Jump to content

Technika jazdy wyczynowej na motocyklu A Kwiatkowskiego

santi
 Share

Recommended Posts

Na allegro będzie bardzo ciężko...

Ja znalazłam w jakimś internetowym antykwariacie, ale zabij mnie, nie pamiętam w którym...

Sprawdzę, czy jest w niej wizytówka. Jeśli tak - dopiszę do tego posta namiary.

Książka super! I do tego bardzo fajnym językiem napisana.

Uważaj na "efekt stonogi", bo ja go miałam... Kto czytał, to wie, o czym mówię. :(

Chyba za wcześnie się do niej zabrałam.

Pozdrawiam...

Czy ktoś ma tę książke do sprzedania ?

ostatnio wcięło część wiadomości, więc powtarzam - nie udało mi się niestety wysłać na podanego @ :cool: .

Musisz coś innego wykombinować.

Mam jeszcze jeden pomysł - ale dam ci znać na pw

Jesli jezdziłeś dh to masz zajebiste przygotowanie do terenu :bigrazz:

pozdrawiam i zaprszam na treningi do nas :icon_mrgreen:

Edited by ucek

ostatnio wcięło część wiadomości, więc powtarzam - nie udało mi się niestety wysłać na podanego @ :buttrock: .

Musisz coś innego wykombinować.

Mam jeszcze jeden pomysł - ale dam ci znać na pw

Jesli jezdziłeś dh to masz zajebiste przygotowanie do terenu :buttrock:

pozdrawiam i zaprszam na treningi do nas ;)

Dzięki z dobre chęci ,już ją pożyczyłem i zeskanowałem .Jak ją czytam to stwierdzam ,że technika jazdy praktycznie w 100 % pokrywa sie z dh.Różnice są chyba głównie w skakaniu- operowanie gazem i na śliskich korzeniach też chyba jest łatwiej na rowerze - na motorze bunny hop-a się nie zrobi i trudniej go odciążyć .Z tego co widzę to w enduro i downhillu klucz do sukcesu to opanowanie na maxa zakrętów.Pozdrawiam

• 2 years later...

wiedziałem, że artyleria ma wysoce niekorzystny wpływ na słuch, ale żeby i na wzrok..? jeden post wyżej, jasiu... ;)

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]

dziwne. sprawdzałem zanim odpisałem, teraz też - i wszystko ok

jak do wieczora nikt nie pomoże, to spróbuję załadować na jakiś gratisowy serwer. albo dostaniesz mailem w kawałkach, jakoś to zrobię

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]

Do ww. książki polecam "Jak jeździć motocyklem i skuterem" Andrzeja Kwiatkowskiego i Krzysztofa Bruna.

Piękny polski język i brak robienia debila z czytelnika, jak to ma miejsce w pewnych dwóch popularnych książkach amerykańskiego pochodzenia.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

• teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus

Do ww. książki polecam "Jak jeździć motocyklem i skuterem" Andrzeja Kwiatkowskiego i Krzysztofa Bruna.

Piękny polski język i brak robienia debila z czytelnika, jak to ma miejsce w pewnych dwóch popularnych książkach amerykańskiego pochodzenia.

Drogi Tomku !Czytałem twoje posty.Mam tą ksiązkę,znam Twoją opinie na temat "pewnych dwóch popularnych" książek.Poprostu muszę mieć 'Wyczynową jazdę >>"Kwiatkowskiego.Pochłonołem 'Twist<<" i jest mi mało.

Lechu , Szaki dzięki za odpowiedź.Jeszua również dzięki za zainteresowanie. :flesje:

Wiem !Wybieram się do Ciebie po wiedzę.Jestem z sekty( znaczy pro-motora)Niestety jestem słabo anglo jezyczny.Ale na pewno to przeczytam.Dzięki za link.Pozdro johnny

Zawsze służę pomocą w tłumaczeniu, tylko trzeba przyjść ze swoim egzemplarzem.

Pozdrawiam.

Kupilem - mialem farta bo szybko znalazlem. Faktycznie - napisana przez osoby z wlasciwa wiedza i we wlasciwy sposob. Warto!

Szkoda ze teraz nikt tak nie pisze - a taka aktualizacja bardzo by sie przydala. Powinna stac przed "Motocyklista doskonalym" (moim zdaniem).

Cytat(Tomek Kulik @ 27.01.2010 - 06:43) *

Z rok temu kupiłem tę książkę na allegro. Jest w świetnym stanie i kosztowała jedną złotówkę + 5 zł za przesyłkę.

Jak widać u niektórych takie pozycje się tylko kurzą...