Skocz do zawartości

Filmy - pokazy, stunt, wypadki


Rekomendowane odpowiedzi

nie zapierdzielam przez misato 200km/h bo i po co

 

99% procent społeczeństwa nie robi fajnych rzeczy, "bo i po co"? Właśnie dlatego ludzie kupują samochody kombi i rodzinne vany. Przecież Kia też Cię zawiezie do marketu w niedzielę? I pali mniej niż Subaru...

 

Na szczęście jednak jest grupa narkomanów, która potrzebuje adrenaliny do życia. To wszyscy Ci, którzy po nic wspinają się po górach, po nic pływają w sztormach po morzu na kawałku deski z żaglem, po nic upalają na torach wyścigowych i po nic zajeżdżają kolejne silniki :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet najlepszym zdarza się popełnic bład więc takie tłumaczenie jak Twoje jest bez sensu

 

99% procent społeczeństwa nie robi fajnych rzeczy, "bo i po co"? Właśnie dlatego ludzie kupują samochody kombi i rodzinne vany. Przecież Kia też Cię zawiezie do marketu w niedzielę? I pali mniej niż Subaru...

 

Na szczęście jednak jest grupa narkomanów, która potrzebuje adrenaliny do życia. To wszyscy Ci, którzy po nic wspinają się po górach, po nic pływają w sztormach po morzu na kawałku deski z żaglem, po nic upalają na torach wyścigowych i po nic zajeżdżają kolejne silniki :flesje:

 

No zgadzam się, ale jeżeli uważasz że jazda 200km/h po ulicach między samochodami jest fajna. Ok... Pomyśl tylko nad tym czy bezpieczna. Bo można śmigac na moto i czuc adrenaline nie konicznie ganiając z taką prędkością wśród kierowców puszek :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytrzymałem jakoś do końca filmu. Ani nic ciekawego, ani super niebezpiecznego. Ot banda deskorolkarzy, którzy wyrośli i zafundowali sobie duże silniki. I paru nauczyło się stawać na kole na czteropasowej autostradzie. Czym się tu jarać? Pojawiające się na tym forum polskie produkcje mają zdecydowanie więcej polotu.

 

Nie żebym umiał tak jeździć. Ale gdy(jeśli) się nauczę, to raczej nie będę się tym w ten sposób chwalił w sieci.

 

Idę polatać. Na dwóch kołach.

Wysyłane z mojego PCta za pomocą klawiatury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale która?

 

Film jakich setki. Tu jest nasza rodzima produkcja - myślę, że parę razy lepsza.

http://www.youtube.com/watch?v=4eg7rErzgQ0&feature=fvst

Ps. Jest osobny temat do dzielenia się swoimi internetowymi fascynacjami.

 

nie jest lepsza, bo koleś źle układa nogi i w ogóle jest do bani, a połowa forumowiczów lepiej lata na gumie od niego, ale przez skromność nie nagrywają filmików

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijam kwestię takiego latania między puszkami, ale do tego jest jeszcze to, że lecą w takiej grupie, ktoś to filmuje i ogólnie palma! widziałam podobny filmik tylko, że jeden z gości lecąc na gumie tak się zapatrzył w filmującą go kamerę, że nie był łaskaw zauważyć puszki, która jechała przed nim, oczywiście znacznie wolniej. Nie muszę dodawać, że gościu był w dżinsach i koszulce. Dalej nie oglądałam...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie stunt, ani nie wypadek ;P ale warto zerknąć

 

 

:buttrock: myślałem że to jakaś ściema ale nawet widać "pierdnięcie" z rury samochodu w 15 sekundzie ;)

 

A przy okazji, wydaje mi się czy on w 30 sekundzie zredukował bieg?

 

Film z obłędnymi ujęciami.

http://www.vimeo.com/18634147

 

Zajefajnisty fimik.

Edytowane przez 4jku

Heartstone. Link do założenia konta z nagrodą za aktywację :)

 

https://battle.net/recruit/SGD6NTGVLV?blzcmp=raf-hs&s=HS&m=pc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...