Skocz do zawartości

Nowa HONDA CBR 1000 RR - 2008!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj robilem przeglad swojej R1 w salonie Hondy :icon_rolleyes: Blady stoi przykryty i za diabla nie chcieli mi go pokazac. W czwartek w Manchesterze oficjalna odslona

Bo angole są flegmatyczni dlatego mają opóźnienie.

Koniecznie zajrzyj na prezentację bo warto.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę testowałem nowego Bladego w Berlinie.

Idzie jak wściekły , pozostała tylko nazwa ze starego.

Wygląd - piękny

Kawa ZX10R dostała od niego po dupie w testach MOTORRADU

Dla mnie wystarczy :icon_mrgreen:

 

Ta wczesniej pisali ze zx9r jest lepsze od R1 ale odkad wywalili Hoffmana z motogp i Eckla to Kawa zx10r jest nawet gorsza od cbr600RR :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj spokój przeciez na wynik zawodów wpływa milion rzeczy, poza tym te motocykle same nie jezdzą juz nie mowie o modyfikacjach w nich przeprowadzonych. Dla przykładu cbr1000rr 2007 -172KM - cbr 1000rr 2007 ten kate honda 225KM. Silnik przygotowywany przez HRC. Pamietasz 2005r? Corser ledwo ledwo zdobył tytuł goniony przez Vermulena - jak sam Chris dodał od połowy mistrzostw jezdził na silniku z HRC. Teamy bez fabryki nie wiedza jak zmodyfikowac parametry silnika zeby wydusic z niego jak najwiekszy potencjał przy jednoczesnej niezawodnosci. Wg mnie najbardziej wali w hu*a Ducati w tym roku i poprzednich rowniez. Co kogo ze mają układ V2? niech zmodyfikują na np V4 albo rzedowka 4 cylindrowa. A nie regulamin pisany pod ducati.

Dla jasnosci nie mowie ze Honda zrobiła w tym roku zły motocykl ale jakby włożyli troche mocniejszy piec np taki jak w zx10r byłoby miło /mowa o serii nie o wsbk / :icon_question:

Mam kawe zx10r 2006r i np na fajerze nie czuc tak tej mocy, niby 3KM słabszy ale roznica w przyspieszaniu odczuwalna. Podoba mi sie np silnik w XX - wiadomo 1100 i sportowo turystyczny charakter ale przyspieszenie i moment ma przeokrutny.

Jeszcze jedno - zobacz ze kawa i honda w 2008r to nowe konstrukcje. Teamy musza dojsc do porozumienia z maszyną gdyz solucje wypracowane w poprzednich latach na poprzednich modelach nie działają. Z tego co wiem to obydwa motocykle mają jesczze nie dopracowane settingi dlatego jezdzcy borykają sie z problemem wibracji tyłu przodu podczas przyspieszania, hamowania, hamowania silnikiem w zakretach, imilionem innych rzeczy.

Edytowane przez dziur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie Dziur dobrze prawi :)

 

Do tego Team Hannspree dostal nowy model hondy w spesyfikacji 2008 5 dni przed pierwszym wyscigiem SBK!!! Nawet go nie testowali jak inni w testach przedsezonowych! Dostali , wsiedli i jada ot co :notworthy: Nie mowie juz o tym ze yamaha i suza kozystaja z modelu z poprzedniego roku przygotowywanego drugi sezon :wink:

Co do ducati to tez dla mnie poracha jak moga motocykle wiekszej pojemnosci scigac sie z innymi litrami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Co taka cisza? Nowy Fireblade wcgodzi do sprzedazy, a tu pustaka ;)

A moze ktos nosi sie z zamiarem nabycia nowej CBR 1000RR?

 

 

Narazie to może potencalni kupcy zbierają pieniądze na nią :)

JA szczerze mówiąc gdybym miał więcej latek :flesje: trochę kaski, chodził do roboty i więcej starzu na motorach to bym zaraz kupił ją :bigrazz:

Poczekajmy trochę może wraz z porzadnym nadejściem sezonu nadejdą nowi ludzie z nowymi maszynami z salonu :bigrazz:

Z tego co widze to Tytus ma nową RR Fireblade tylko że z 2007 roku :bigrazz:

Edytowane przez gizmucik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zostanę zjechany, ale jak dla mnie jest to najbrzydszy fajer jaki kiedykolwiek opuścił mury fabryki. O ile w sprzętach torowych nie gra to roli to gdybym miał jeździć takim brzydalem po ulicy .... bleee

 

A że technicznie szacun to wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wyglądem nie grzeszy to fakt ale podobnie nieźle wymiata choć słabszy jest dużo od konkurencji ale momentem nadrabia. Bo kawa to tylko na mocy się skupiła i wyciska ile się da ale prawdziwego kopniaka dostaje wysoko w obrotach. A fajer ? Fajer ciagnie od spodu jest leciutki zwinny i zostawia taką kawe z tyłu i już niemówie o żywotności silnika, bo to chyba jest jasne że im więcej silnik wysilony tym krótsza żywotnośc musi być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...