Skocz do zawartości

Jestem po 60-tce i właśnie kupiłem cruisera


Grodziec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bez przesady, może jesteśmy trochę starsi, ale nie niedołężni. :biggrin: Wątroby chyba mamy zdrowe.

Gdyby byli chętni, mogę spróbować to ogarnąć. :)

 

Grizzli,

Ja jak najbardziej

Chodzi mi oczywiście o to, żeby spróbować ogarnąć

Mieszkam w Łodzi, stąd wszędzie tak samo blisko.

 

Trochę dużo miejsc w tych seniorskich tematach EKG, O.O.O. tutaj ....

Jakby to jakoś zebrać w jedno miejsce.

Może Administrator?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem absolutnie za.

Jak nie spróbujemy to na pewno nie będzie.

Tyle, że taki temat powinien być gdzieś "na wierzchu". Najlepiej widoczny już z Forum.

 

A na E.K.G.dzisiaj też o tym samym!!

Forum - Zloty - Zloty - E.K.G. - Kletno 2017

 

Każdy sobie rżepkę skrobie.

 

Niestety ja nie bardzo kumam jak to zgrać.

Nawet nie wiem czemu nie widać moich emotikonów! Piszę na IPadzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To spróbujmy zebrać motocyklistów w wieku 50+, czyli takich, którym ta pięćdziesiątka fizycznie już stuknęla. Jeśli to możliwe, proszę Admina o stworzenie nowego podforum w dziale "grupy motocyklowe". Jeśli chętnych nie będzie, temat się pozamiata i skasuje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem absolutnie za.

Jak nie spróbujemy to na pewno nie będzie.

Tyle, że taki temat powinien być gdzieś "na wierzchu". Najlepiej widoczny już z Forum.

A na E.K.G.dzisiaj też o tym samym!!

Forum - Zloty - Zloty - E.K.G. - Kletno 2017

Każdy sobie rżepkę skrobie.

Niestety ja nie bardzo kumam jak to zgrać.

Nawet nie wiem czemu nie widać moich emotikonów! Piszę na IPadzie.

Kolego, nie każdy sobie skrobie... Kletno jest odwiedzane przez ludzi z EKG od kilkunastu lat. Jest tam w okolicy Dom Dziecka, którym opiekujemy się wspólnie z innymi motocyklistami (DWL, Szkielet). Jeździmy tam, bo chcemy, bo taką mamy potrzebę. Czasem jest nas kilkudziesięciu, czasem kilkuset (bywały czasy, że było nas ponad 300 osób). Chcesz się przyłączyć? Zapraszamy. Powitamy Cię z radością. Może Ci się spodoba i zostaniesz z nami na dłużej. Całością koordynuje Marcysiek. Ale proszę, nie wpasowuj się między wódkę a zakąskę i nie próbuj wprowadzać swoich porządków w imprezę, na którą co roku czekają dzieciaki.

Do czasu, kiedy skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że w kraju jest tylu idiotów. (by S. Lem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Źle mnie zrozumiałeś.

Nie chodziło mi o godną pochwały a nawet zazdrości imprezę, a tylko o to, że w kilku miejscach na Forum są 50+. I że nie ma przepływu informacji.

I tylko to.

Gdzież bym chciał wprowadzać jakieś swoje porządki w taką imprezę.

Już się nawprowadzałem. ;-)

Ja też od wielu lat działam charytatywnie. Również z dzieciakami.

Chętnie skorzystam z zaproszenia jak tylko czas i zdrówko pozwoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi tylko o to, żeby seniorów skupić w jednym dziale, nic poza tym. Nikt nikomu nie chce się wcinać. Harleyowcy i posiadacze vtx-a mają swoje podforum, więc dlaczego starsi nieco motocykliści nie mieliby mieć tutaj także swojego "kąta". Ja nie ukrywam, że najlepiej czuję się w swoim przedziale wiekowym. Ale nic na siłę. To była taka zupełnie luzna propozycja. :)

A gdyby jednak coś, to Dominik nie ma nic przeciwko. :)

Edytowane przez grizzli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dział EKG jest właśnie dla starszych (powiedzmy). G znaczy właśnie Geriatryczny. Może rozruszajcie ten dział, od dawna niewiele tam się dzieje. Wszyscy przenieśli się na prywatne fora. Może uda Wam się ich przyciągnąć spowrotem? A może grupa się powiększy?

Taka luźna propozycja... :)

Edytowane przez cezsek

Do czasu, kiedy skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że w kraju jest tylu idiotów. (by S. Lem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dział EKG jest właśnie dla starszych (powiedzmy). G znaczy właśnie Geriatryczny. Może rozruszajcie ten dział, od dawna niewiele tam się dzieje. Wszyscy przenieśli się na prywatne fora. Może uda Wam się ich przyciągnąć spowrotem? A może grupa się powiększy?

Taka luźna propozycja... :)

To zróbmy dzial EKG w "Grupach motocyklowych". Będzie bardziej widoczne. Od tego można by zacząć. Skupimy wszystkich chętnych w jednym miejscu. Myślę, że zapotrzebowanie na coś takiego jednak jest. Z limitem wiekowym do ustalenia, rzecz jasna, bo wcale się nie upieram przy 50+. Może rzeczywiście uda się to rozruszać. I wtedy do Kletna przyjedzie więcej ludzi.

Taka luzna propozycja.... :biggrin:

Edytowane przez grizzli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ten dział już jest. Po co go przenosić? Albo tworzyć nowy?

Jest, ale malo widoczny. A czasami wystarczą niewielkie zmiany.....na początek.

Upierać się nie będę. :)

Albo będę... :)

Edytowane przez grizzli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ten dział jest, bo szukam po nowych postach i nie znajduję. Trzeba się jakoś extra zalogować?

 

Tu: http://forum.motocyklistow.pl/index.php/forum/84-ekg/

Zacznijcie pisać, to będzie bardziej widoczny. 10 lat temu to był jeden z najbardziej obleganych działów na forum.

Do czasu, kiedy skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że w kraju jest tylu idiotów. (by S. Lem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby kolega czytał trochę uważniej... poprzenosiliśmy się na prywatne, zamknięte fora.

Miejsce dla geriatryków na tym forum jest. Wydzielone.

Chcecie, korzystajcie. Może uda Wam się przyciągnąć spowrotem innych. Nie chcecie - Wasza sprawa. Nie namawiam.

Myślę, że ze swojej strony wyczerpałem temat. Dziękuję za uwagę.

Do czasu, kiedy skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że w kraju jest tylu idiotów. (by S. Lem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby kolega czytał trochę uważniej... poprzenosiliśmy się na prywatne, zamknięte fora.

Miejsce dla geriatryków na tym forum jest. Wydzielone.

Chcecie, korzystajcie. Może uda Wam się przyciągnąć spowrotem innych. Nie chcecie - Wasza sprawa. Nie namawiam.

Myślę, że ze swojej strony wyczerpałem temat. Dziękuję za uwagę.

Ależ dotarlo do mnie, że jesteście na prywatnych, zamkniętych forach. Każdy szuka swego miejsca i najczęściej je znajduje. Ale mnie chodzi konkretnie o FM. Żeby rozruszać to tutaj. Ale ok, nic na siłę. Temat rzeczywiście zostal wyczerpany, chyba, że do dyskusji dołączą inni zainteresowani. Tymczasem z mojej strony to wszystko. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...