Skocz do zawartości

Borki ZAPISY


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i wyniknął problem. Na dzień dzisiejszy na zlot zaklepane mamy 26 domków. Musimy jakoś uciąć 7 domków nadwyżki. Kilka osób deklarowało wyjazd z namiotem, myślę, że to nie ma sensu jeżeli w innych domkach są po 3 osoby, a przy założeniu że ktoś jest chętny spać na karimatce bez problemu zmieści się 6 osób. Negocjować cenę podjadę w sobotę, bo w tym tygodniu moja rodzicielka wylądowała w szpitalu i niezbyt miałem kiedy. Powiadomię również sklep, więc kiełbasy jak w zeszlym roku nie powinno braknąć. Proponuję też wszystkim wziąć farelkę, gdyby nie urządzenie Nowego, to byśmy pozamarzali w zeszłym roku.

Proszę o podanie gdzie są jeszcze wolne miejsca w domkach, oznaczę to na liście i będziemy starać się wszystkich pomieścić, żeby nikt nie pozostał bez dachu nad głową.

 

Proszę o zgłoszenie się na PW osoby, która przybędzie katamaranem.

Skrzynka juz działa, miałem zapchaną.

 

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, na to wychodzi, że musimy się też pognieździć w namiotach. Cóż mogę teraz począć, spróbuje jeszcze coś załatwić w piątek. Ewentualnie załatwię namiary do jakiegoś ośrodka który jest rzut beretem od naszego i ulokujemy się w dwóch tak, żeby po ognisku można było doczłapać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wyniknął problem. Na dzień dzisiejszy na zlot zaklepane mamy 26 domków. Musimy jakoś uciąć 7 domków nadwyżki. Kilka osób deklarowało wyjazd z namiotem, myślę, że to nie ma sensu jeżeli w innych domkach są po 3 osoby, a przy założeniu że ktoś jest chętny spać na karimatce bez problemu zmieści się 6 osób. Negocjować cenę podjadę w sobotę, bo w tym tygodniu moja rodzicielka wylądowała w szpitalu i niezbyt miałem kiedy. Powiadomię również sklep, więc kiełbasy jak w zeszlym roku nie powinno braknąć. Proponuję też wszystkim wziąć farelkę, gdyby nie urządzenie Nowego, to byśmy pozamarzali w zeszłym roku.

Proszę o podanie gdzie są jeszcze wolne miejsca w domkach, oznaczę to na liście i będziemy starać się wszystkich pomieścić, żeby nikt nie pozostał bez dachu nad głową.

 

Proszę o zgłoszenie się na PW osoby, która przybędzie katamaranem.

Skrzynka juz działa, miałem zapchaną.

 

[color=#CC0000]Adam czy te osoby zapisane na domki od nr,1do33 to mają je zaklepane czy od nr.27 muszą coś kombinować[/color].

Edytowane przez pierwoszow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i sprawa rozwiązana. Więcej domków nie będzie, ale zaklepałem pokoje. Proszę napisać ile osób jeszcze ma zamiar jechać. Np. lime mówił o dodatkowych kilku osobach. Termin zbliża się wielkimi krokami i jest coraz mniej czasu, a liczba wolnych miejsc w pokojach stale się zmniejsza. Cena na osobę najprawdopodobniej wyjdzie większa niż w domkach, ale na to niestety nic nie poradze. W cenniku koszt pokoju 2 osobowego to 100zł za dobę. Biorąc pod uwagę, że domki są rzekomo 3 osobowe, to w pokoju bez problemu zmieszczą się 4 osoby. Proszę od jutra napisać tutaj lub na PW ile osób jeszcze NA PEWNO pojawi się w Borkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i sprawa rozwiązana. Więcej domków nie będzie, ale zaklepałem pokoje. Proszę napisać ile osób jeszcze ma zamiar jechać. Np. lime mówił o dodatkowych kilku osobach. Termin zbliża się wielkimi krokami i jest coraz mniej czasu, a liczba wolnych miejsc w pokojach stale się zmniejsza. Cena na osobę najprawdopodobniej wyjdzie większa niż w domkach, ale na to niestety nic nie poradze. W cenniku koszt pokoju 2 osobowego to 100zł za dobę. Biorąc pod uwagę, że domki są rzekomo 3 osobowe, to w pokoju bez problemu zmieszczą się 4 osoby. Proszę od jutra napisać tutaj lub na PW ile osób jeszcze NA PEWNO pojawi się w Borkach.

Super. To z mojej strony bedzie pewnie 8-10 osob,czyli 2-3 pokoje. Dokladna liczbe postaram sie podac jutro. Dzieki :)

 

P.S. Czy w tych pokojach jest 1 podwojne lozko czy 2 pojedyncze?

Edytowane przez Lime82

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"CENNIK

POKÓJ 2-OSOB. 100,00 zł/DOBĘ

...

OSOBA DODATKOWA W POKOJU 10,00 zł/DOBĘ"

 

Czyli wychodzi na to ze w pokojach moga legalnie kimac 3 osoby. Adam, dowiedz sie prosze czy taka dodatkowa osoba moze liczyc na dodatkowe lozko czy nie. Dzieki

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze tak wtrące słowo

 

ADAM ..... qrna targowac sie nie potrafisz? jeszcze więcej osób niż rok temu a cena jak za Mariot,,,,,,

 

Powiedz gościowi ,że płacisz 90 dych za domek jak rok temu ale mu wybierasz wszystkie domki.

 

za pokoje za 90 zeta.(niech zarobi). i ........ spi tyle osób ile sie pomieści...................

 

co ty rok temu było ile osób ? 60-70 ? juz nei pamietam i jeszcze za darmo mieliśmy OGNISKA

 

aaa i powiedz mu ,żeby ,,kuchnia" sie przygotowała bo maja dobre sniadanka... :)

 

no jeszcze chce 200 za ognisko....... wrrrrrrr

 

A jak mu sie nie podoba to powiedz ,że możemy sie ,,przenieść do innego ośrodka... mało to ?

np. w miejscowości Biała...... ( wiem bo byłem,też na zlocie motocyklowym i spoko do dogadania.. )

 

od tak tylko chciałem zamieszać!!!!!! :smile: :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...