Skocz do zawartości

Filmy - pokazy, stunt, wypadki


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Jedni to odbiorą tak :biggrin: :icon_mrgreen: :icon_razz:

A inni tak jak ja odebrałem :icon_eek: zero wyobraźni... :bigrazz: Wystarczy popatrzeć na filmik wklejony przez Forumowiczke troche wyżej w tym temacie... Tu by było dopiero ałłł... zaraz ktoś napisze że tam jeźdzą tak wszyscy, wiem wiem ale mnie i tak to dziwi. Może z czasem się to zmieni jak złapie lepsze umiejetności.... Ale mam tylko nadzieje że umiejetności złapie ale zdania nigdy nie zmienie...

http://www.youtube.com/watch?v=cvrgXUzdHH4 A tu niestety przykry przykład że nawet jak się jest lepiej ubranym to nawet przy takiej prędkości można zrobić sobie kuku.

Nie wiem co mnie naszło że same kobiety w roli głównej... :icon_eek: Strasznie mnie przerażają takie filmiki, nawet jak się nic szczególnego w nich nie dzieje. Ale to pewnie dlatego że Moja kobieta planuje zrobić prawko na 2 koła. Ciągle mnie to dręczy. ALe napewno Jej się odwidzi :notworthy: może to dlatego mnie to tak przeraża...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jak dla mnie genialne umiejetnosci w fajnie zmontowanym filmiku pokazjuje Jorian Ponomareff

 

P.S

Rafał Pasierbek vel Stunter13 też pokazuje

Chłopaki trenują razem,co widać porównując oba filmiki.

Edytowane przez Pozytywnie Zakrecony Wariat

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ja po prostu uwielbiam stunt, coś niesamowitego co niektórzy potrafią robić na motorach :D Jednak żeby dojść do takich rzeczy, to lata oraz wiele bolesnych upadków trzeba przeżyć

 

http://www.youtube.com/watch?v=wBqWCESHWJA&feature=fvwrel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako,że to mój zagajnik...to ja wkleję rodaka:

 

Edytowane przez Pozytywnie Zakrecony Wariat

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...