Skocz do zawartości

Co kupić, wybrać ?!


żubr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ile gustów tyle zdan ;) czy jakos tak :biggrin: ja polecam rx :biggrin:

 

Popieram, rx to dobry wybór. A jak chcesz to ulicy śmigać to raczej bym nie polecał 125/50 o czym nie miało być mowy ale jak chcesz :) Może na asfalt sie tdr bardziej nadaje?

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polecał Kawasaki KDX 125. Dobre zawieszenie, zaje#isty dostęp do części a silnik Igła . W sumie DT też jest dobra sam wiem ze swojego doświadczenia i na pewno ma mniejsze koszty spalania i utrzymania niż RX i KDX :icon_biggrin:

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Stiff_Master
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w terenie niebede jezdzil, najczescie trasa i miasto ;]

 

To po jakiego grzyba ci enduro? Kup sobie skuter spala jak to ty piszesz "jara" ok 3l i po problemie.

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś niepasuje ? moze bardziej mi sie podoba enduro niz skuter ... think ...

to i tak pomysl przeciez przerobienie enduro na supermoto troszke kosztuje to chyba nie zbyt opłacalne lub jezdzienie na szosowych gu :icon_mrgreen: :crossy: mach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam;)

Brat mój chce kupić enduro;),opłacić,zarejstrować i ubezpieczyć.

Tylko niewiadomo co i jaki;)Piszę w imieniu brata.Ma 28 lat,187 cm i waży 118 kg.Motocykl będzie używany na lekkim terenie(leśne drogi i piaski nadrzeczne)Służyć będzie do wściekania się na jednym kole:).Pytanie: jaki motocykl najlepiej nadaje się do tego?Żeby na kole jeżdzić i w terenie.Warunki: czterosuw i cena max 12-13 Tyś.Pomysł świta mi w głowie ,że LC4 620,LC4 625(który lepszy?) czyżby się nie sprawdził?.Pozdrawiam.Proszę o poważne odpowiedzi :biggrin:

Czy 120 kg(waga brata) to nie za dużo?W ogóle jakieśmoto enduro go podniesie na koło?

Edytowane przez ELMER1979
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam;)

Brat mój chce kupić enduro;),opłacić,zarejstrować i ubezpieczyć.

Tylko niewiadomo co i jaki;)Piszę w imieniu brata.Ma 28 lat,187 cm i waży 118 kg.Motocykl będzie używany na lekkim terenie(leśne drogi i piaski nadrzeczne)Służyć będzie do wściekania się na jednym kole:).Pytanie: jaki motocykl najlepiej nadaje się do tego?Żeby na kole jeżdzić i w terenie.Warunki: czterosuw i cena max 12-13 Tyś.Pomysł świta mi w głowie ,że LC4 620,LC4 625(który lepszy?) czyżby się nie sprawdził?.Pozdrawiam.Proszę o poważne odpowiedzi :biggrin:

Czy 120 kg(waga brata) to nie za dużo?W ogóle jakieśmoto enduro go podniesie na koło?

wr 426 lub tzw. doktor zły :buttrock: (dr-z 400) :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym się różni LC4 620 od 525 EXC.Widzę,że 525 jest mocniejsza od 620.Jak to możlliwe?I jak sprawują się oba sprzęty?

to są całkowicie inne motocykle...LC4 to enduro cięzkie dość i ma mniej mocy niz EXC,520 to wyczynowe enduro którego koszty serwisowania są wysokie,ale za to zawieszenie i inne pozdespoły są nastawione na wyczynową jazde i nei maja wiele wspolnego z tymi w LC4 lepszy, wyborem by był LC4 bo jest bardziej przyjazny a brat i tak nie bedzie wykorzystywał motora do hardcorowej jazdy a i koszty serwisowania są duzo mniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...