroby. To że produkcja realizaowana jest w Pakistanie czy innym ...stanie to jest normalne w dzisiejszych czasach. Rózne opinie użytkowników dowodzą tylko, że każy jest inny i oczekuje czegoś innego. Jednym wystarczy uśmiech a innym nie wystarczy nawet pocałunek w du... :D

 

Pozdrawiam

Jaro

Edytowane przez Jaro_G

Pozdro

Jaro

 

"Nie próbuj polemizować z idiotą bo ten najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...