Skocz do zawartości

Honda X eleven ( X11, X 11 )


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich szanowych kolegów i koleżanki,

chciałbym zasięgnąć kilka informacji od was na temat Hondy X11 :twisted:

wiem jak wygląda, czytałem jak jeździ, ale mnie interesuje jak sprawa wygląda przy jakiejś turystyce, wiem że jak myśle o turystyce to powinienem tez pomyśleć o innym motocyklu, ale coż, serce nie wybiera :P

jak spalanie w mieście i na trasie, i przy jakich prędkościach przelotowych.

Wiem że o większości można przeczytać w gazetach, ale co "z życi wzięte" to jest chyba najbardziej miarodajne. Dzięki za wszelkie informacje. Pozdrawiam wszystkie i wszystkich motonitów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tylko troszke zmodyfikowany XX więc podam Ci ze on pali od 7 do 15.

7 do 120

8 do 150

9 do 180

10 do 210

11 do 230

12 do 250

15 do oporu

 

Całkiem możliwe ze w osiągalnych dla X11 prędkościach spali jeszcze więcej jako że nie ma owiewek i cx ma napewno większy. pozd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adas7 mówiąc o spalaniu XX to chyba masz na myśli wresję na gaźnikach, bo wersja na wtrysku pali duzo mniej ok.6-7 litrów (przy odkrecaniu troszke wiecej). X11 to super naked (powerfull :buttrock: ). Golasami też stukają kilometry po Europie i myśle, że X11 też się nadaje. Kumpel przesiadł się niedawno na X11 i chwali go sobie. Jak będę miał okazję z nim pogadać to spytam się o więcej szczegółów i dam znać.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6-7 litrów to on może spali jeżdząc do 90, ale nigdy nie sprawdzałem, tyle to 600 ccm mają problem sie zmieścić w 7 (przy odkręcaniu troszke więcej). To ile XX pali przy odkręcaniu troszke mniej? 4-5l ? Pozatym właśnie to wtryskowa wersja pali więcej i potwierdzi Ci to każdy kto miał je obie. Tutaj jest forum na którym każdy to stwierdza http://www.bikersoracle.com/blackbird/foru...uel+consumption

 

Basically they are the same.. slightly better MPG out of the carb one

 

I know for a fact that my 2000 FI model drinks fuel like a fish - apparantly the carbed version's better on fuel

 

but the carb'ed ones are better on fuel consumption

 

jest tam wiele postów na ten temat, ale żaden nie schodzi poniżej 7 litrów na 100 km a jeśli juz to napewno nie przy odkręcaniu troszke więcej. Ja mam dynojety więc pewnie pali podobnie do FI, ale minimalnego spalania na poziomie 7 litrów nie przeskoczysz odkręcając troche więcej, nie z silnikiem o takiej pojemności takiej masie i mocy a jeżeli zabierzesz owiewki będzie jeszcze gorzej

 

 

 

pozd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, moze i masz racje... ale ja sie opieram na opinii jednego z uzytkownikow XX z 2003 i wedlug niego potrafi spalic ok.6-7 przy spokojnej jezdzie, a moge powiedziec ze kilometry to stuka tysiacami. Opinie i sugestie moga sie roznic :buttrock:

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

ta honda ma zintegrowany system hamulcowy, dobrze gadam? pamiętam test z "Motocykla", porównywali skutecznosc hamulców w różnych sprzętach, i mimo że ta honda ma skomplikowany i drogi system, to wypadła słabo w porównaniu z konkurencją :roll:

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze kojaze, ale to jest taki wieeelki motocykl? :P Kiedys taki widzialem w Krakowie, powiem szczerze ze sie w nim zakochalem, chociaz nigdy wczesniej go nie widzialem (milosc od pierwszego... ;) )

Ale niestety nic o nim wiecej nie wiem poza tym ze jest piekny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki ale ciekaw jestem czemu tak krotko byl produkowany x-11 czy to nie byl jakis niewypal bo sam motocykl jest piekny.Moze ktos ma x-11 albo zna kogos kto ma.Nawet w necie nic nie moge znalezc o tej hondzie a musze sie zdecydowac w ciagu trzech tygodni,albo x11 2002 lub Fz6 nowa z owiewka takie mam opcje.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście brałbym FZ6. Kolega ma X11 pojeździł nim trochę i go sprzedaje jakoś go nie chwali. Miał uwagi takie jak wymienił Ryży. Honda liczyła na większy sukces tego modelu ale chyba im nie wyszło, nie zawsze to co większe jest lepsze. Ale ostateteczny wybór powinien być Twój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosyć szybko zaprzestano produkcji tego modelu, gdyż nie podbił on rynku europejskiego i nie osiągnął satysfakcjonujących wyników sprzedaży. Nie wiem jak w USA, ale na Naszym kontynencie się nie przyjął co nie znaczy, że jest to zły motocykl.

Honda chciała podbić rynek tym motocyklem, oferując Blackbirda zdartego z owiewek, ze zmniejszoną mocą, większym momentem obrotowym i skrzynką pięciostopniową. Chyba ten manewr się nie udał, ale co się dziwić kiedy Honda ma takie rodzynki jak Hornet 600/900, czy bardziej klasyczna CB 1300 i X-11 raczej nie miał racji bytu w ofercie.

 

X-11 zasługuje chyba bardziej na miano streetfightera, bo do klasycznej linii siegającej do najlepszych czasów UJM jest jej bardzo daleko :P

 

Przyznam szczerze, że motocykl budzi wiele emocji oraz kontrowersji, ale wydaje mi się, że ne powinieneś żałować wyboru, z pewnością dostarczy ci wiele frajdy. Duży, mocny silnik, konkretna maszynka o nietuzinkowym wyglądzie, wiesz co masz pod tyłkiem,bo to kawałek solidnego klocka no i prawdopodobieństwo spotkania drugiej takiej na drodze jest znikome :P Prędzej spotkasz XX-a niż X-11 ;)

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...