Skocz do zawartości

Majówka 2008 :-)


Tomek Kulik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to dla mnie osobiscie zla to wiadomosc... Moge z Wami z przjemnoscia zjesc to sniadanko w Bialymstoku, ale dalej ruszam przez Litwe, Lotwe na polnoc Bialorusi tak, jak bylo planowane na poczatku. W kazdym razie do zobaczenia, moze spotkamy sie w trasie i machniemy sobie z przeciwka :) :crossy:

 

pozdr

 

P.S.

 

Zmieniło sie podejście Władzy do bajkersów na Białorusi

Podejście Władz Białorusi jest zawsze słuszne i nie wolno z nim dyskutować :)

 

pozdr

Edytowane przez jurjuszi

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze na pewno chcę uderzyć tradycyjnie do Grodna a potem zobaczymy może w głąb Białej Rusi ;) a moze na Ukrainę jest jeszcze chwila do zastanowienia.

Powiem szczerze byłem 2 lata temu na Litwie i to juz jest europa nie czuć tam wschodniego klimatu ale ale nie mówię też nie

 

czyli taki sobie spam zarzuciłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ostatniej chwili:

Zmieniło sie podejście Władzy do bajkersów na Białorusi, co zaowocowało ZGODĄ na kolejne Mieżdnarodnyje Adkrycie Motosiezona '08 :)

Termin imprezy: 26-27 kwietnia.

[...]

 

...o masz! ...zajebisty nius ...zapewne wybiorę się tylko na zlot ...i jako, że godzina zbiórki w Markach w sobotę (26.IV) ...to jakaś masakra jest ;) ...to będę Was łapał na przejściu :crossy:

 

pozdr,

w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...o masz! ...zajebisty nius ...zapewne wybiorę się tylko na zlot ...i jako, że godzina zbiórki w Markach w sobotę (26.IV) ...to jakaś masakra jest :D ...to będę Was łapał na przejściu ;)

 

pozdr,

w

 

Jak Cię znam to minie mnie jakiś czarny diabeł na wysokości Ostrowi :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze na pewno chcę uderzyć tradycyjnie do Grodna a potem zobaczymy może w głąb Białej Rusi :(

Jakbys mial zamiar zaatakowac Łukaszekaland to badzmy w kontakcie, to moze gdzies sie spotakmy na ароматик Буратино :D

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Awe.

Jeszcze trochę czasu ale też z towarzyszem planuje podróż na majówkę na Białoruś (30 kwietnia - 4 maja). Może gdzieś bym waszą grupę uderzeniową "zachaczył", w każdym razie pozwolę sobie podłączyć się pod temat i zadać pytania do osób obytych z białoruskimi bezdrożami:

Po pierwsze jak ze stacjami benzynowymi, bo ja moją furą co 200 km musze tankować ....a słyszałem (mam nadzieję że plotka) że na białej rusi z tym nie za dobrze.

Po drugie temat wiążący się z poprzednim pytaniem .... o ile nie za ciekawie to posiadam przyczepkę do swego intruza którą bym mógł ciągnąć za sobą (a w niej jakis mniejszy/wiekszy kanister) ....w uni o ile długość z moto nie przekracza 15 metrów i waży mniej niż 100kg nie jest wymagany dodatkowy dowód i pytanie czy mogę się spodziewać "tam" jakiś dziwnych przeżyć związanych z tym sprzętem....

A po trzecie już tak od strony imprezowej: otóż z moją znajomością cyrylicy jest kiepsciuchno (ogranicza się do wymiaru nauki w szkołach do zera i jedynie 3 tygodniowy pobyt w поссыйи) i szukam jakiegoś zlotu w właśnie w terminie 30kwietnia - 4maja na terenie białorusi, bądź też jakiegoś festriwalu rokowego , regowego czy metalowego (chetnie zobaczyłbym jak się bawią i jak wygląda to u sąsiadów) , więc prośba do was , którzy posiadają większą wiedzę o wszelaką pomoc , jakiegoś linka czy niewsa (o ile to proszę pisać czy na pw czy na [email protected])

 

Z góry dzięki .

Ślędzę wasz "topic" , troszkę zazdroszczę całej waszej wyprawie ale niestety czasowo się nie da

 

/ pozdrowił

Edytowane przez sseku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witka,

 

planuje interwencję przypominającą o naszej obecności w 3 tygodnie po waszej (21/05 do 24/05), otwartą pozostaje kwestia zaproszeń. w temacie jest wzmianka, że mozna podac adres prezesa klubu grizli jako osoby zapraszającej. Z tego co pamietam miał się ten adres pojawic co by go wpisac na wniosku. Czy mozna wiedzieć co i jak z tym sie dzieje?

