Skocz do zawartości

Kask otwarty czy ze szczęką na cruiserka.


Rekomendowane odpowiedzi

Podpowiedzcie starsi bracia jaki kask na cruiserka się sprawdza najlepiej. Teraz jeźdzę z otwartym z dużą szybą, ale mam wrażenie jakbym jeździł w jakimś gejoskupiaczu i nie mam najlepszych doświadczeń.

Czy z ruchomą szczęką to dobry cel?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum juz bylo kilka takich tematow poszukaj w wyszukiwarce ja osobiscie jezdze w otwartym bez szyby na krotkie jazdy czy tez po miescie a szczekowca zakladam na dlugie przeloty

 

Tematów było, ale coś sensownego znaleźć graniczy z cudem :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba najlepiej zainwestować w dwa berety. Ja, podobnie jak Draco, na miasto używam jeta (Nolan N42) a w trasy integrala (shark RSF2i). W moim przypadku taki system się sprawdza.

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba najlepiej zainwestować w dwa berety. Ja, podobnie jak Draco, na miasto używam jeta (Nolan N42) a w trasy integrala (shark RSF2i). W moim przypadku taki system się sprawdza.

pzdr

 

... i to jest najlepsze wyjście.

dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawno dawno temu, kiedy miałem jeszcze chopperka też miałem dwa garnki. natomiast teraz nie odważyłbym się jeździć w jecie. jednak coś osłaniającego szczękę wyraźnie wpływa na moje poczucie bezpieczeństwa

jeśli twój kask jest w dobrej kondycji - dokup jako drugiego integrala. jeśli i tak masz ten otwarty kask do wymiany, albo możesz zostawić go plecaczkowi - kup szczękowca z opcją przekładki na jeta. obie opcje wskazują na tańsze rozwiązanie w zależności od warunków :icon_mrgreen:

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny J1...tylko po co ta jedynka :D z przodu w cenie??? Oj krzyczą sobie... Sprawę ratuje szczęka Caberg "Justissimo"...i po problemie!!! Taniej, dużo taniej, też z wewnętrzną szybką p/słoneczną...jest OK! Uwaga-zakryty kask stosowany jest tylko w ekstremalnych warunkach. Na co dzień :D ...tylko "orzeszek", gogle...i wiatr!!!

Edytowane przez ADAM 66-VN 2000

ADAM - BMW 1300 GT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...