Skocz do zawartości

Policja motocykle


Rekomendowane odpowiedzi

O taki Ci chodzi?

http://www.bikepics.com/pictures/884194/

ehhhh, trzeba coraz częściej patrzeć się w lusterka...

 

 

oo dokładnie taka, uch czyli to nie był sen :biggrin:

 

a ponowie niebiescy nadal latają w otwartych kaskach, tzn tych bez "brody"

 

kolo stał bez kasku, może kask został przy motocyklu, nie zwróciłem uwagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O taki Ci chodzi?

http://www.bikepics.com/pictures/884194/

ehhhh, trzeba coraz częściej patrzeć się w lusterka...

 

Ehh, trzeba coraz bardziej zblizac sie poziomem jazdy do cywilizacji i kodeksu drogowego....zwiekszac bezpieczenstwo, mniej ryzykowac, byc bezpiecznym i spokojnym, ehh..po co to komu.... :notworthy:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhhh, trzeba coraz częściej patrzeć się w lusterka...

Ja sobie lukam co 30 sec - juz czesciej sie nie da

 

 

Ehh, trzeba coraz bardziej zblizac sie poziomem jazdy do cywilizacji i kodeksu drogowego....zwiekszac bezpieczenstwo, mniej ryzykowac, byc bezpiecznym i spokojnym, ehh..po co to komu.... :notworthy:

 

mi to pasuje jak najbardziej - im mniej czubków na drodze tym moje szanse przezycia sa wieksze.

 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też lukam bardzo często, szczególnie na znanych, warszawskich "prostych wyścigowych".

 

Z jednej strony fajnie, że wyłapią idiotów, ale z drugiej strony 120km.h na siekierach i 500zł trzeba płacić (nie mówiąc już o 10pkt ).

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem taką parkę na Trasie Toruńskiej.... śmigali między brykami tak, że gdybym był policemajstrem, to po mandacie bym wlepił jak nic.... :buttrock: :crossy:

 

 

..ładnie chłopaki śmigali.... :crossy: :lalag:

 

 

:banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też lukam bardzo często, szczególnie na znanych, warszawskich "prostych wyścigowych".

 

Z jednej strony fajnie, że wyłapią idiotów, ale z drugiej strony 120km.h na siekierach i 500zł trzeba płacić (nie mówiąc już o 10pkt ).

Co ty gadasz :icon_biggrin:. Przeciez tam wszyscy tak jezdza. Wystarczy sie przykleic za jakas puszka i ciagniesz.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty gadasz ;). Przeciez tam wszyscy tak jezdza. Wystarczy sie przykleic za jakas puszka i ciagniesz.

 

 

No, no... dopóki nie przytrafi się BMW z kamerą, które znacznie bardziej woli dać owe 500 PLN i 10 pkt. motocykliście niż kierowcy puszki, za którą ten taktycznie się skrywa :lalag:

Edytowane przez patryk.cbr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty gadasz :icon_mrgreen:. Przeciez tam wszyscy tak jezdza. Wystarczy sie przykleic za jakas puszka i ciagniesz.

 

 

Zajebisty plan, lecisz za puszką, motocykl z kamerką nagrywa Ciebie, puszka leci sobie dalej a Ty płacisz 500zł Napoleonie :biggrin: :biggrin:

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajebisty plan, lecisz za puszką, motocykl z kamerką nagrywa Ciebie, puszka leci sobie dalej a Ty płacisz 500zł Napoleonie :D :P

No, no... dopuki nie przytrafi się BMW z kamerą, które znacznie bardziej woli dać owe 500 PLN i 10 pkt. motocykliście niż kierowcy puszki, za którą ten taktycznie się skrywa :D

Hehe, ale macie wyobraznie Panowie ;). W kazdym razie bede mial to na uwadze :flesje:

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczą ich i to nieźle. Byłem na zajęciach motocyklowych w szkole policyjnej w Legionowie. Instruktorzy mają co przekazać kursantom. A zajęcia są przez miesiąc, codziennie po 10 godzin jazdy na placu, motodromie, w trasie i po mieście. I po kursie jeździć umieją naprawdę nieźle.

 

kurde... gdyby nie to, że potem zamiast przyjemności jest robota na motocyklu - to zastanawiałem się nawet jak się tam zgłosić :D

jak patrzę po kraku, kiedy policmajstry pomykają między puszkami 300kg sprzętem, to mię kopara spada i jeszcze leci - kiedy ich już nie widać :P swoją drogą aż żal bierze patrzeć, jak potem stoją na zakopiance z radarem, zamiast śmigać w mieście...

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O taki Ci chodzi?

http://www.bikepics.com/pictures/884194/

ehhhh, trzeba coraz częściej patrzeć się w lusterka...

Jak zobaczysz taki sprzet w lusterku to racej bedzie juz za pozno i pozostanie Ci grzeczne zjechanie na pobocze i przyjecie pokuty :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...