Skocz do zawartości

Twoja pierwsza gleba na moto


bakardi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

VinAlucard Troszkę męcząca sprawa z tą świecą musiała być...heh...o takiej akcji jeszcze nie słyszałem ;) .

Poozdro i lwg!

 

 

Co Ty gadasz, w niebo wzięty byłem i nawet nie zauważałem wtedy, że to może być irytujące. :)

"Generalnie rzecz biorąc, zdejmuję linkę tylko w niedzielę jak idę do kościoła..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ogólnie to moje pierwsze moto, wiem że za silne ale zawsze chciałem takiego dosiaść

 

:banghead:

 

Stoner powiedzialby, ze EGO przeroslo umiejetnosci.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre :lalag: ! Tym bardziej, że cruisery ani nie skręcają ani nie hamują :biggrin: .

Tak ale tylko ze stajni HD :biggrin: .

Dajcie mu już spokój, przyznał się do błędu.

Teraz niech tego mastodonta pozbawi szyby, frędzli,kubków,ledów,antenek lisich kit, głośnej fanfary,oparcia kierowcy :banghead: (to chyba najgłupsze ),oparcia dla pasażera i innych po pierdółek co wielbią właściciele VTX. Potem uda się na boczną drogę i -ćwiczyć,ćwiczyć :biggrin:

Taniej i zdrowiej wyjdzie dla maszyny i ciebie.

Edytowane przez łysy31
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te polskie boczne drogi to niezła lipa ... Przynajmniej niech owinie w coś moto, żeby się nie zarysował w przypadku gleby :biggrin: Znajomy mojego znajomego wywalił się na VTX i potem we dwóch nie mogli podnieść moto :huh:

_______________________________

Wszyscy mają prawo do szczęścia, ale nie wszyscy mają szczęście do prawa ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy mojego znajomego wywalił się na VTX i potem we dwóch nie mogli podnieść moto :huh:

 

We dwójkę nie mogli podnieść moto?

No to wstyd trochę, ciężkie moto podniesie nawet drobna kobieta :laugh:

http://www.youtube.com/watch?v=YDR856eBy1c&feature=related

Edytowane przez Handelson

Go ride...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wyjechałem z lasu na droge, mokre, brudne opony tzn kostka, delikatny łuk był w lewo i oczywiście jak to na wiejskich drogoch piach i jakis tam zwir był. Niewiadomo kiedy a suczka leżała już na mnie.Jechałem jakieś 50 km/h.A miało byc tak na lighcie w niedziele bez żadnych ochraniaczy :mellow: Jeden uraz zbite kolano już pół roku mnie boli :ohmy: no i nauczka bez ochraniaczy juz nawet z garażu jej nie wyprowadzam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pierwsza jazda w Tarnowie i pierwsza gleba. Typowo na plamie oleju przy ostrzejszym hamowaniu podczas zmiany czerwonego na żółte. Obyło się na szczęście, tylko na wstydzie przed instruktorem;p

 

Czego to teraz na kursach uczą... :blink:

Gutta cavat lapidem, non vi, sed saepe cadendo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pierwsza jazda w Tarnowie i pierwsza gleba. Typowo na plamie oleju przy ostrzejszym hamowaniu podczas zmiany czerwonego na żółte. Obyło się na szczęście, tylko na wstydzie przed instruktorem;p

Instruktor cały?

Czego to teraz na kursach uczą... :blink:

Oj, dziewczyna jeszcze w szoku jest, jak my po meczu z Ruskimi.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje upadki- z tych poważniejszych sztuk 2- zblokowanie przedniego hamulca i bum, całe szczęście przy małej prędkości, no i 3 parkingówki , typu toczymy moto do tyłu z górki i skręcamy i się przechyliło :D na szczęście w zacnym męskim towarzystwie więc pierwsza pomoc przy podnoszeniu moto była :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...