Skocz do zawartości

Jaki motorek dla kobietki? (pierwszy motocykl dla kobiety)


Rekomendowane odpowiedzi

No własnie te kobiety :wink: ja poprostu chce kupic takie moto co starczy mi na kilka sezonów... a nie na 1 , 2.. W końcu to ma być moje wymarzone moto dlatego coraz bardziej zastanawiam sie nad 'zdławieniem' motocykla.. wole wydać na to niż pozniej na zmiane motocykla..

Skupiłbym się na tym, że to pierwsze moto. One mało kiedy są tymi wymarzonymi modelami. Na ten wymarzony masz jeszcze dużo czasu.

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Er-5 nie hamuje, szybko się nudzi.

Gs500 dobrze hamuje, jakoś jedzie, idealny na początek, szybko się nudzi.

Cb500-600 dobre na początek nawet dwa trzy sezony dla kobiety.

Bandit 400 trzeba kręcić żeby jechał, na rynku wtórnym same padła.

Sv650s, w/g mnie da radę na początek, ponieważ uczyłaś się u Tomka, to będziesz wiedziała jak się obchodzić z manetką.

 

A najlepiej jakbyś się przejechała każdym z tych modeli.

Z tych co wymieniłes mogłabym się skusić na Sv650s ale tylko w wersji z owiewkami:) , troche czytałam o tej V'ce i przeraża mnie to że wyjątkowo potrafi zaskoczyć, a szczególnie jak jest mokro.. no własnie i bym musiała się na niej przejechać by sama ocenić.. tylko jak na tą pogode narazie całkowicie odpada

 

No własnie te kobiety :wink: ja poprostu chce kupic takie moto co starczy mi na kilka sezonów... a nie na 1 , 2.. W końcu to ma być moje wymarzone moto dlatego coraz bardziej zastanawiam sie nad 'zdławieniem' motocykla.. wole wydać na to niż pozniej na zmiane motocykla..

Skupiłbym się na tym, że to pierwsze moto. One mało kiedy są tymi wymarzonymi modelami. Na ten wymarzony masz jeszcze dużo czasu.

Tak wiem masz całkowitą racje, ale cięzko kupic cos co Ci sie nie podoba. No i że na TO harowało się cały rok.. Sam pewnie rozumiesz dokładnie ocb..

Bo jazda motocyklem to najlepsza rzecz, jaką można robić w ubraniu.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skupiłbym się na tym, że to pierwsze moto. One mało kiedy są tymi wymarzonymi modelami. Na ten wymarzony masz jeszcze dużo czasu.

Tak wiem masz całkowitą racje, ale cięzko kupic cos co Ci sie nie podoba. No i że na TO harowało się cały rok.. Sam pewnie rozumiesz dokładnie ocb..

 

 

Ehe. A nakeda dla poczatkujących sprzedajesz bez straty. Absolutnie bez. raz, ze ida jak ciepłe bułeczki, dwa, że nie traca ze wzgledu na wiek.

I nie łudź się, ze od razu kupisz coś na lata. Sama widzę jak zmienia sie gust: jeden marzył o armaturze, skończył na turystyku, inny o ścigawce, kupuje enduro. Ja sama byłam zakochana w nakedach i zobacz jak skończyłam. A ja miałam tego wymarzonego.

Kupisz co bedziesz chciała, w końcu Twoja kasa i Twój problem. Ale nie napalaj się na ideał. To tak nie działa.

;)

 

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem masz całkowitą racje, ale cięzko kupic cos co Ci sie nie podoba. No i że na TO harowało się cały rok.. Sam pewnie rozumiesz dokładnie ocb..

 

Z pustego i Salomon nie naleje ;)

Chyba już większość dostępnych modeli została wymieniona.

 

cbf 500 / cbf 600 już padła?

