Skocz do zawartości

Potwór na 2 kołach


qurim
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Made in USA. Wariacja na silniku Revolution z HD V-Rod. Niby ma wejsć do produkcji. Niezły pocisk....

 

http://www.hotrodhotlinebikes.com/builder/2007/07vrex/

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie produkt HD. Twórcą tego moto jest prywatna osoba a silnik V-Rod jest bazą dla niego. W artykule jest wszystko opisane. pozdro.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajebiście ciekawy koncept!

 

nie ukrywajmy, że my ślinimy się nad motocyklami z duchem XXwieku, ale to... TO jest XXI wiek i nie tylko technicznie, ale i 'saundowo'. mam nadzieję, że gość opatentował zarówno design jak i wzornictwo tego motocykla, a także rozwiązania techniczne (np. wahacz z przodu). zobaczycie - taki wahacz niedługo to będzie niezły trend. mi się podoba. koncepcja.

 

to jak z pokazami mody. i tam i tu - koncepcje w całości są przegadane, ale zawsze się bierze detale do produkcji 'masowej'. tak będzie i z tym. na moją szarą komórkę, to warto śledzić co się z tego rozwinie oraz wszystkie inne koncepty

 

zakładam się o piwo, że projekt przyjmie się najszybciej w japonii

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koncepcja interesująca, ale nie jestem pewien czy chciałbym mieć taki w garażu. Taki turystyczny czopek.

Co do patentu, nie jest to pierwszy dizajn w tym stylu z przednią zawiechą. Już taki widziałem ze 2 miechy temu i nawet miał /zdaje się/ wejść do masowej produkcji, ale kto, co, gdzie, kiedy... nie pamiętam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROTFL! przy takim rozstawie osi to w ogóle nie nadaje się do jazdy... chyba, że faktycznie tylko na hamerykanckie hajłeje ;)

komfortu obawiam się niewiele - za małe skoki zawieszeń. tak nisko poprowadzone nadwozie ograniczy też _znacznie_ jakiekolwiek przechyły. showbike - typowy produkt do pokazania, nie do jazdy. chociaż może kiedyś jakiś pomysł stylistyczny na tym wyewoluuje... ale już bywały takie projekty, a nic z nich nie weszło do produkcji; jakiś czas temu oglądałem fotki sprzętów zbudowanych na silnikach wildstara i vmaxa, szczególnie jeden, na dwóch monowahaczach był śliczny

nowatorstwo w zakresie przedniego zawieszenia próbowała pokazać yamaha w modelu gts - efekt niestety mizerny. nie liczyłbym na szybką ekspansję. póki co jedyną (?) firmą fabrycznie montującą cokolwiek innego niż zwykły widelec pozostaje bmw :)

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROTFL! przy takim rozstawie osi to w ogóle nie nadaje się do jazdy... chyba, że faktycznie tylko na hamerykanckie hajłeje :icon_exclaim:

komfortu obawiam się niewiele - za małe skoki zawieszeń. tak nisko poprowadzone nadwozie ograniczy też _znacznie_ jakiekolwiek przechyły. showbike - typowy produkt do pokazania, nie do jazdy. chociaż może kiedyś jakiś pomysł stylistyczny na tym wyewoluuje... ale już bywały takie projekty, a nic z nich nie weszło do produkcji; jakiś czas temu oglądałem fotki sprzętów zbudowanych na silnikach wildstara i vmaxa, szczególnie jeden, na dwóch monowahaczach był śliczny

nowatorstwo w zakresie przedniego zawieszenia próbowała pokazać yamaha w modelu gts - efekt niestety mizerny. nie liczyłbym na szybką ekspansję. póki co jedyną (?) firmą fabrycznie montującą cokolwiek innego niż zwykły widelec pozostaje bmw :icon_mrgreen:

jsz

 

 

 

 

:icon_question: :icon_razz: ;)

 

 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...