Skocz do zawartości

Majówka 2008 :-)


Tomek Kulik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za słowa otuchy. Nie chciało mi się wierzyć że są jakieś problemy i że wymagają zaproszeń. Zawsze wpisywałem we wniosku wyjazd turystyczny, adres hotelu, w którym się zatrzymywałem i heja! Hotel się przydaje, bo ma się meldunek bez konieczności odwiedzania OVIRu.

 

pozdr

 

 

 

zaproszenia wymagają tylko do wiz długoterminowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może w 3 :icon_eek:

 

No to może mechaniczke :P

Hihi kiddin' ;)

 

No to co wpisujemy w rubryczke "da kowo jademy"?

 

Dziewczyna, piekna, na desmoklekocie, z Krakowa - nie ma h... jade, a moze nawet razem :buttrock: hahaha

 

BTW sprzeglo hydraurologiczne :crossy: linkji niet potrebaju :)

 

Luc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojeździć po Białorusi i machnąć się w jakieś ostępy bo powiem szczerze Grodno to już chyba na pamięć znamy ?

No to może w 3 :banghead:

To co formujemy jakiś pododdział? Zgrupowanie "Brasław" ;) . Ja na 100% pykam na Brasławszczyznę. Będę rezerwował hotel, jak ktoś jest serio zainteresowany to zapraszam. Trasę obmyślę, ale Bagno Jelnia musi być.

 

pozdr

Edytowane przez jurjuszi

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję że nowy paszport wyrobiony, urlop zaklepany, zapasowa linka sprzęgła kupiona a ja jeszcze raz potwierdzam swój udział w wyprawie, nie spamuję i idę kuć rosyjski :cool: Do skorej wstreczy Druzja!!! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja walczę żeby się z Wami wybrać. Największy problem to niedotarte moto, nawinąłem dopiero niecały 1000km, a do jako takiego dotarcia brakuje jeszcze przynajmniej z 1500. Niby jeszcze dużo czasu, ale moto gdzie indziej i ja gdzie indziej i na zmianę narazie się nie zanosi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja walczę żeby się z Wami wybrać. Największy problem to niedotarte moto, nawinąłem dopiero niecały 1000km, a do jako takiego dotarcia brakuje jeszcze przynajmniej z 1500. Niby jeszcze dużo czasu, ale moto gdzie indziej i ja gdzie indziej i na zmianę narazie się nie zanosi :icon_mrgreen:

Dotrze się w drodze. :icon_mrgreen: Przecież nie będzie tam jakiegoś pałowania (chyba :) )?

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym dołączył się do wyjazdu tylko muszę w pracy porozmawiać jak z wolnym. Jest to święto, a mam przyjemność pracować w firmie która robi nagłośnienia i z tego co pamiętam na placu J. Piłsudskiego będą jakieś uroczystości ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotrze się w drodze. :icon_razz: Przecież nie będzie tam jakiegoś pałowania (chyba :notworthy: )?

 

pozdr

 

 

Cze! Z opisu wynika, ze smigac bedziemy takim samym sprzetem, wiec nie boj zaby - sam docieralem swego 2 lata temu na wschodzie - nie dosc ze slicznie dotarlem silnik to jeszcze przy okazji obtarlem o asfalt kilka elementow:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze,

 

czy ktos juz zaczal planowac jaka trasa pojedziemy?? Dzisiaj chcialem cos poczytac o Litwie i Lotwie, co by byc przygotowany, ale jezeli trase mamy juz przygotowana, to oszczedze sobie kreatywnosci w tym temacie :P

 

Luc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos juz zaczal planowac jaka trasa pojedziemy??

No, taki ramowy plan jest chyba tu:

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?s=...dpost&p=1106603

 

Ja swoją część białoruską mam już pi x drzwi zaplanowaną. Teraz szukam przewodnika, który przeprowadzi mnie przez Bagno Jelnia do jeziora, które leży w jego centrum. Myślę, że Gollum byłby ok, ale ja nie mam żadnego pierścienia :P

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że sztab generalny ma już opracowane główne kierunki natarcia wraz z ramowym czasem działań operacyjnych.

Moje pytanie brzmi jak wygląda zabezpieczenie logistyczne? bazujemy pod namiotami czy w jakiś schroniskach/hotelach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ostatniej chwili:

Zmieniło sie podejście Władzy do bajkersów na Białorusi, co zaowocowało ZGODĄ na kolejne Mieżdnarodnyje Adkrycie Motosiezona '08 ;)

Termin imprezy: 26-27 kwietnia.

Miejsce: Turbaza Kupalinka Grodno n. Niemnem.

Zaprasza: Klub Motocyklowy MC Grizzly Grodno, prezes Ryszard Żyliński, nr.tel. +375295867103

Miejsce zakwaterowania: Turbaza Kupalinka Grodno n. Niemnem.

Środek transportu: motocykl turystyczny.

Cel pobytu: prywatny.

Czas pobytu: piszemy we wniosku wizowym 25-29 kwietnia, czyli z marginesami czasowymi (tak ma być).

Wychodzi na to, że trzeba przerobić plan wyjazdu, jaki opracował niezawodny Pisarczyk Chorągwi Mazowieckiej Mario33 :buttrock:

Zaczynamy od Białorusi, skąd przejedziemy na Litwę i Łotwę.

Proponuję:

- start Chorągwi Mazowieckiej w sobotę 26 IV spod M1 w Markach o godzinie 4.00 - świt :biggrin:

- śniadanko w Białymstoku o godzinie 7.00 w towarzystwie Chorągwi Podlaskiej i pozostałych.

- atak na przejście w Kuźnicy Białostockiej ok. godziny 9.00

- enszallach przed południem będziemy w Grodnie, co zależy od sprawności białoruskich pograniczników :smile:

- logowanie na zlocie i baleciarstwo stosowane :biggrin:

- w niedzielę zwiedzanie miasta bez użycia motocykli z użyciem kefiru :bigrazz:

- poniedziałek rano wyjazd do Wilna, czas nieprzewidywalny z uwagi na nieprzewidywalną przepustowość przejścia białorusko-litewskiego.

- część bałtycką omówimy niebawem.

Na razie tyle, jeśli chodzi o konkrety wyprawy. Planowany powrót na sobotę 03 maja.

 

Hetman Kamandir Kulik

Edytowane przez Tomek Kulik

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...