Skocz do zawartości

kolejna Inka na forum


wr0na
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie śliczna ta "Azjatka". :icon_eek: Niech Ci jak najlepiej służy.

 

Sam sie zastanawiałem nad kupnem takiego motocykla :cool: .

Mi od dawna Inazuma (raczej 750 niż 1200) chodzi po głowie, jednak rozsądek przemawia za maszynami sportowo-turystycznymi wyposażonymi w półowiewkę, poza tym coraz bardziej podobają mi się maksiskutery...

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję wszystkim!

właśnie wróciłem z Marcinem SF z pierwszej przejażdżki poza osiedle.

 

bez wątpienia znalazłem najprzyjemniejszą rzecz jaką można robić w ubraniu.

 

majkel:

Marcinek jest mi wdzięczny za plecaczkowanie ;P

mówi że to najlepsza szkoła jazdy jaką miał :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale sie swieci ta suczka

jak sie kiedys zjedziemy, a mam nadzieje ze juz niedlugo, bede musial swoja troche wypolerowac zeby jakos wygladac obok ciebie ;)

 

mam nadzieje ze bedzie tak bezawaryjna jak moja...no i jeszcze jedno, moja rownież z MotoMotion, tam mają dobrą rękę :flesje:

 

co do sms z urzedu to swoja rejestrujac w 2005 tez mialem powiedomienie. czekalem z 5 godz na blachy, za to w US były manewry bojowe :icon_mrgreen:

 

wr0na, probowalem odpisac ale nie przechodzi, zajrzyj co jest grane w twojej skrzynaczce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze od razu się przywitam po krótkiej prawie 3 tygodniowej przerwie wakacje i takie tam ;))

 

dzieeeeń doooo bryyyyy

 

po 2 zjechałem tym sprzętem z Motomotion i sprawuje się super, wczoraj też była pierwsza wspólna wyprawa na razie krótka i motocykl prezentuje się pięknie.

 

po 3 po za tym, że odetchnąłem z ulgą, bo 100 kg na plecaku to nie do końca przyjemność to też jestem Wr0niastemu wdzięczny, gdyż jest to żeczywiście jedna z lepszych szkół jazdy :)

 

PS. wisisz mi za odrestaurowanie tylnego zawieszenia ;)

 

Jeszcze raz gratki i szerokości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc... Inka już nie ma tak pięknego dekielka...

wczoraj wracając z pierwszej dłuższej (200km) traski położyłem ją na światłach.

Skręcaliśmy w lewo z zatrzymania i Marcin SF ruszył, ale stwierdził że nie będzie śmigał przed samochodem i zahamował... niestety ja widać za wcześnie ruszyłem bo znalazł się na moim torze jazdy. A hamowanie ze skręconą kierą zakończyło się położeniem Inki.

 

Śladów nie ma żadnych, jedynie dwie ryski na deklu. łokcie, kolana, klamki, blok, manetka, luterka, kuper.. wszystko całe. kask nawet nie dotknął ziemi.

 

Jedyna co się zaczęło dziać to to że zaczęła mi gasnąć na jedynce na niskich obrotach... i cholera nie wiem czy to wypadek, czy też paliwo, które zatankowałem 10 minut wcześniej na stacji w 'bardzo małej miejscowości'.

 

Oczywiście pierwsza trasa to pierwsze nauki na własnych błędach.. sierpniowy wieczór, a nie obylo się bez okładania się gazetami na stacji benzynowej, rozgrzewania rąk pod kranem czy zakładania rękawiczek jednorazowych na motocyklowe.

 

eehh... już się nie mogę doczekać kolejnego wypadu!

 

do zobaczenia na trasie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to fest :bigrazz: , wyobraz sobie ze i ja wczoraj mialem takie samo zdarzenie -uslizg kola i gleba ;)

noga cala . bark stluczony, kierunek poszedl sie je..ac i owiewka lekko przetarta. ;)

a taki piekny byl -jak nowka hehe -nacic sie -tera je ochrzczony

terasa byla przezajebista 300km z tego 200 po czeskich winklach .to nie sa jakies tam zakrety hehe ,ci co z nami tam byli i ci co po czechach smigaja -wiedza o czym mowie.

w kletnie u wojtka wypilismy po kawusi i nastapil moment rozluznienia .ujechalem moze z 4-5 km i gleba .coz -takie zycie ,panie :icon_exclaim:

pozdrawiam

Edytowane przez kulka

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze jak ja polozyles na lewy bok cos sie spierdaczylo z czujnikiem od stopki. nie widzi jej zlozonej.hmmm, co by tu jeszcze. paliwo odpada z tego co mi opowiedales przynajmniej by krecila. do elektromechaniora czas sie udac...... :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do posiadaczy i wierzę w to, że znawców Suzuki GSX 750.

Czy ktoś sie orientuje w jakich latach je produkowano i czy np. kolor lakieru jest charakterystyczny dla danego rocznika?

Może ma ktoś dostęp do danych numerów ram dla poszczególnych roczników?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...