Skocz do zawartości

BORKI 2007, opisy, fotki, przepraszam i dziękuję.


MariuszJ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Klaudiusz, wnioski o akceptacje zdjęć będe wysyłał sms-em do Rebela. W razie braku sprzeciwu udostępnie :P

 

To jest dobry pomysł na znalezienie tego telefonu, może wkońcu na którejś z fotek znajdzie siebie obecny posiadacz i zgłosi sprzeciw :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do samego nagrania: było miejsce publiczne, nagrywałem swoich kolegów (których zgodę miałem) a kto siedział obok, przechodził i co mówił to mi kompletnie zwisa.

 

kto się dosiadł?? teraz wiem po co..

kojarzę Greedo...trzeciego nie za bardzo....

wiesz co Greedo? dzwoniłem do Ciebie, trzeba mi było powiedzieć że to przez tą akcję ze scyzorykiem - nic nie powiedziałeś -

a nie wykorzystywać to jako jakiś pretekst....

albo trzeba było mi wpierdolić... mieliście okazje

 

jedyne co pamiętam , to to że powiedziałem spie**alajcie - i to też nie złośliwie....

rda3k - nie pie**ol mi, że na wzglad na mnie coś tam pousuwaliście z pliku, bo w to nie uwierzę

zresztą wdupiemamto

 

wypowiadam się bo nie wiem po co to upubliczniliście

współokatorzy powinni uważać, bo może komuś wsadziłeś mikrofon w dupe... w publicznym sraczu

 

kórwa nie mam czasu ...idę pojeździć

 

może potem coś napiszę, mozę nie

 

Kuba Rozpruwacz :biggrin:

 

PS. jednak nic nie napiszę..

 

pozdro

Edytowane przez norbik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ,.,.... czy sa zdjecia mojej PUPY :biggrin:

Mam nadzieje ,że miałem czysta bez koralików :P co by ktoś obrzydzenia do mnei nie nabrał..

 

 

Moje foty moga być publikowane i tak posłem nie bede

 

bhuabhuabhuahaah :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pytaj sie każdego z osobna czy chce żeby zdjęcia z nim upubliczniać bo np. źle wyszedł. Niektorzy wystawili sobie taką laurkę a nie inną, byli na publicznym zlocie :biggrin:

Ten przyklad ze zdjeciami troche nietrafiony bo zdjec bylo kilkaset a nagranie tylko jedno, ale spoko, rozumiem twoj punkt widzenia. Dobra, juz sie nie czepiam. Pozdro

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto się dosiadł?? teraz wiem po co..

kojarzę Greedo...trzeciego nie za bardzo....

wiesz co Greedo? dzwoniłem do Ciebie, trzeba mi było powiedzieć że to przez tą akcję ze scyzorykiem - nic nie powiedziałeś -

a nie wykorzystywać to jako jakiś pretekst....

albo trzeba było mi wpie**olić... mieliście okazje

 

jedyne co pamiętam , to to że powiedziałem spie**alajcie - i to też nie złośliwie....

i nie pie**ol mi, że na wzglad na mnie coś tam pousuwaliście z pliku, bo w to nie uwierzę

zresztą wdupiemamto

 

wypowiadam się bo nie wiem po co to upubliczniliście

współokatorzy powinni uważać, bo może komuś wsadziłeś mikrofon w dupe... w publicznym sraczu

 

kórwa nie mam czasu ...idę pojeździć

 

może potem coś napizę, mozę nie

 

Kuba Rozpruwacz :biggrin:

 

 

Ale to nie przez akcje, do mnie to go ledwo zblizyłes i i tak to z opoźnieniem zarejestrowałem. Porobiliśmy sobie jaja, widziało was tam pewnie z parędziesiąt osób więc nie wiem w sumie o co halo. Ja tego nie nagrałem i nie wrzucałem, a filmiki czy zdjęcia robi mnóstwo osób (nie wiem po co to porównanie z mikrofonem w dupie).

Edytowane przez Greedo

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i ja sie melduje cały i zdrowy. Pozdrówka dla gościa w Kielcach co mało we mnie nie wjechał.

Ogólnie to było super ale "Tiger" zdeczka przesadził.

Super była rozmowa przy ognisku z soboty na niedzilę na temat DNA :D :D :D. Prawie uwieżyłem w to co mówiliście :D :D. Jedynie co teraz żałuję że nie kupiłem wyższej szyby do Fazera bo kurde przy 200km/h wieje jak diabli.

A co do DNA to nie chcę kupić KaZet :D :D :D :D :D

Dziękuję wszystkim za super zabawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i ja sie melduje cały i zdrowy. Pozdrówka dla gościa w Kielcach co mało we mnie nie wjechał.

Ogólnie to było super ale "Tiger" zdeczka przesadził.

Super była rozmowa przy ognisku z soboty na niedzilę na temat DNA. Prawie uwieżyłem w to co mówiliście :D :D. Jedynie co teraz żałuję że nie kupiłem wyższej szyby do Fazera bo kurde przy 200km/h wieje jak diabli.

A co do DNA to nie chcę kupić KaZet

Dziękuję wszystkim za super zabawę.

 

Na pewno?? Zastanów się dobrze 2x.. masz pierwszeństwo w kupnie, że tak powiem po znajomości :D

 

ps. właśnie o co biega z tym Tigerem?

Edytowane przez KaZet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...