Skocz do zawartości

Posiadacze Kawasaki 440 LTD


Gość Mangus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda na to, ze będzie się trzeba na giełdę jakowąś przejechać i posadzić twarz na takim motorku, przymierzyć się ;) Bo tak na sucho to sie pewnie nic nie wymyśli... Ma ktoś dane taktyczno-techniczne 440-tki? znaczy się waga plus wysokość długość?

 

Te podnóżki z jakiegoś innego sprzętu się dorzuca? Spawa? Zakłada? Bo i tak je chciałem, wygodniej mi sie wydaje tak siedzieć, niż z nogami podkurczonymi pod siebie :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację wypadało by się przymierzyć do moto przed zakupem. Wymiary masz w linku http://www.kz400.com/Technicaldata%20bilde...1%20LTD%206.jpg co prawda po angielsku ale chyba to nie problem. A dodatkowe podnóżki to tzw. spacerówki, czyli podnóżki umocowane bardziej z przodu moto niż oryginalne co pozwala na wygodniejsze ułożenie nóg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wzieło i mi się spodobało pytane czy można to wstawić do ltd-ka rama wygląda wzrokowo identycznie ale czy się na mocowaniach podnóżki nie różnią no i oczywiście odpowiedz tygrysowi

A nas wiedzie siedem demonów, co nami się karmią: Na przedzie pycha podąża z tańczącą latarnią, Chciwość wczepiła się w siodło i grzebie po sakwach, Broi pod zbroją lubieżność, pokusa niełatwa. Bandzioch domaga się płynów i straw do przesytu, Wabi rozkoszne lenistwo do łóż z aksamitu, Gniew zrywa ze snu i groźbą na oślep wywija, A zazdrość nie wie, co sen i po cichu zabija...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tygrys dałem po rabacie kuzyna w pewnej hurtowni na "i"* 520zł, lecz był to ostatni taki komplet. Jest jeszcze komplet o oznaczeniu ck4-11300 ale kosztuje ok. 700zł. Czy to dużo, sądzę, że umiarkowanie patrząc na ceny do innych większych maszyn. Ten sam komplet co ja mam wg. cen z zachodnich sklepów i jednego w pl to wydatek nawet 2k ;) ......

@gnida czy będą pasować do 454 to nie wiem, niby to samo a jednak....

Wymiary w lini prostej:

- Dzwignia biegów

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fd7cf2be5f09d540.html

- Dzwignia hamulca

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/72c92b0eef20fb8f.html

 

Resztę fotek można obejrzeć na http://bikepics.com/members/misiek24/akcesoria/

 

Montować będę wszystko na wiosne, albo jak się ociepli, wtedy dodam fotki z montażu :banghead: .

 

* coby nie było kryptoreklamy

Edytowane przez Dream
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takich cackach należałoby wycierać laczki bawełnianą szmatką :)

 

Ja za niedlugo zanotuje przyplyw gotówki i chce zainwestować w moto. Myslalem o kupnie drugiego sprzeta na czesci ale to przekroczy dwukrotnie moje fundusze. Membrany gaznikow (o ile okaza sie dziurawe) zregeneruje sposobem lukasa, choć istnieje możliwość kupna nowych membran za niezwykle okazyjną cenę 800 zł/sztuka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takich cackach należałoby wycierać laczki bawełnianą szmatką :)

 

Ja za niedlugo zanotuje przyplyw gotówki i chce zainwestować w moto. Myslalem o kupnie drugiego sprzeta na czesci ale to przekroczy dwukrotnie moje fundusze. Membrany gaznikow (o ile okaza sie dziurawe) zregeneruje sposobem lukasa, choć istnieje możliwość kupna nowych membran za niezwykle okazyjną cenę 800 zł/sztuka.

Gdzie ty znalazłeś te membrany za taką kasę, jedyne jakie udało mi się znaleźć były w niemcowni po 35 Euro za sztukę, w Polsce nie ma i nie będzie membran do tego moto. Wiem bo mam znajomego który prowadzi sklep z częściami i sprawdzał w różnych katalogach i hurtowniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.motorradbay.de/main/home.php tu masz link do strony z membranami, jak znajdę to dam jeszcze link do instrukcji krok po kroku jak je zamontować ze zdjęciami, opinie mają dobre. Cena całkiem przyzwoita a z tego co piszą można je stosować do różnych moto, ciekawe czego w Polsce nikt nie zajął się rozprowadzaniem tego towaru czyżby za tanio wychodziło?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minusem jest to że to jest tylko sama guma, także jak masz wyrobiony tłoczek to nic ci nie da wymiana membrany. Co do ceny to nie jest tak tragicznie jak popatrzeć na ceny w Polsce gdzie membrana na jeden gaźnik kosztuje 400 pln. Nie zapominaj że to cena w niemcowni a tam trochę inaczej zarabiają niż my. Czasem taniej wychodzi kupić używane gaźniki niż zestaw naprawczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...