 

I jeszcze jedno, czy ktoś wie jak i gdzie załadować mapę Białorusi do Garmina?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie oświadczam, że ponieważ tydzień temu zdałem egzamin :icon_rolleyes::):bigrazz::) to się wybieram, muszę się jeszcze doczytać co i jak, w poprzednich postach.

Powinienem zdążyć z wymianą prawka do czasu wyjazdu.

 

Tak więc będziecie mieli nowicjusza :)

 

P.S.

Podziękowania dla chłopaków z PROMOTORa za dobrą szkołę. W szczególności dla Roberta!

No i dla Kulika za cenne wskazówki i zainteresowanie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga!!! Wnimańje!!! Achtung!!! Łorning!!! Atansją!!!

 

Podaję dane do wniosku paszportowego:

:bigrazz: termin ważności wizy (czyli czas przebywania na terytorium Białorusi), podajemy: 25IV - 29IV, czyli z zakładem,

:crossy: zaprasza:

Klub Motocyklowy MC Gryzzli Grodno

Prezes Ryszard Żyliński,

adres klubu: ul. Lizy Czajkinoj 29/37, 230027 Grodno,

tel. +375295867013,

:icon_arrow: środek transportu: motocykl turystyczny,

:icon_arrow: cel pobytu: prywatny,

:icon_arrow: resztę podajemy po prawdzie :)

 

Start Chorągwi Mazowieckiej w sobotę 26IV spod M1 w Markach.

Zbiórka o 4.00, wyjazd 4.30.

Śniadanie w Białymstoku o godz. 7.00

Atak na przejście w Kuźnicy Białostockiej godz. 8.00 - 8.30, zaś czas przekraczania może wynosić zarówno godzinę jak i cztery :icon_rolleyes:

 

Brać namioty i śpiwory, bo są jaja z kwaterunkiem, z uwagi na jakiś remont czegoś, gdzie mieliśmy spać lecz jest remontowane...

 

:icon_arrow: Adres ambasady białoruskiej:

ul. Wiertnicza 58, 02-952 Warszawa,

tel.+48 22 742 07 10

- godziny urzedowania:

9:00 - 12:00 - przyjmowanie wniosków wizowych

15:00 - 16:00 - wydanie wiz

strona ambasady:

http://www.belembassy.org/poland/pol/index...=embassy&f=info

Polecam przestudiowanie zakładki po lewej stronie ekranu: Informacja konsularna

Uwaga!!! Z wypełnionym wnioskiem udajemy się najpierw do agencji ubezpieczeniowej EUROPA, która miesci się obok ambasady, posesja po lewej stronie, patrząc na ambasadę. Tam kupujemy ubezpieczenie na czas wyjazdu i dopiero z polisą jest sens isć do ambasady. Dla osób które nie mają czasu żeby użerać się z kolejką i konsulem, personel agencji oferuje możliwość obsługi wizowej za dodatkową opłatą:

BIAŁORUSKIE CENTRUM INFORMACYJNO-TURYSTYCZNE

kompleksowa obsługa procesu wizowego ( wizy + ubezpieczenia dla osób wyjeżdżających na Białoruś)

ul. Wiertnicza 60, 02-951 Warszawa

tel. 22 353 43 18 e-mail: [email protected]

 

HKK

Edytowane przez Tomek Kulik

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Atak na przejście w Kuźnicy Białostockiej godz. 8.00 - 8.30, zaś czas przekraczania może wynosić zarówno godzinę jak i cztery :biggrin:

 

Brać namioty i śpiwory, bo są jaja z kwaterunkiem, z uwagi na jakiś remont czegoś, gdzie mieliśmy spać lecz jest remontowane...

 

 

 

brac namioty oj to bedzie sie dzailo ;)

namioty moga sie przydac na granicy

coby sie nie meczyc tylko na kilka godzinek kimnac w namiotach :flesje: :icon_mrgreen:

 

 

BIAŁORUSKIE CENTRUM INFORMACYJNO-TURYSTYCZNE

kompleksowa obsługa procesu wizowego ( wizy + ubezpieczenia dla osób wyjeżdżających na Białoruś)

ul. Wiertnicza 60, 02-951 Warszawa

tel. 22 353 43 18 e-mail: [email protected]

 

HKK

 

 

ten numer cos nie dziala

jest wylaczony :icon_evil: :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie info od osoby składającej w moim imieniu wniosek wizowy, że dla urzędników ambasady wyjazd na zlot motocyklowy to "podróż służbowa", więc tak właśnie należy wpisywać we wniosek. Oczywiście nie omieszkam napisać, czy mój wniosek uzyskał zgodę:P

 

EDIT

 

Dostałem wizę, więc proponuję wpisywać "podróż służbowa" :cool:

Edytowane przez Raio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...