Skocz do zawartości

Co kupić, wybrać ?!


żubr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już wymieniono KTM 200 EXC w tym temacie to chciałbym sie troszkę o niego podpytać. Jest kilka tematów o 200 ale większość z nich nic nie wnosi. Same teksty typu ja słyszałem , ktoś mi powiedział itp. Najbardziej by mnie interesowało porównanie do EXC 250. Mianowicie po 2 latach ujeżdżania TTR'ki chciałbym się przesiąść na coś lżejszego i bardziej zwinnego niekoniecznie mocniejszego, ale słabszego by nie wypadało kupować. Czy 200 jest naprawdę zwinniejsza od 250 z czysto teoretycznego punktu widzenia nie jest dużo lżejsza i wymiarami też się za bardzo nie rożni. A że lubię dymek i smrodek z komina to chciałbym 2T. Musi posiadać świeczkę z przodu, i być zarejestrowanym wiec pozostaje wyłącznie EXC, żadnych kierunków i innych gadżetów drogowych mi nie potrzeba bo to tylko niepotrzebne wydatki po glebach.

 

 

Ponawiam ponieważ pojawiło się kilka ciekawych ofert na allegro KTM 200.

Edytowane przez bartek85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do szanownego grona, bo akurat szukam motocykla dla dziewcznyny. Chodzi mi po głowie XR 125. Myślałem o XR 250, ale ani sztuki na allegro godziwiej nie ma. Czy ma ktoś jakieś negatywne doświadczenia z tymi sprzetami, na co uważać przy zakupie (po za standardem oczywiście)

kup jej lepiej coś z e-starterem,albo 2t, chyba, ze będziesz jej odpalał :P

poza tym będzie ci strasznie ciężko znaleźć coś konkretnego, bo podobnie jak 400 są to poszukiwane sprzęty i niekiedy kosztują 2x więcej niż konkurencja

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam ponieważ pojawiło się kilka ciekawych ofert na allegro KTM 200.

 

a tak z detalami to chcesz porównywać EXC 200 2t z EXC 250 w 2T czy w 4T?

 

Jak nie potrzebujesz potwora, lubisz 2t i chcesz mieć motocykl zarejestrowany kupuj exc 200 t2, jak chcesz więcej mocy kupuj 250 w 2t a 250 w 4t możesz olać :) znacznie więcej z nimi roboty, jakieś zawory się trzeba regulować :icon_razz: olej zmieniać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jake SM polecacie na polatanie po asfalcie? Coś pokroju hondy fmx. Oczywiście terenu nie opuszczam! :D :D

fmx to chyba nie jest supermoto tylko funbike czy jakoś tak :bigrazz: Osobiście rozglądałbym się za jakimś nowszym LC4 albo DRZ w wersji SM, pzdr.

Zadbaj o zdrowie z najlepszą wyciskarką do soków!

 

Zapraszam do odwiedzenia sklepu w Warszawie, sprawdź na http://alesoki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fmx to chyba nie jest supermoto tylko funbike czy jakoś tak :bigrazz: Osobiście rozglądałbym się za jakimś nowszym LC4 albo DRZ w wersji SM, pzdr.

Funmoto też mi sie podoba... nie ma być to do szalenia tylko do jazdy do szkoły, jakieś wypady krótsze.

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądał ktoś tą DRZ? http://moto.allegro.pl/item686204076_suzuki_drz_400_e.html Zastanawia mnie to dlaczego tyle czasu stoi na allegro, co chwile inny właściciel. Wcześniej bez tej okleiny sprzedawał ją ktoś z tego forum. Czy "pompa wodna, która jest piętą Achillesową w tym modelu" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam aprilia rx 125

 

znalazlem taka w niemczech: Aprilia rx 125

 

o co o nim sadzicie i jezeli ktos zna dobrze niemiecki to czy z nim jest wszystko w poządku?

 

ten sam moto jest na http://www.motoscout24.de/Public/Detail.aspx?id=dbdbikkzwb i tam w opisie pisze chyba ze jest zablokowany co?(ostatnie zdanie w opisie)

ile by kosztowalo odblokowanie?

Edytowane przez patrys16x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, mógłby się ktoś wypowiedzieć na temat tego moto? Czy wygląda na normalny, nie składak? Czy ktoś go widział lub zna ta firmę co sprowadza motocykle? Można im ufać? Za wszelkie info z góry dziękuje. Oto link do motoru. http://allegro.pl/show_item.php?item=685590115

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, mógłby się ktoś wypowiedzieć na temat tego moto? Czy wygląda na normalny, nie składak? Czy ktoś go widział lub zna ta firmę co sprowadza motocykle? Można im ufać? Za wszelkie info z góry dziękuje. Oto link do motoru. http://allegro.pl/show_item.php?item=685590115

Wygląd w normie, ale cena trochę orbitująca i ta tak bliżej księżyca niż ziemi :icon_mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...