Skocz do zawartości

Posiadacze Kawasaki 440 LTD


Gość Mangus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby kto chciał coś napisać, wdzięczny będę...

Witaj. Moja to 454, więc następca twojej, ale też już ponad 30-to letnia, więc technologia podobna. Najlepiej jak zlokalizujesz wyciek, bo bez tego to strzelanie na oślep ślepakami :biggrin: U mnie w zeszłym sezonie zaczęła puszczać z pod pokrywy alternatora. Nie był to duży wyciek i łatwo go zlikwidowałem.

U ciebie wygląda poważniej. Może uszczelka pod głowicą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Moja to 454, więc następca twojej, ale też już ponad 30-to letnia, więc technologia podobna. Najlepiej jak zlokalizujesz wyciek, bo bez tego to strzelanie na oślep ślepakami :biggrin: U mnie w zeszłym sezonie zaczęła puszczać z pod pokrywy alternatora. Nie był to duży wyciek i łatwo go zlikwidowałem.

U ciebie wygląda poważniej. Może uszczelka pod głowicą?

Dziękuję za szybką odpowiedź.Dobrze wiedzieć, że można się z kimś porozumieć. A do tematu... Musze przyznać, że jest mi wstyd, ale wyglądało naprawdę poważnie, cały silnik w oleju, buty, szczególnie prawy. Podjechałem do syna kuzyna, który ma enduro ale nie pamiętam dokładnie jaki, no i z nim doszliśmy, bo jednak trzeba drugiego człowieka,żeby złapał moment. No i okazało się, że wyciek był w czujniku oleju!!!!!!!! W AGROMIE kupiłem podobny czujnik (chodzi o gwint) i zaraz jeździłem, jeździłem. Dobra, stara kawa. A Tobie baaaardzo dziękuję za wiadomość. Cześć, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam serdecznie.

Od niedawna jestem posiadaczem kawasaki kz440 ltd '82, mam pytanie czy ktoś z forumowiczów bądź posiadaczy w/w pojazu, montował u siebie bagzżnik z oparciem (plus może stelaż na sakwy) i ewentualnie gdzie coś takiego można dostać lub od czego dopasoawć by wyglądało i było praktyczne? Przekopałem internat ale informacji tyle co kot napłakał a jak już to ceny z kosmosu. Może ktoś doświadczył podobnego problemu i go rozwiązał ;) Wiem, że to staruszek i łatwo nie będzie ale... :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...