Skocz do zawartości

Jaki motorek dla kobietki? (pierwszy motocykl dla kobiety)


Rekomendowane odpowiedzi

jakiś konkret ?

 

no właśnie: może jakiś konkret? ile masz kasy, ile przejechałaś tą 250, do czego ten motocykl ma służyć? bez podstawowych informacji można doradzić jak wyżej: kup sobie biały, bo teraz modny :P

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest dobry motocykl dla kobiety? Do tej pory jeżdżę yamahą 250.. chciałbym się przerzucić na coś mocniejszego... jakiś konkret ? marzyyy mi się r1 albo r6 .. fz6 też się pojawila w moich myslach.. :biggrin: :biggrin: :biggrin: :)

Jako kobieta piszesz "CHCIAŁBYM"?! :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Hej, może mi też pomożecie? Jestem początkującą motocyklistką i do tej pory jeździłam Hondą Hornet 600, ale chce się przesiąść na coś innego... Nie jestem przekonana czy motocykl sportowy byłby odpowiedni, ale nie wykluczam go. Mam 160cm wzrostu więc ważne jest niskie siedzisko... Co wydaje się wam odpowiednie dla mnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukasz wróżki? mamy sobie odgadnąć z koloru chmur jesiennych do czego używasz motocykla, jakie masz preferencje co do stylu jazdy? "może sportowy, ale nie wiem..." - może skuter, a może turystyk, a może enduro...

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawa ER6,suzuki gladius dla dziewczyny bardzo fajne moto.

 

A dlazego?

I w ogóle o co chodzi?

Nie ma specjalnych motocykli dla kobiet. Producenci na to nie wpadli. Kategoria po prostu nie istnieje.

A może chodzi o to, żeby był różowy? :biggrin:

 

Bez podania preferencji stylu jazdy to faktycznie jak wróżenie.

Nie każdej podpasuje naked, a zapis "wzrost 160" tez nic nie oddaje. Jestem tego najlepszym dowodem. Przy 164 cm wzrostu spokojnie dostaję do ziemi nawet na Multistradzie czy TDM.

 

kasiqq: napisz coś więcej. Nie wiesz czego chcesz, to napisz przynajmniej co nie pasuje Ci w tym, które masz.

 

 

 

 

 

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech sobie kupi tysionca :bigrazz:

 

 

albo lepi tysincczysta po co sie rozdrabniać.

 

druga sprawa kobieta kobiecie nie równa. jakoś słabo widze zapaśniczke na gieesie. cos jak pudzianowski na R1 by to wyglądało :icon_mrgreen:

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z własnego doświadczenia wiem, że nikt nie powie Ci co masz kupić. Mogą Ci zaproponować, i pewnie padnie wiele propozycji. Ale i tak w dalszym ciągu będziesz sama musiała włożyć w to wiele wysiłku. Dlaczego? Trochę się najeździłam już, na początku sezonu sprzedałam motocykl i cały czas jestem bez moto. Dlaczego? Po pierwsze zależy ile chce się wydać. Po drugie, samo czytanie opinii na forum nie pomoże...fakt - na swój sposób taka pomoc już zakreśla krąg przyszłego wybranka:) (od tego przecież jest forum i forumowicze). Natomiast i tak sama korzystam z każdej okazji, żeby dosiąść interesującą mnie maszynkę, przymierzyć...zobaczyć jaką będzie miało się pozycję. I powtórzę to co moi przedmówcy...jaki styl preferujesz, czego oczekujesz po moto.

 

Pozdrawiam,

Beti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...