Skocz do zawartości

Smród spalin


Rekomendowane odpowiedzi

Temat uważam do zamknięcia, bo jest bez celu prowadzona dyskusja.

Dwa koła ma jeszcze i rower i hulajnoga.

Komu przeszkadzają spaliny niech nie jeździ na motorze!!!!

 

To co ma niby robić ? Spalać cenne kalorie na hulajnodze ? :icon_rolleyes: Nie wiem jak Ty ale ja bez moto żyć nie mogę a czasami bywa tak że wpadam do kogoś z wizytą i klepie odemnie CPN-em jak da się coś z tym zrobić ja chętnie poczytam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem ten problem na DT, jedyne rozwiązanie to przedłużenie wylotu wydechu (jakaś rura) aż za błotnik.

Przedłużyc to można.... no... sami wiecie :biggrin: haha nie ale na poważnie to mi to nie przeszkadza ani troche,a jesli komuś tak to jak powiedzial kolega... nie jezdzić. Proste ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

mi mi koledzy jęczą że jak jadę przed nimi to mi z wydechu wali a jak jadę za nimi to czuje taki skuterkowy zapach a z mojej TDR 50 tak z wydechu pachnie " podobno napierda la la lala smrodem" dwu suwem przynajmniej czuć że jadę  ale takie pytanie czy da się coś z tym zrobić być może to zasyfiony tłumik 

Edytowane przez ponczo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi mi koledzy jęczą że jak jadę przed nimi to mi z wydechu wali a jak jadę za nimi to czuje taki skuterkowy zapach a z mojej TDR 50 tak z wydechu pachnie " podobno napierda la la lala smrodem" dwu suwem przynajmniej czuć że jadę  ale takie pytanie czy da się coś z tym zrobić być może to zasyfiony tłumik 

I to jest urok 2t ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zapach spalin 2t to coś pięknego i nie obchodzi mnie opinia innych. Jak byłem młodszy jak tata zabierał mnie na zawody np. Wielki podjazd w Szczawnicy albo w Ochotnicy to jak czułem zapach wyczynowego 2t to aż mnie ciarki przechodziły :)

A na jakim oleju koloego jezdzisz bo moze to ten Twoj olej tak śmierdzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam zapach spalin 2t wcale nie przeszkadza, czego nie mogę powiedzieć o spalinach samochodowych a zwłaszcza starych autobusów albo innego PRL-owskiego żelastwa. Kumpel kiedyś lał jakiś olej do pił spalinowych, chyba sthil albo husqvarny to fakt, śmierdział nieziemsko. :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel kiedyś lał jakiś olej do pił spalinowych, chyba sthil albo husqvarny to fakt, śmierdział nieziemsko. :icon_twisted:

to są bardzo dobre prawdopodobnie syntetyczne oleje :) ojciec kumpla jest nadleśniczym i prowadzi również kursy obsługi pił spalinowych, kos itp i zawsze daje kumplowi ten olej do motoru 2t. Pachnie pięknie a motor chodzi na tym juz dobre 6lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to są bardzo dobre prawdopodobnie syntetyczne oleje :) ojciec kumpla jest nadleśniczym i prowadzi również kursy obsługi pił spalinowych, kos itp i zawsze daje kumplowi ten olej do motoru 2t. Pachnie pięknie a motor chodzi na tym juz dobre 6lat

husqvarny to pół syntetyki ale nawet silnik crossówki przyjmuje je bez problemu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...