Skocz do zawartości

Chińskie crash-testy


LYsY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

smart sie zprawdza rewelacyjnie! zwróćcie uwagę, że w Smarcie linia dachu nie została naruszona. Drzwi można było bez problemu otworzyć. Za to w chińszczyźnie drzwi nie było...

pozdro

 

W chinszczyznie nie bylo niczego :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o technikę bezpieczeństwa to Chińczcy są nadal w latach 50 poprzedniego wieku. Wtedy też samochody składały się jak pudła kartonowe.

 

Taka offtopowa ciekawostka z historii motoryzacji:

Gniazdo zapalniczki zaczęło być seryjnie montowane w samochodach 11 lat przed pasami bezpieczeństwa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

pozdr

LYsY

Tego się nie spodziewałem po poldeczku... a co do chińczyków.... to po tym co zobaczyłem zdecydowanie wolałbym chiński motocykl niż samochód.... gdybym miał tylko taki wybór, bo mając do dyspozycji wydanie pieniędzy wolałbym w obu przypadkach coś używanego japońskiego lub niemieckiego niż chińskiego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz wyobraźmy sobie sytuację gdy jedziemy chińczykiem 120, z przeciwka leci polonez ok 90 km/h którym kieruje jakiś dziadek, nagle ma zawał i zjeżdża na czołówkę ......

 

z tego to by tylko kierowca tira wyszedł cało :flesje:

 

;)

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ten McLaren F1 ładnie się zachował, bardzo sztywna konstrukcja, ale w sumie za sztywna też jest niedobra. Chodzi o to, żeby zgubić trochę energii właśnie na tym gniecionym przodzie, ale żeby "gniecenie przodu" zatrzymało się przed kabiną pasażerską.

 

Ogółem to ludzie kupują SUV-y żeby być bezpiecznymi.. he he he ;) . Z tego, co sobie pooglądałem, SUV-y zachowują się dużo gorzej od zwykłych samochodów! :banghead: Może z powodu masy...

 

Dominik, Twoje BMW ma 35 lat, a te Chińczyki są niby nowe, mają niby poduszki powietrzne... a prędkość zderzenia jest mała (64kmh). Z dwojga złego wolałbym walnąć w Twoim BMW. Może być z nim zupełnie jak z Polonezem.

 

Zobacz jak sobie radzi

:lalag:

 

Wniosek z tego wątku? Lepiej nie kupować hamerykańskich pick-upów i chińskich samochodów :rolleyes:

 

pozdr

LYsY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Romet od przyszłego roku ma produkować motocykle w Polsce. Może im to wyjść tylko na zdrowie.

 

A ty myślisz że to będą polskie komponenty? cos mi się wydaje że to będzie składanka z chińskich elementów.... ;)

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...