Skocz do zawartości

BORKI 2007, opisy, fotki, przepraszam i dziękuję.


MariuszJ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

(...)

Ale nadgonić JoasieDH w trasie ciężko.............. Braweo Joasia poprawa ładna z 80 km/h w 2006 do 150 km/h w 2007 aż sie boje co będzie w 2010 :) ;) :crossy:

A jakie miała ciśnienie w oponach ;) :lapad:

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie miała ciśnienie w oponach :icon_mrgreen: :crossy:

 

hmm nie wiem nie pytałem .

 

Ja miałem 2,2 z przodu i 2,3 z tyłu. bo sprawdziłem przed wyjazdem .. Oczywiście :)

 

 

p.s.

cos miałem przód kiepawy bo chyba z 1,6 At. ? n o i p o d p o m p o w a ł e m .. :icon_mrgreen: :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony chcialem tylko bardzo podziekowac Izulce i Emilowi za pomocy po szlifie i specjalne podziekowanie dla Izuli za wcielenie sie w role sanitariuszki:)

 

pozdr.

Ja chetnie wpadne kazdego dnia poza piatekiem (kawalerskie kumpla:)) ale niestety puszka z wiadomych powodow:(

 

O kurde jakie cuda - to mialo sie opublikowac w innym temacie - moj komp potrafi wiele ale ze az tyle....

 

 

Marku tylko nam stracha napędziłeś i tyle, ale w tym spamie nie doczytałam jak tam ręka?? coś słyszałam że złamana a wieczorkiem jeszcze tak zacięcie nią piwko otwierałeś.....pozdrawiam i życzę zdrówka i pewnie do zobaczenia w 2 oo no i wolne w pracy było chyba :icon_mrgreen: jak na życzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariani ma palec złamany :icon_mrgreen:

W niedzielę sama ręka nie wygląda zbyt dobrze, była porządnie spuchnięta :icon_mrgreen:

Edytowane przez B@rtek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już pewnie R6 Kazeta lepiej sobie radzi w terenie niż Dominator, a wiecie jaką Kazet ma teraz oponę :)

 

Ta opona to od jazdy po szyszkach wtedy nad jeziorkiem :)

 

A tak w ogóle będę bardzo oryginalny i napiszę... pier*olcie się ;) :) :D

 

PoZdRo

Edytowane przez KaZet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kużwa,Janusz ma spalone sprzęgło,ja przez cały dzień wojowałem z brakiem iskry na dwóch garach,tylko Buła sie na nic nie skarżył,narazie.... :P .Ale to wszystko dlatego ,że mieszkaliśmy w domku,nokto zgadnie? NR TRZYNAŚCIE :biggrin: No i wszystko jasne :icon_mrgreen:

witam,ja do strat Borkowych moge wliczyc jedynie pekniecie owiewki na praym zadupku ale to jest taki mały pikus,od strony mechanicznej OK,a to dlatego ze kocham moja NIUNIE ;) :) :) :) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...