 

 

icon3.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ehe. A nakeda dla poczatkujących sprzedajesz bez straty. Absolutnie bez. raz, ze ida jak ciepłe bułeczki, dwa, że nie traca ze wzgledu na wiek.

I nie łudź się, ze od razu kupisz coś na lata. Sama widzę jak zmienia sie gust: jeden marzył o armaturze, skończył na turystyku, inny o ścigawce, kupuje enduro. Ja sama byłam zakochana w nakedach i zobacz jak skończyłam. A ja miałam tego wymarzonego.

Kupisz co bedziesz chciała, w końcu Twoja kasa i Twój problem. Ale nie napalaj się na ideał. To tak nie działa.

;)

 

Od wezme to napewno pod uwagę;) przejade się na polczyńska pooglądam motocykle, poprzymierzam się, może cos mi doradzą i cos znajde:)

 

 

Tak wiem masz całkowitą racje, ale cięzko kupic cos co Ci sie nie podoba. No i że na TO harowało się cały rok.. Sam pewnie rozumiesz dokładnie ocb..

 

Z pustego i Salomon nie naleje ;)

Chyba już większość dostępnych modeli została wymieniona.

 

cbf 500 / cbf 600 już padła?

Ta cbf 600 nie głupia:) tylko szkoda że cała obudowana nie jest

 

http://otomoto.pl/honda-cbf-600-s-2006r-id...a-M1705060.html

 

np co o tym myślicie?

Bo jazda motocyklem to najlepsza rzecz, jaką można robić w ubraniu.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś z Mazowsza, i tutaj moja rada. Szukaj tylko w swoim województwie, bo więcej wydasz na dojazdy żeby pooglądać parchy.

No tak masz racje, nie brałam tego pod uwage że moge przejechać sie dużo kilosów a potem tylko rozczarować.

Bo jazda motocyklem to najlepsza rzecz, jaką można robić w ubraniu.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slabo sie jezdzi cbf 600, nudny bez polotu, slabe zawieszenie, po prostu cieple kluchy. nie lubie takich motocykli...

 

motocykl nie jest dla Ciebie, więc co ma wnosić taka opinia do dyskusji?

 

spokojny charakter jest w tym przypadku na plus cbf. co do plastików, to można poszukać akcesoryjnych boczków - AFAIR są

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i dodam, że nie jestem drobną kobietą mam 176cm wzrostu i waże 62kg więc wielkość motocykla raczej nie robiłaby dla mnie problemu na tym co się uczyłam gs 500 wazył ponad 200kg razem z tym obudowaniem chroniącym przed upadkami;] a gleby nie zaliczyłam na nim, na kursie :wink:

 

Zdlawiona 600 rozwiazuje sprawe na kilka sezonow

 

Nie ma co się bawić w dławienie. Trochę mozolna sztuka.

 

Twierdze, ze sie mylisz

 

... inni mowią ze taka 250 jest troche za słaba..

 

Hmmmm, Zalezy do czego ? Jedno jest pewne, w ruchu miejskim mocy jest w zupelnosci wystarczajaco aby smigac, nawet z moja waga :icon_mrgreen: Dwa to technike wyszlifujesz lepiej niz zaczynajac na wiekszej, potrwa krocej niz na wiekszych. Wybor nalezy do Ciebie

 

slabo sie jezdzi cbf 600, nudny bez polotu, slabe zawieszenie, po prostu cieple kluchy. nie lubie takich motocykli...

 

No tak, experta zawsze milo posluchac !

 

1. Jezdziles ?

 

2. Slabe zawieszenie, hmmmm, motocykl mozna " zaladowac " cos w granicach 200 kg, oczywiscie Ty wiesz lepiej niz inynierowie z Japoni, pytanie wiec dlaczego nie zajmiesz ich miejsca ?

