Skocz do zawartości

Jestem po 60-tce i właśnie kupiłem cruisera


Grodziec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego to nie ZMS tylko E.K.G. czytaj uważniej ;)

 

 

Czytam , czytam ale moim zdaniem nie data narodzin decyduje o przynależności do tej czy innej grupy ,każdy z nas ma tyle lat na ile się czuje . Nazwa EKG nie pasuje do ludzi zarażonych bakcylem motocyklowym czerpiących radośc z jazdy, przeżywających drugą młodość, byłaby odpowiednia dla rekonwalescentów oddziału chirurgi sercowej.

 

 

Pozdrawiam :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam , czytam ale moim zdaniem nie data narodzin decyduje o przynależności do tej czy innej grupy ,każdy z nas ma tyle lat na ile się czuje . Nazwa EKG nie pasuje do ludzi zarażonych bakcylem motocyklowym czerpiących radośc z jazdy, przeżywających drugą młodość, byłaby odpowiednia dla rekonwalescentów oddziału chirurgi sercowej.

Pozdrawiam :biggrin:

Dopiero w odpowiednim wieku nabywa się zdolności do wysublimowanego smaku i dowcipu, dlatego też moim zdaniem, EKG jak najbardziej pasuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa EKG nie pasuje do ludzi zarażonych bakcylem motocyklowym czerpiących radośc z jazdy, przeżywających drugą młodość, byłaby odpowiednia dla rekonwalescentów oddziału chirurgi sercowej.

Pozdrawiam

 

Rider, uwazaj na ferowanie pochopnych opini. :bigrazz:

bo Nas brzuchy od śmiechu będą bolały. :P

 

i na oddziale gastrycznym wylądujemy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa EKG nie pasuje do ludzi zarażonych bakcylem motocyklowym czerpiących radośc z jazdy, przeżywających drugą młodość, byłaby odpowiednia dla rekonwalescentów oddziału chirurgi sercowej.

He, he... wlasnie jak najbardziej pasuje... !! :biggrin:

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa EKG nie pasuje do ludzi zarażonych bakcylem motocyklowym

Chyba logo EKG nie widziałeś...

EKG to skład kochający przyspieszone bicia serca...

... za pomocą mniej lub bardziej wysublimowanych rozrywek :icon_twisted:

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a ja mam pytanie zwlaszcza do jak sami siebie nazwalismy "pierdzieli"czy korci Was czasami odkrecic

 

:icon_mrgreen:

Witam, tez jestem pierdzielem i wstyd sie przyznac, ale czesto daje w palnik :smile:

Oczywiscie wszystko w granicach zdrowego rozsadku.

Jak nie bede mial na to ochoty to przestane jezdzic.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie zwlaszcza do jak sami siebie nazwalismy "pierdzieli"czy korci Was czasami odkrecic

 

:icon_twisted:

Witam, tez jestem pierdzielem i wstyd sie przyznac, ale czesto daje w palnik :cool:

Oczywiscie wszystko w granicach zdrowego rozsadku.

Jak nie bede mial na to ochoty to przestane jezdzic.

Pozdrawiam

 

To nic złego ,chyba każdy tak ma ale nie za wszelą cene i nie w każdych warunkach. I tutaj przydaje się rozsądek który wynika z naszego wieku i doświadczenia .

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki i ci starsi i młodzsi moto grodzca jest ok fajopwy temat na customaizing a jesli chodzi o wiek to bez znaczenia wiecie czemu

 

gryps

 

najlepsza na swiecie jest jazda na ET-EZECIE bo jazda na KOMARZE powoduje destrukcje marzeń

 

Ale wracając do temtau motocykl ok i własciciel opanuje konia i pewnie wpadnie na nie jeden zlot i pokarze jak se daje z nim rade

 

see you on road

PIMPEK

 

WWW.BTCUSTOM.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!!!

Aż się chce żyć czytając te wszystkie odpowiedzi braci motocyklistów :flesje: . juz mi nie straszna starość. Wiem jedno, będę jeździł motorkiem nawet jakbym miał na niego wsiadać ze specjalnie skonstruowanej rampy :bigrazz: a jak już nie dam rady to może jakaś traja i dalej w drogę, nie ma nic piękniejszego od jazdy ukochaną maszyną (no może czasem sex :cool:). A przed Tobą Grodziec i Tobie podobnym chylę czoła :). Kiedyś będę z wami :) Właściwie to jużjestem :flesje:. Pozdrawiam i napisz jak tam sobie radzisz na sprzęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!!!

Aż się chce żyć czytając te wszystkie odpowiedzi braci motocyklistów :crossy: . juz mi nie straszna starość. Wiem jedno, będę jeździł motorkiem nawet jakbym miał na niego wsiadać ze specjalnie skonstruowanej rampy :banghead: a jak już nie dam rady to może jakaś traja i dalej w drogę, nie ma nic piękniejszego od jazdy ukochaną maszyną (no może czasem sex :wink:). A przed Tobą Grodziec i Tobie podobnym chylę czoła :banghead:. Kiedyś będę z wami :banghead: Właściwie to jużjestem :). Pozdrawiam i napisz jak tam sobie radzisz na sprzęcie.

WITKA !!

 

Zawsze zostaje jakaś alternatywa. Jak już Ci pomysłów braknie czym będziesz jeździł na starość to podpowiem, że jeszcze "balkonikiem" na zlot można się przykulać. :banghead: oczywiście w kasku i kamizeli.

 

pozdr

ZŁO ZWYCIĘŻA ,BO DOBRZY LUDZIE NIC NIE ROBIĄ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITKA !!

 

Zawsze zostaje jakaś alternatywa. Jak już Ci pomysłów braknie czym będziesz jeździł na starość to podpowiem, że jeszcze "balkonikiem" na zlot można się przykulać. :icon_razz: oczywiście w kasku i kamizeli.

pozdr

Do balkonika napewno w dobrym warsztacie zaadoptują silnik z Harleya i będzie można nadal palić gumę na zlotach :icon_mrgreen:

 

P.S.

W konkursie wolnej jazdy bez podparcia podium na pewniaka będzie.

Edytowane przez Luca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...