Skocz do zawartości

Honda X eleven ( X11, X 11 )


Rekomendowane odpowiedzi

Dużo jeździłem po kraju i po Niemczech, ale u nas poza moją, żadnej innej "elevenki" nie widziałem

Wczoraj wróciłem z Mazur i jednego dnia widziałem 3. Tak normalnie na ulicy, nie na zlocie miłośników modelu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dzięki wszystkim za opinie,

Sory iż tak długo sie nie odzywałem ale zrobiłem sobie dlugie wakacje, na motocyklu oczywiscie :buttrock:

Po przejechaniu 12tys kilometrow stwierdziłem iż nie ma dla mnie lepszego moto niż X11 :D

Jedyną rzecza która mnie troche niepokoi to głosna praca sprzegła na wolnych obrotach, po dodaniu gazu lub wciśnięciu klamki cichnie.

Moze ktoś zna lekarstwo na tą przypadlość.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ktoś zna lekarstwo na tą przypadlość.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów

Nowy olej?Nowe sprzegło?Jakieś łożysko siada? Nic mi innego do rudego łba nie przychodzi :icon_mrgreen: pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.

Jestem posiadaczem Hondy X11 od 29.11.2007 mam nadzieje ze znajdzie sie wiecej fanow i uzykownikow tego modelu na tym zacnym forum.Co do opinii z mojej strony beda w trakcie sezonu natomiast slyszalem od moich znajomych ktorzy znaja sie lepiej ode mnie na motorach ze to zajebista maszynka,dlatego ja kupilem :D

Edytowane przez haryniusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super sprzęcik, prawie to samo co Blackbird tylko bez owiewek i inna mapa zapłonu, ale też dobre osiągi i przyjemna jazda. Ale podobno wystarczy zmienić tylko moduł i już taka sama moc jak w XX-sie. Skoro o XX są dobre opinie tzn, że o X11 też. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W XX-ach i pochodnych od tych motocykli głośna praca sprzęgła to standard i nie da się tego wyeliminować.

Nawet zmiana na nowe wycisza je tylko na kilkaset kilometrów.

 

Ogólnie X11 to fajny, mocny moto. Przyśpieszenie dzięki innej mapie lepsze niż w XX-sie (chyba coś koło 2,5 sek. do setki). Jedyny minus to to że powyżej 140 km/h ostro wieje - a chciało by się i motocykl pozwala na osiągnięcie znacznie większych prędkości.

 

Wg mnie to najładniejszy motocykl z dużych golasów - jedynie B-KING ma obecnie wszystko WIĘKSZE (co nie znaczy że lepsze - no i to SUZUKI) od X11.

 

Pozdrawiam i życzę miłego użytkowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Jestem szczęśliwym posiadaczem X-11-ki :notworthy:

 

Moto w 100 % spełnia moje oczekiwania - moc, wygląd, prowadzenie i ta .......... MIODNOŚĆ tego moto :icon_mrgreen:

 

Ale z innej beczki ... Ktoś wgrywał mapę zapłonu od XX-a ??

 

Ile wtedy ma koni więcej ?? Jak z przyrostem mocy ?

 

Pozdrawiam Robert http://pl.youtube.com/watch?v=X3-9MwPlzpM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale z innej beczki ... Ktoś wgrywał mapę zapłonu od XX-a ??

 

 

 

z etgo co slyszalem , to ECU nie da sie flashen, mozna wyczytac kody bledow itp. ale nowego firmware nie da sie wgrac.

 

 

 

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...