 

3. Ty mozesz nie lubic, motocykl hest nie dla Ciebie a dla pytajacej.

 

4. Podejrzewam, ze zdziwil bys sie jak by Cie moja cora na tym sprzecie na winklach objechala :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i dodam, że nie jestem drobną kobietą mam 176cm wzrostu i waże 62kg więc wielkość motocykla raczej nie robiłaby dla mnie problemu na tym co się uczyłam gs 500 wazył ponad 200kg razem z tym obudowaniem chroniącym przed upadkami;] a gleby nie zaliczyłam na nim, na kursie :wink:

 

Zdlawiona 600 rozwiazuje sprawe na kilka sezonow

 

 

 

No właśnie a jakie 600 można zdławić? Bo chyba nie wszystkie się da. Konkretnie myśle o hondzie f4i sport

 

Bo jazda motocyklem to najlepsza rzecz, jaką można robić w ubraniu.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki ale jesli Wy i Wasze cory lataja cbf to nie musicie sie od razu na mnie wsciekac... :)

honda ma w swojej ofercie wiele motocykli i jesli kupowac to cbf jest akurat gorszym wyborem jesli chodzi o szeroko pojety fun z jazdy...

z reszta jesli kolezanka celuje w cbrF to znaczy ze ma do wydania okolo 10 kola. w tej klasie jest jeszcze thundercat i ew jakies nowsze jajko z czego cbrF najlepsza. jesli idzie o blokade to mozna to zrobic w wersji z wtryskiem za pomoca EFI Tuning, no i chyba tyle... wiem ze bialystok mocny jest w takich przerobkach. jak sie na cos zdecydujesz to moge spytac...

 

a odnosnie jazdy w winklach CBF600 to chcialbym to zobaczyc, na wszelki wypadek zabiore apteczke... ;)

General description: aktualnie brak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki ale jesli Wy i Wasze cory lataja cbf to nie musicie sie od razu na mnie wsciekac... :)

honda ma w swojej ofercie wiele motocykli i jesli kupowac to cbf jest akurat gorszym wyborem jesli chodzi o szeroko pojety fun z jazdy...

z reszta jesli kolezanka celuje w cbrF to znaczy ze ma do wydania okolo 10 kola. w tej klasie jest jeszcze thundercat i ew jakies nowsze jajko z czego cbrF najlepsza. jesli idzie o blokade to mozna to zrobic w wersji z wtryskiem za pomoca EFI Tuning, no i chyba tyle... wiem ze bialystok mocny jest w takich przerobkach. jak sie na cos zdecydujesz to moge spytac...

 

a odnosnie jazdy w winklach CBF600 to chcialbym to zobaczyc, na wszelki wypadek zabiore apteczke... ;)

Raczej w okolicy 14 koła jak coś :wink:

to jak możesz to popytaj się... ; )

Bo jazda motocyklem to najlepsza rzecz, jaką można robić w ubraniu.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu tak szybko zrezygnowaliście z kawy er-6 ??? Można ją zdławić do trzydziestu paru koników( koszt jaki mi krzykneli w servisie kawy to 500) , miła i łatwa w prowadzeniu , ładny sportowy wygląd , podobno niesamowicie udana konstrukcja , postawa na motocyklu raczej wyprostowana i co najważniejsze wystarcza na dłużej niż na jeden sezon , Sam miałem w minionym roku dylemat co kupić swojej drugiej ładniejszej połowie za motocykl , i takie pytanie zadałem Tomkowi : jaką sześćsetke na pierwsze moto- gladiusa , xj-te , hondzie czy kawe er6 ? Bez namysłu padła odpowiedz er6 . Juz na drugi dzień byłem u dilera i składałem zamówienie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a odnosnie jazdy w winklach CBF600 to chcialbym to zobaczyc, na wszelki wypadek zabiore apteczke... mrugacz.gif

 

ja zapraszam na tor poznań

chętnie pośmiejemy się gdy 125tki będą klepały Ci tyłek

 

a na poważanie - skończ pierd*lić na tematy o których bladego pojęcia nie masz

Edytowane przez konrad1f

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...